رو بز ؟ یک نسل پنجم, گاو, لبنی است که جعل یک مسیر جدید برای کشاورزی در ورمونت

هاید پارک در 30 آوریل برادران برایان و استیو جونز به فروش می رسد گله خود را از 320 گاو به یک مزرعه بزرگ در شمال ایالت نیویورک مارک اولین بار در 148 سال انبار در Joneslan مزرعه های لبنی رفته بود آرام.

برادران’ great-great-grandfather, تاسیس مزرعه در سال 1872 در هاید پارک بر روی زمین با دیدگاه های پانوراما از کوه های اطراف برادران هنوز هم لذت بردن از.

علاوه بر فروش خود گله Joneses برگزار شد حراج در 18 مه با تاخیر نزدیک به دو ماه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها به فروش می رسد برخی از تجهیزات برخی از خوراک و چند باقی مانده heifers. همه در حضور و غیاب مشاهده اجتماعی فاصله و ماسک عینک برایان جونز گفت.

همه گیر نیز با تاخیر فروش جونز’ گله و آنها را وادار به دست چه بوده است در یک زمان اوج برای فروش. در اوایل ماه مارس زمانی که فروش برنامه ریزی شده بود هر دو شیر و گاو قیمت بالا بود قبل از همه گیر رسید و همه چیز سقوط کرد.

“ما واقعا تکاپوی ما نمی دانیم چه به” برایان جونز گفت. “سپس نزدیک شد این مزرعه به خرید ما کل گله. بنابراین ما در زمان از دست دادن اما نه تا آنجا که ما فکر می کنیم ممکن است.”

بر خلاف بسیاری از همسایگان خود Joneses هستند را به نسل پنجم مزرعه های لبنی. به عنوان برایان جونز, مشاهده, 25, ورمونت, dairy farms باید تعطیل در دو ماه گذشته.

در عوض برادران به جای گاو خود را با 1,500 بز شرط بندی بر روی قیمت شیر بز که 3 تا 4 برابر بیشتر از شیر گاو — و تعداد زیادی از مردم در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

اگر Joneslan مزرعه با موفقیت انتقال از گاو و بز آن را امکان پذیر طلیعه چیزی بودن در یک عصر جدید در ورمونت کشاورزی است که دوباره را به خانواده dairy farms عملی پس از سالها ویرانگر کاهش است.

کشاورزی, منشی, Anson Tebbetts گفت گروه او شده است به شرح زیر جونز برادران دو سال ادیسه. آژانس کشاورزی به آنها 150.000 دلار کمک مالی از کار اراضی شرکت ابتکار است که پشتیبانی از “کارآفرینان خلاق در خط مقدم ورمونت کار اراضی اقتصاد است.”

“من فکر می کنم آن را هیجان انگیز است که این کشاورزان می خواهید را به این شیرجه رفتن و می خواهید به سعی کنید این” Tebbetts گفت.

ورمونت لبنیاتی ایجاد یک بازار

نیروهایی که تحت فشار قرار دادند جونز برادران برای تبدیل شدن به اولین عمده, گاو, لبنی در ورمونت به آغوش بز متعدد و متنوع هستند اما هیچ کدام مهم تر است از ظهور ورمونت لبنیاتی.

تاسیس در سال 1984 توسط آلیسون هوپر و باب ریس, ورمونت, لبنیاتی یکی از پیشگامان در ایجاد بازار برای پنیر بز در ایالات متحده است. در سال 2017 های لبنیاتی به دست آورد توسط کشاورز متعلق به مینه سوتا co-op زمین O’Lakes که تا به حال نزدیک به 14 میلیارد دلار فروش در سال گذشته با توجه به انتشار اخبار از co-op.

زمین O’Lakes ساخته است سرمایه گذاری های قابل توجهی در ورمونت لبنیاتی را به کارخانه های لبنی در Websterville و متعهد به در نظر گرفتن تمام شیر بز جونز برادران می تواند تولید کند. در حال حاضر در هر نقطه داده شده بیش از نیمی از شیر ورمونت لبنیاتی استفاده از کانادا.

“یک چیزی که آنها به ما گفت: اولین بار ملاقات ما آنها بود ‘ما نام ورمونت لبنیاتی. آن را حس می کند برای ما به ورمونت, شیر, اگر ما می توانیم’ برایان جونز گفت. “آنها بسیار علاقه مند برای ما به رفتن. آنها می خواهند آن را به کار بیش از حد. آنها می خواهند دیگر مزارع به دیدن آن می تواند کار کند.”

Adeline Druart رئیس ورمونت لبنیاتی و بومی فرانسه گفت که “هیجان زده و امیدوار” درباره Joneslan مزرعه.

“ما متعهد به کمک به کشاورزان در ورمونت رشد” Druart گفت.

Druart تماس مزرعه یک “پروژه حیاتی” است که نشان می دهد مسیر جایگزین برای تولید لبنیات, اما او نمی anti-گاو.

