رژیم صهیونیستی. اسکات اجازه می دهد تا کوچک گردهمایی های گردشگری در ورمونت

کوچک تجمعات از 10 نفر یا کمتر خواهد شد و در حال حاضر اجازه داده می شود در ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات اعلام کرد در طول چهار شنبه, اخبار جلسه.

“ما در حال حاضر می توانید برخی از مراحل برای راه اندازی مجدد اجتماعی بازدید و لذت بردن از برخی از تفریح و سرگرمی” گفت: Scott با اشاره به فداکاری Vermonters قرار گرفته اند در طول اقامت خانه منظور شده است اجازه دولت برای کاهش گسترش COVID-19.

“این تجمعات را Vermonters فرصتی برای با خیال راحت دوباره اگر ما در انجام این کار دقت کنید.”

Vermonters اجازه خواهد داشت تا به ارتباط مجدد با اعضای خانواده و دوستان در خانه های خود و یا با دیگر خانواده ها هستند که همچنین در نظر گرفتن احتیاط های لازم و تمرین های اجتماعی فاصله.

“وجود دارد هیچ خاص مجموعه ای از دستورالعمل ها و یا اجرای اقدامات ما می تواند در جای خود قرار داده بنابراین ما نیاز Vermonters به استفاده از برخی از حس مشترک در طول این بازدید گفت:” اسکات.

“خانه بمانند امن” ادامه خواهد داد تا در اثر اسکات اشاره کرد و ساکنان بیش از سن 65 به عنوان به خوبی به عنوان Vermonters با از قبل موجود شرایط بهداشتی توصیه می شود برای ادامه به ماندن در خانه در موقت.

ساکنان امید به ترک ورمونت هنوز هم نیاز به قرنطینه در خانه برای 14 روز یک بار آنها را به دولت بازگشت. کسانی که امیدوار به کشف مسیرهای پیاده روی و پارک ها در سراسر کشور را دیگر نمی توان محدود به 10 مایل شعاع مقامات قبلا توصیه می شود.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به rekindle این روابط با خارج از منزل گفت:” جولی مور وزیر امور خارجه آژانس از منابع طبیعی است.

تفریح و سرگرمی سایت هایی مانند پارک های توپ, زمینه ها و دادگاه ها در کنار کسب و کار وابسته و فعالیت در فضای باز است که نیاز به کمی به هیچ تماس مستقیم خواهد بود و مجاز به بازگشایی اگر چه تماشاگر و تفریح لیگ را مجاز نمی باشد.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>