Gougers توبه

در حال حاضر زمان برای شارژ مصرف کنندگان مبالغ زیادی برای موارد ضروری. ترس از بیماری همراه با اضطراب بیش ناپایدار از منابع درآمد است نفوذ در سراسر ایالات متحده و متاسفانه برخی از شرکت های سرمایه گذاری بر روی این احساسات از وحشت.

من ممنون هستم که سانتا باربارا شهرستان دادستان منطقه جویس E. دادلی دفتر بررسی قیمت درآوردن میان COVID-19 شیوع. این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود جامعه ما دسترسی به منابع لازم و بدون پرداخت قیمت های گزاف مثل وقتی که من خرید آنلاین دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و برخی از به فروش می رسد برای $30 — سه برابر قیمت اصلی خود.

برای محافظت از خودتان را از قیمت سنگ آهن در بازار شما می توانید با استفاده از قیمت انتقالها برای مشاهده یک محصول تاریخی به طور متوسط. این نیز مهم است به مقایسه قیمت محصولات در هر واحد و برای جلوگیری از خرید محصولات فله به فروش می رسد به صورت جداگانه. در نهایت به یاد داشته باشید برای بررسی مواد تشکیل دهنده از محصولات شما خرید: تنها چیزهایی که شناخته شده برای کشتن ویروس ها آب و صابون و ضد عفونی کننده دست با حداقل 60 درصد الکل با حجم.

ما باید با احتیاط از این استثمار تمرین. من باید تا به حال به تمیز کردن از طریق خرده فروشان آنلاین برای با قیمت مناسب دستمال مرطوب ضد عفونی کننده — به ویژه هنگامی که آنها در حال فروخته شده در فروشگاه های محلی. اگر شما متوجه ناعادلانه قیمت گذاری, گزارش, آن را حق دور و بر خود را نماینده به اقدام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>