رژیم صهیونیستی. اسکات اجازه می دهد تا رای-با-ایمیل لایحه به قانون تبدیل بدون امضا

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات گفت: او را اجازه می دهد لایحه اجازه می دهد تا ایمیل-در رای گیری در طول ماه نوامبر ریاست جمهوری برای تبدیل شدن به قانون بدون امضای خود را.

در نامه ای به اعضای ورمونت قوه مقننه اسکات وجود دارد گفت: به نظر می رسد به یک مشکل فنی با قانون است که باعث ایجاد ابهام در نحوه وزیر امور خارجه معاملات با رای گیری می گرداند.

“این امر به ویژه در مورد توجه به نگرانی های ابراز شده توسط بسیاری از در مورد بازگشت روند رای گیری از طریق پست به تمام Vermonters,” جمهوریخواه فرماندار نوشت.

اسکات گفت که او امیدوار است مجلس این مشکل را حل زمانی که قانونگذاران بازگشت در ماه اوت برای مقابله با مسائل اقتصادی.

تحت قانون جدید تمام رای دهندگان را دریافت برگه های رای در ایمیل و بتوانند آنها را توسط ایمیل آنها را به خود محلی شهر یا کارمند و یا رای خود را به محل رای گیری در روز انتخابات.

اسکات نشانه coronarvirus کمک صورتحساب

به طور جداگانه اسکات امضا سه لوایح به قانون پنج شنبه که ارائه $575.7 میلیون دلار برای کمک به ورمونت مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

روز شنبه, ورمونت, مجلس Mitzi جانسون از حزب دموکرات خواست اسکات به امضای لوایح که داده شد تصویب نهایی توسط قوه مقننه جمعه گذشته است.

“Vermonters نیاز به این پول در حال حاضر گفت:” جانسون بیانیه فرستاده می شود قبل از فرماندار امضا صورتحساب.

در ژوئن 16, قوه مقننه تصویب یک لایحه که شامل 93 میلیون دلار در امداد. که لایحه امضا شده توسط فرماندار ژوئن 19. فرماندار چهارشنبه اعلام کرد دولت آغاز خواهد شد برنامه های کاربردی پذیرش جولای 6 برای کمک به کسب و کار تا 50000 دلار در هر.

صحبت از پول از تصویب ژوئن 16, اسکات گفت: او می خواهم به دستور مقامات دولتی به آن را به عنوان آسان که ممکن است برای کسب و کار برای درخواست و دریافت کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>