فارغ التحصیلی دبیرستان ارشد در طلب آن به یک دکتر در میان coronavirus همه گیر

در میان nonstop اخبار اطراف COVID-19 گیر Saja Almogalli مشتاق به تبدیل شدن به یک دکتر.

برای چند سال گذشته او سایه پزشکان و پرستاران در شیفت خود در اتاق اورژانس. در حال حاضر در حال مشاهده و خواندن در مورد بهداشت و درمان کارگران مشغول به کار در طول همه گیر نیز تحت فشار قرار دادند به او بیشتر است.

“به نظر می رسد آنها در حال حاضر قرار دادن زندگی خود را در خط آن را به معنای زیادی به من گفت:” Almogalli ارشد در برلینگتون ،

برای Almogalli مایل به یک دکتر بازدید نزدیک به خانه. وقتی که او 11 یا 12 سال زندگی در کشور عراق و پدرش در یک تصادف. در حالی که آنها قادر به او را به بیمارستان وجود نداشت فوری پزشکی حمایت از آنها می تواند او را.

“او در حال انتظار برای یک جراح برای تقریبا 3 ساعت” Almogalli گفت. پدر او در نهایت درگذشت.

“از لحظه ای که من می دانستم که من می خواستم برای انجام کاری است که به کمک افرادی مانند پدرم برای زنده ماندن.”

Almogalli و خانواده اش اسکان در ایالات متحده در سال 2017. او امیدوار به بازگشت به عراق یک روز و با اجرای خود او در بیمارستان.

Almogalli است اتمام ارشد سال دوگانه-ثبت نام در وینوسکی پردیس کالج ورمونت. مصرف کامل دوره کالج بار بود که چالش او می دانست که او نیاز به حرکت و نزدیک به تبدیل شدن به یک جراح.

مانند بسیاری از دوستان او او را هیجان زده در مورد شروع کالج, اما چشم انداز داشتن یک مراسم فارغ التحصیلی خود را جشن می گیرند دستاوردهای ناامید کننده است. در حال حاضر Almogalli است فقط در انتظار او دیپلم می رسند در پست الکترونیکی.

بیشتر داستان های شخصی: چگونه Vermonters روبرو هستند و زندگی در coronavirus عصر

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>