“هدف ما این است برای جلوگیری از گاو و شروع بز آن را در یک مورد به مورد بر اساس” Druart گفت. “اساسی و کلی پیام است که اگر شما علاقه مند به تنوع این گزینه را در نظر بگیرید.”

ادغام نمی کند و بیش به خوبی

دوم عمده کاتالیزور برای جونز برادران تصمیم ادغام در سال گذشته از سنت آلبنز تعاونی لبنیاتی با دامداران از امریکا بزرگترین لبنی قفس در کشور مستقر در شهر کانزاس با برخی از 12000 عضو دارد.

برایان جونز 50 گفت: او و برادرش را به نا امیدی با گاو صنایع لبنی در حال رشد بود برای یک زمان طولانی. اما “میخ آخر بر تابوت,” او گفت: زمانی بود که دامداران آمریکا در زمان بیش سنت آلبنز co-op.

“این همان ارتباط با DFA شما تا به حال با سنت آلبنز,” برایان جونز گفت. “هر یک از اعضای هیئت مدیره می دانست که شما بودند. با شما تماس DFA و آنها هیچ اطلاعی ندارم که شما هستند و آنها واقعا نمی مراقبت.”

و این نه فقط بد و مهارت های فردی است که تبدیل جونز برادران به دامداران از امریکا است. به عنوان به زودی به عنوان co-op در زمان بیش از قیمت این برادران رو برای شیر کاهش یافته است $1 در هر وزنی که باید هزینه آنها را 70.000 دلار درآمد سالانه است.

این پول اضافی نکردن است توسط دامداران آمریکا برای حمل و نقل هزینه و چیزی به نام “موازنه هزینه” با توجه به برایان جونز.

“آنها هیچ پول به طوری که آنها را به پول بیشتر از ما برای کمک به آنها پول” او گفت:. “ما ظاهرا خود را co-op بنابراین ما باید مطمئن شوید که آن شناور باقی می ماند و به کشاورزان پرداخت برای همه است.”

استیو جونز 54 گفت: St. Albans co-op تا به حال هیچ چاره ای جز به کار گرفته می شود بیش از این مقدار بزرگتر دامداران از امریکا است. سنت آلبنز’ مشتری اصلی او گفت: Ben & jerry’s, اما بستنی ساز طول می کشد هیچ جا در نزدیکی مقدار کل شیر co-op تولید می کند.

بنابراین سنت آلبنز co-op تبدیل به دامداران آمریکا به فروش تعادل از شیر آن است که بن و جری را نمی تواند.

“آنها نمی باید هر بازار دیگر آن همه تا به حال از طریق DFA” استیو جونز گفت.

خط پایین, برایان جونز گفته بود که او و برادرش را دوست ندارم آنچه را که آنها را هر بیشتر.

“که ما نمی لذت بردن از گاو این همه ما تا کنون انجام,” او گفت:. “ما بزرگ شده آن را انجام می دهند. وجود دارد می آید یک نقطه اگر شما آن را دوست ندارم شما می توانید آن را انجام و آن را به آن نقطه است.”

لئون Berthiaume ارشد مشاور سنت آلبنز لبنیاتی, LLC در حال حاضر یک شرکت تابعه تماما متعلق به از دامداران آمریکا گفت: با وجود چگونه جونز برادران احساس DFA حساس بود به لبنیاتی 100 سال سابقه در ورمونت.

سنت آلبنز قفس رهبری ساخته شده انتقال به رهبری DFA در شمال شرقی شورای Berthiaume گفت.

“ما با حفظ همان کارکنان به ادامه کمک و حمایت از انتقال و کار با اعضای ما,” او گفت:.

هزینه های رفت تا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که اعضای تعاونی تا به حال به تحمل اما Berthiaume گفت که احتمال دارد که صرف نظر از ادغام.

“همه گیر نهفته مشتریان ما و توانایی ما برای بازار شیر,” او گفت:. “که ایجاد هزینه های اضافه شده بود که به طور مشترک در درون سازمان است.”

Berthiaume اشاره کرد که تحت DFA مالکیت, St. Albans لبنیاتی گرفتن 30 میلیون دلار صورت بالابر که شامل سیلوهای جدید و دریافت خلیج برای بهره وری بیشتر تخلیه و ذخیره سازی شیر است.

“این Joneslan مزرعه قطعا مورد احترام لبنی کشاورزان” Berthiaume گفت. “آنها بزرگ, اعضای, تولید شیر با کیفیت. من می دانم که آنها موفق خواهد بود در انتقال خود را به شیر بز است.”

این همه را با بز ویدئوها

یک شب در بهار سال 2018 برایان جونز گفت که بز شیر سالن ویدئوها در گوشی های هوشمند خود به عنوان یک کند.

