رژیم صهیونیستی. اسکات برنامه را به 1200 $برای مدعیان بیکاری پاک نیست تا پایان هفته

ورمونت برنامه را به شما $1,200 اگر آن نمی روند بیکاری خود را ادعا می کنند توسط مارس 18.

دولت وزارت کار دارای یک شنبه شب مهلت برای مرتب سازی از طریق آن برجسته تعداد مدعیان بیکاری در رژیم صهیونیستی. Phil اسکات گفت: در 17 آوریل به روز رسانی در COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

بخش پردازش بیش از 9500 مدعیان و بیش از 31,000 ادامه ادعا می کند در این هفته از آوریل 11 با توجه به آن به روز رسانی هفتگی. هر کسی نیاز دارند که ادعا می کنند می رود uncleared می توانید انتظار یک $1,200 بررسی با توجه به فرماندار.

وزارت کار کمیسیون, Michael Harrington اذعان بسیاری هنوز هم لازم نیست که منافع خود را. او گفت: برخی ادعا می کند مسائل مربوط به آب پز کردن به خطای انسانی. برخی دیگر نیاز به بررسی است.

نزدیک به 80,000 مدعیان جدید بیکاری در راه خود را به وزارت کار. بیش از 30000 نفر تا به حال بیش از 50000 ادعا می کند مربوط به مسائل است.

ورمونت ممکن است عقب مانده توسط یک یا دو هفته در چه ادعا می کند-مسائل مربوط به رژیم صهیونیستی است. اسکات اشاره کرد در خود را به روز رسانی.

این داستان به روز خواهد شد در انتظار اطلاعات از وزارت کار.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>