رژیم صهیونیستی. اسکات اعلام اضافی کاهش coronavirus در خانه بمانند محدودیت

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات در روز جمعه اعلام کرد مراحل اضافی برای سهولت محدودیت تحت دولت “در خانه بمانند امن” منظور صادر شده در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس.

موثر در مارس 4, ساخت, ساخت و ساز و توزیع شرکت خواهد بود قادر به دوباره باز کردن با حداکثر 10 نفر از کارکنان. هفته بعد در مارس 11, کسانی که همان بخش خواهد بود اجازه دوباره باز در تمام عملیات با عنوان چند به کارکنان به عنوان لازم است.

به منظور بازگشت به کار, ورمونت, کارفرمایان و کارکنان باید تحت اجباری ایمنی و بهداشت آموزش توسعه یافته توسط ورمونت ایمنی و بهداشت شغلی سازمان است.

آموزش شامل توضیح علائم و نشانه های COVID-19 و چگونه این بیماری می تواند گسترش مناسب اجتماعی فاصله و شیوه های بهداشت و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

علاوه بر این کارفرمایان را ملزم به انجام حرارت چک در تمام کارکنان اسکات گفت.

دولت به ساکنان و کسب و کار شده اند عامل برای بیش از یک ماه تحت نظم است که می پرسد بسیاری از افراد برای کار از خانه و به شدت محدودیت چگونه و کدام کسب و کار ممکن است باز باقی می ماند.

دولت دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به توقف در خانه و خدمات در مارس 17, اجازه می دهد تنها را خارج و تحویل سفارشات.

در مارس 25, اسکات صادر شده خود را “خانه بمانند امن” جهت درخواست که همه Vermonters محدود کردن فعالیت های طبیعی خود را در خارج از خانه های خود برای کاهش گسترش COVID-19.

در ابتدا برنامه ریزی شده به آخرین تا اواسط مارس اسکات تمدید سفارش تا زمانی که ممکن است 15.

Coronavirus: VT رژیم صهیونیستی است. اسکات به روز رسانی مراحل را برای بازگشایی, اقتصاد, کسب و کار

COVID-19 است که نام رسمی این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

برخی از Vermonters می خواهید برای دیدن دولت بازگشایی

به عنوان ورمونت دیده است یک روند رو به پایین در موارد جدید COVID-19 اسکات مواجه شده است و فشار افکار عمومی برای از سرگیری عملیات کسب و کار در سراسر کشور.

در آوریل 22, چند معترضان با تجمع در مقابل خانه ملت در مونپلیه به درخواست اسکات اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی شده است.

در آوریل 25, اسکات اعلام کرد که اولین گام خود را به دوباره باز کردن اقتصاد اجازه می دهد کوچک خدمه از پنج نفر از کارگران و یا کمتر به کار خارج از منزل و یا در اشغال سازه و همچنین فعال کردن تولید و توزیع شرکت های و مراکز باغ برای از سرگیری عملیات.

روز چهارشنبه برای اولین بار پس از آوریل 13, هیچ مورد جدید از COVID-19 گزارش شده توسط ورمونت وزارت بهداشت اگرچه در جمعه بخش گزارش 11 مورد جدید و اضافی برای روز قبل بود.

در طول یک خبر در جلسه روز چهارشنبه اسکات گفت که او امیدوار است برای ادامه به هفته اطلاعیه در مورد باز کردن ورمونت اقتصاد بیشتر در رابطه با کشورهای اطراف.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

لطفا برای حمایت از ما در حال انجام coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>