رژیم صهیونیستی. اسکات میسازد طرح به صورت محدود بازگشایی ورمونت کسب و کار بازارهای کشاورزان

کسب و کار از جمله شرکت های پیمانکاری و باغ-فروشگاه ها عرضه خواهد شد مجاز به کار تحت محدودیت شروع دوشنبه و بازارهای کشاورزان می تواند بازگشایی در ظرفیت محدود شروع مارس 1, تحت برنامه جمعه اعلام کرد توسط رژیم صهیونیستی. Phil اسکات.

او گفت: کسب و کار از قبیل مالکیت و مدیریت یکی-به-دو-نفر خدمه ساخت و ساز و “پایین-یا-هیچ-تماس با” خدماتی از جمله شهرداری و کارمندان و وکلای خواهد بود قادر به بازگشت به کار مارس 20.

اسکات گفت: حداکثر دو کارگر در هر محل اجازه خواهد داشت و آنها باید اقامت شش فوت از هم جدا پوشیدن ماسک محافظ و دنبال مناسب دست شستن و ضد عفونی روش.

آژانس کشاورزی را به کشاورزان اجازه می دهد بازار به بازگشایی آوریل 1 تحت دستورالعمل تعیین می شود با توجه به اسکات. او گفت: این محدودیت می تواند شبیه به ترکیبی از فروشگاه های مواد غذایی است که اجازه می دهد تا خریداران, اما درخواست برای مناسب اجتماعی فاصله ها و رستوران ها است که قادر به خدمت به مشتریان است که به منظور جلوتر از زمان و انتخاب کنید تا اقلام خود را منظقه.

“آن را نمی خواهد همان نگاه. من نمی خواهم به این تصور نادرست این است که رفتن به کشاورزان سنتی بازار” اسکات گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. “این نه یک رویداد. این است که برای دریافت کالاهای خود را و حرکت همراه است. این زمان برای جمع آوری و معاشرت.”

تغییرات بیا یک ماه پس از ایالت خاموش کردن غیر ضروری عملیات در نور COVID-19 بیماری همه گیر.

این داستان به روز خواهد شد.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>