رژیم صهیونیستی. اسکات به دنبال یک دوره سوم اما چشم پوشی از یک کمپین و جمع آوری کمک

ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات اعلام کرد او اجرا خواهد شد برای یک دوره سوم اما نمی خواهد سوار یک کمپین به منظور تمرکز بر coronavirus مسائل مربوط به.

“این به این معنی که تا زمانی که وضعیت اضطراری است بیش از من نمی خواهد که یک کمپین کارکنان و یا اداره جمع آوری پول و یا شرکت در عادی کمپین حوادث” اسکات نوشت و در آن اعلام کرد صبح روز پنجشنبه.

اسکات انتخاب شد در سال 2016 شد و انتخاب مجدد در سال 2018 است. پنج شنبه بود و دولت را آخرین مهلت برای پر کردن نامزدی خود را.

تصمیم خود را در این سال ممکن است او را در یک سیاسی نقطه ضعف حزب جمهوریخواه فرماندار اذعان کرد — او چالش ها در اوت اولیه.

همچنین رقابت برای دفتر همکار جمهوری خواه جان Klar; مترقی/دموکرات سرهنگ رژیم صهیونیستی است. دیوید زاکرمن; دموکرات ربکا Holcombe و پاتریک Winburn; مستقل مستقل کوین Hoyt; و دموکرات/جمهوری خواه آریزونا Cavett.

بیشتر: اطلاعات بیشتر در مورد افرادی که اعلام کرد آنها در حال اجرا برای فرماندار ورمونت در سال 2020

“رو به مبارزه و شکست دادن این ویروس و بازسازی قوی تر و انعطاف پذیر تر اقتصاد — من هستند در اولویت برنامه” اسکات اضافه شده است.

خود را اعلام و ادامه داد:

“من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب که از کسی در موقعیت من اما من صادقانه می توان گفت که حداقل های مورد علاقه بخشی از تجربه من در خدمات عمومی بوده است و این سیاست است.

“بیش از حد بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای ارضای غرور خود را و استفاده از آنها به تازگی در بر داشت قدرت بنا به دلایل ایدئولوژیک و یا برای رضایت گرفتن اعتبار برای چیزهایی که آنها یا انجام نداده اند. من همیشه احساس کرده ام که آنچه که ما در واقع نیاز بیشتر کارمندان — افرادی که فداکاری برای کمک به دیگران و نه خود و یا منافع خاص.

“این چیزی است که من سعی کردم به انجام در طول زمان من در زندگی عمومی است. و من فکر می کنم آن مهم تر در حال حاضر از همیشه قبل از” اسکات به این نتیجه رسیدند.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net