گلف بازان bummed با لغو مکنزی تور نجومی

2020 فصل — هشتم از مکنزی تور PGA تور کانادا وجود — بود که شامل یک حلقه به بالا 13-توقف برنامه برجسته برای اولین بار مسابقات در مینه سوتا است.

آن teed تا به یک بنر سال برای مکنزی تور.

پس از همه این سال 2020 فصل — هشتم از مدار وجود دارد — بود که شامل یک حلقه به بالا 13-توقف برنامه برجسته برای اولین بار مسابقات در مینه سوتا است.

اما این همه scrubbed جمعه زمانی که مکنزی تور PGA تور کانادا اعلام کرده است که لغو تمام تخته سنگ از حوادث برای این تابستان تبدیل شدن به یکی دیگر ورزشی تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما واقعا هیجان زده برای این سال گفت:” مکنزی تور, مدیر اجرایی, اسکات پریچارد. “ما تا به حال بسیاری از واقعا حرکت مثبت از جمله رفتن به چند های گلف جدید ما برنامه ریزی شد ،

“اما درک پیچیدگی که این بیماری همه گیر باعث شده است که ما می دانستم آن نمایشگاه به ترک اعضای ما در موقعیت هایی که ممکن است به جلوگیری از آنها را از دنبال کردن دیگر فرصت بازی در جای دیگر در حالی که انتظار برای دیدن آنچه در کانادا است.”

در عوض آنها را مولیگان و دوباره در فصل تابستان است.

“این قطعا یک بد شانسی” گفت: Jared du Toit 25 ساله بومی کیمبرلی قبل از میلاد است که در گذشته صرف سه تابستان با مکنزی تور به عنوان او تلاش می کند برای بالا رفتن از نردبان در گلف جهان است.

“هیچ کس واقعا نمی داند چه باید بکنید و همه را وحشت” ادامه داد du Toit. “بسیاری از بچه ها در نوع خود طرح تابستان و فصل در اطراف مکنزی تور و Q-مدارس و هر دو آن انجام می شود. من فکر می کنم بسیاری از بچه ها در حال تقلا برای رویدادهای در حال حاضر. بسیاری از بچه ها در حال رفتن به گیر برای تابستان فقط 20 دلار پول بازی با دوستان خود و یا چیزی شبیه به آن.”

Du Toit, خود, خوش شانس به یک سفر ویزا بنابراین او می تواند بازی در حوادث دولت جانبی مانند دوشنبه مقدماتی برای Korn تور کشتی مدار فقط یک برش در زیر PGA Tour.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که مکنزی تور را فراهم می کند فرصتی برای حرکت به بالا و دریافت خود را Korn تور کشتی کارت” گفت: du Toit که اغلب تماس کلگری خانه در طول تابستان است. “اگر شما را از دست ندهید که با اتمام پنج و سپس بالا 10 هنوز هم به شما می شود (یک معافیت به نهایی از Korn تور کشتی مقدماتی مسابقات) و سپس بالا 25 می شود شما را از طریق به مرحله دوم Korn کشتی مقدماتی مدرسه.

“است که توانایی به حرکت نمی کند تا این سال است که برای صدمه زدن به بسیاری از بچه ها. من می خواهم بگویم Korn تور کشتی کارت هویج آویزان در مقابل شما هنگامی که شما در حال بازی در مکنزی تور.

“شما از نوع خودتان سه, چهار, پنج, شاید شش سال به آن مرحله است. اگر شما آن را ندارد که کشش زیادی از بچه ها را به آن بدهید و بروید یک کار واقعی. بنابراین کل این سال است که برای صدمه زدن به یک تن از بچه ها و ممکن است برش که چهار سال را به سه یا چیزی شبیه به آن. من امیدوارم که من اشتباه می کنم.”

پریچارد می گوید این تصمیم به لغو این سال برنامه تور به طور کامل ساخته شده بود برای تعدادی از دلایل.

“ما نظارت بر مرز وضعیت بسیار نزدیک نمی دانستند که آن را می توان باز و شده است وجود دارد برخی از گمانه زنی ها در مورد امکانات رفاهی برای ورزشکاران حرفه ای” گفت: پریچارد که نظارت یک تور در درجه اول متشکل از آمریکا استعداد. “اما در نهایت 14 روز در قرنطینه بود و واقعا یکی از سخت. چرا که بسیاری از این بازیکنان در حال اجرا هستند یک بودجه تا به درخواست یک بازیکن برای آمدن به کانادا و قرنطینه به مدت 14 روز و پیدا کردن یک محل برای بازی و تمرین و ماندن در جایی دشوار است.”

کانادا زندگی باز در اصل برنامه ریزی شده برای شروع برنامه تور این هفته در ونکوور.

آنچه قرار بود به دنبال متوقف شد در ویکتوریا, Kelowna, B. C., و Lethbridge آلتا., قبل از رفتن به ژاکت کش باف پشمی, P. E. I. برای افتتاحیه, Prince Edward Island Pro-Am.

پس از آن دستور کار بود و در نظر گرفتن مدل تور برای کلدن, Ont., Windsor, Ont., کلگری و مانیتوبا.

پس از آن بود بسیار جشن, چرخش دولت به سمت برای CRMC قهرمانی در برینرد, Minn.

به دور از فصل سه tourneys شد میله میله برای تاتنهام, Ont., Blainville, Que., و لندن, Ont.

“ما در حال سنگ سخت را برای هر رویداد است که ما می توانیم و در نهایت نگه داشتن آنها را در برنامه” گفت: پریچارد در مورد چه بوده است و سالانه یک چالش برای رشد و نمو تور. “تاثیر کلی باقی مانده است دیده می شود. اما خوشبختانه ما باید برخی از شرکای بزرگ در حال حاضر. بنابراین ما احساس قوی در مورد آنچه در این فصل به نظر می رسد در سال آینده — تمام مکالمات ما تا به حال شده است کاملا مثبت است.”

تور وضعیت برای 2021 خواهد بود بر اساس شایستگی نتایج از 2019 فصل با بالا-60 بازیکن اعطا معافیت.

علاوه بر این کسانی که گلف بازان اخیرا به دست آورده راه خود را به حلقه را از طریق سه مرحله مقدماتی مسابقات حفظ وضعیت خود برای فصل آینده است.

“با ایمنی از جوامع ما بازی در ذهن و همچنین رفاه حال بازیکنان ما حامیان مالی مسابقات-برگزاری کمیته های داوطلبان و گلف کارکنان ما به تحقق رسید که این بهترین تصمیم برای همه درگیر” Pritchard اضافه شده است. “حداقل در حال حاضر وجود دارد یک حس قطعیت که در حال حاضر ما فقط می توانید حرکت به جلو با تمرکز بر 2021.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im