رژیم صهیونیستی. Newsom اعلام کرد برخی از غیر ضروری کسب و کار می تواند بازگشایی در هفته

فرماندار Newsom برگزار شد بارقه امید به کالیفرنیا هنگامی که او گذاشته پیشرفت های ساخته شده نسبت به لغو اقامت خود را در خانه سفارش در طول یک بعد از ظهر سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. دولت را در بیمارستان و ICU روند با ثبات بود در هفته های اخیر بود که اجازه می دهد کالیفرنیا به شروع به فکر کردن در مورد گام های بعدی گفت: دکتر سونیا Angell که منجر عمومی دولت در بخش بهداشت و درمان. Newsom در ادامه به توضیح دهید که چگونه مناطق از اقتصاد از مدارس به عرصه ورزش — شد نگاه از ازدحام نظر پنجم از شش معیار او می خواهم گذاشته شده در مارس 14 به عنوان لازم برای حفاظت از ساکنان دولت از COVID-19.

در Santa Barbara County, کلبه سلامت فراهم کرده است به روز رسانی روزانه است که نشان می دهد ثابت تعداد COVID-19 بيمار با 15 تا 18 نفر در دو هفته گذشته چهار نفر از آنها در بخش ICU. دوازده هواکش بودند در استفاده و 70 بودند در دست است. کلبه سخنگوی ماریا Zate گفت: این بیمارستان تا به حال شناسایی 39 بیهوشی ماشین آلات است که می تواند تبدیل به پنکه در خرج کردن.

لامپوک دره مرکز پزشکی هفتگی به روز رسانی تا به حال صفر یا یک بیمار از دره طی ماه گذشته; آن لامپوک ندامتگاه بیماران, اما, شماره 12 در مارس 8, اما زندان متوقف شد و گزارش آن COVID مثبت زندانیان را در این بیمارستان است. لامپوک می فرستد و آن حیاتی بیماران به کلبه. اطلاعات بیمار شد و بلافاصله در دسترس از ماریان مرکز پزشکی منطقه ای.

مراحل بازگشایی غیر ضروری کسب و کار Newsom فکر را چند هفته به عنوان راه حل پیدا شد. راه دور باقی مانده است امن ترین راه برای کار اما برای برخی از کاهش ریسک کسب و کار و مدارس و مهد کودک گفت: فرماندار آنها باید شروع به برنامه ریزی برای فاصله بین کارگران منظقه سرویس و راه های دیگر به کار گیرند در حالی که رعایت فاصله اجتماعی و چهره-پوشش قوانین.

مهد کودک لازم بود برای نیروی کار Newsom اذعان به پشتیبانی از کارگران که ممکن است بیمار و نیاز به ماندن در خانه. “مدرسه متفاوت خواهد نگاه,” او گفت:, و اضافه کرد که ممکن بود که در سال تحصیلی ممکن است شروع قبل — شاید در اوایل ماه جولای یا اوت — از آنجا که دانش آموزان مجبور به یادگیری شکاف. داشتن صبح و بعد از ظهر جلسات تا به حال مطرح شده قبلا اما هدف این بود که به هر دو دانش آموزان و معلمان امن Newsom تاکید کرد.

او همچنین در سمت چپ باز توانایی شهرستانهای مختلف به رویکرد مشکل در راه است که مناسب محلی خود بیماری الگوی. “ویروس احترام نیست مرزهای” Newsom هشدار داد که با افزایش سطح ایالت بیماری نظارت تغییرات منطقه ای را به نور و تصمیم گیری می شود ساخته شده بر اساس آن داده است.

بالاتر خطر نزدیک-تماس با کسب و کار — از جمله مو و ناخن مراقبت از کلیساها و مراسم عروسی و سالنهای تئاتر و رویدادهای ورزشی بدون مخاطبان زنده — شد و دسته سوم که می تواند دوباره زمانی که وجود دارد هیچ خطر قرار گرفتن در معرض آن شرکت. آخرین به باز و سیگنالینگ پایان اقامت در خانه سفارش خواهد بود بزرگ و شلوغ مانند تجمعات کنسرت. آنها باقی خواهد ماند و تحت این ممنوعیت تا زمانی که در مقیاس بزرگ ایمنی در میان مردم توسعه و یا یک واکسن کشف شده, سکس با صراحت گفت.

فاز اول در حال حاضر در جریان Newsom گفت: یعنی افزایش توانایی تست برای COVID-19 و ارائه دنده محافظ. بیش از 20 ، 000 تست هایی که انجام روزانه — از جمله در محروم مناطق روستایی — نزدیک به سه میلیون قطعه از تجهیزات حفاظتی بودند در حال توزیع در این هفته و 10000 تماس با ردیاب بودند که سازمان در مشارکت در سراسر کشور.

این مراحل Newsom گفت: فعال خواهد بود دولت برای باز کردن به تدریج و جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم پزشکی یکی از اصول شش مرحله برنامه است. مراحل باقی مانده بودند برای محافظت از آسیب پذیر در میان جمعیت — 12,500 اتاق هتل بوده است امن برای بی خانمان او گفت: — و پیدا کردن درمان برای درمان بیماران مبتلا به بیمار با این ویروس. به این منظور گفت: Newsom, کالیفرنیا, مزیت های متعدد پزشکی-tech شرکت ها و دانشگاه های فعال در زمینه تحقیقات. آنها پیشرفت در درک چه چیزی واقعی و چه چیزی را نمی وی افزود: اشاره به ضد ویروسی remdesivir که پیشرفته نتایج آزمایش نشان داد که کمتر از یک سود از محققان امیدوار بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>