“من تعجب, ‘متعجب من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از کسانی که ما می تواند مناسب در انبار?'” او به یاد آورد.

با کمی تحقیق و برایان جونز که او می تواند مناسب عنوان بسیاری از 1500 بز در انبار خود را.

“سپس من نمیفهمد چه قیمت شیر خواهد بود بر روی آنها تقریبا و من فکر کردم پسر این کار ممکن است,'” جونز گفت.

وارد مایل هوپر 29-ساله پسر آلیسون هوپر اجرا می شود که خانواده Ayer را بروک بز لبنی در رندولف. هوپر و ریس برگزار شد به مزرعه در زمین O’Lakes خرید فروش تنها لبنیاتی برای مقدار نامعلومی.

هوپر و همسرش, joseph p. همراه با گله مدیر لوئیس Terwilliger در حال تهیه ورمونت لبنیاتی با شیر از یک گله از حدود 1000 بز از جمله سهام و دیگران. اولین تماس برایان جونز ساخته شده پس از بازگشت خود را-از-یک-پاکت محاسبات بود که هوپر که او را دعوت به Ayer را بروک مزرعه.

هوپر گفت: او را گرفته “علاقه” در جونز برادران چرا که او می خواهد به آنها مراجعه کنید موفق و شاید در خدمت به عنوان یک کاتالیزور برای دیگر گاو در گاوداری های شیری به سوئیچ.

هیچ خنده ماده

رشد هوپر تحمل بز, جوک ایستاده در خط در فروشگاه نپا قطعات خودرو که در آن او را به ناچار به اجرا گاو دامداران او می دانست.

“مردم را کمی جوک درباره بز آن کمی از یک موضوع خنده برای برخی از مردم” هوپر گفت. “من تا به حال کمی از یک تراشه بر روی شانه من در مورد آن را برای برخی از زمان.”

سپس هوپر مادر آلیسون و کسب و کار او شریک باب ریس فرستاده مایل در 10 روز سفر به Poitou Charentes در منطقه از فرانسه که در آن وجود دارد 600 بز گاوداری در 35 مایل مربع مساحت هر شیر حداقل 500 بز.

برای هوپر آن وحی شد.

“این خانواده بودند در عملیات, تمیز, مرتب, حرفه ای” هوپر گفت. “کشاورزان خواهد بیرون بروید در صبح در coveralls. آنها می خواهم به انجام کارهای روزمره خود را با 10 صبح در جدا کردن خود coveralls آنها در چهار شنبه-رفتن-به-جلسه لباس زیر و آنها می خواهم به شهر و صبحانه.”

و یا آنها را یک و نیم ساعت برای ناهار و یک لیوان pastis. مقایسه که هوپر گفت: به ایالات متحده که در آن “همه در حال خوردن در وانت تمام وقت.”

“من برگشتم از آن واقعا مانند,” شما می دانید چه ؟ من هستم بز کشاورز. درست است'” هوپر گفت.

هوپر خود عملیات در رندولف تمیز و مرتب است. اصطبل فرز بز خط گسترده ای راهرو اصلی انبار, که همچنین شامل یک مهد کودک و یک “دو 20” شیر سالن که می تواند رسیدگی به 40 بز در یک زمان.

هوپر اشاره می کند که شیر سالن هزینه $150,000 نسبت به 1.5 میلیون دلار برای دو 20 سالن شیر به گاو. این موضوع اجرا می شود از طریق هوپر زمین: بز در حال تمیز کننده ارزان تر و راحت تر از گاو و شیر به ارزش حداقل سه برابر قیمت از شیر گاو است.

برایان جونز نیست اختلاف نظر دارند. گاو او اشاره می کند وزن از 1400 پوند و تولید کود مایع. بز وزن 160 پوند و تولید کود پلت است که می تواند فروخته شده به عنوان کمپوست.

“دست زدن به یک بز کمی است خیلی آسان تر از دست زدن به یک 1,400 پوند گاو” جونز گفت. “من واقعا معتقدم که ما در حال رفتن به قادر به استخدام محلی کمک کند زیرا بز نیست به عنوان تهدید آمیز است. این یک تمیز کننده کار است. مردم نمی مانند کار در گاو (کود) در همه زمان ها.”

به عنوان او راه می رود از طریق انبار در ayer’s بروک بز لبنی هوپر را گله سایه او را جمع آوری هیجان زمانی که او استوار خود را از ساعد روی نرده های یک غرفه. یک بز در مورد شروع به زدن دست خود را در راه یک سگ را, بالا رفتن از نرده با آن پاهای جلویی.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به آرم برای نحوه محوری خود را به نسل پنجم, مزرعه کسب و کار به یک بازار جدید و نگه داشتن آن را برای بچه های خود را” هوپر می گوید جونز برادران. “آن طول می کشد کسی مانند آنها را به گام و میگویند:” ما در حال رفتن به انجام این کار است.'”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de