گلف یادداشت: دوره superintendents سزاوار ویژه, فریاد

البته superintendents همواره قهرمانان گمنام گلف صنعت اما این ممکن است خود قابل توجه ترین شاهکار در عین حال با گسترده تعارف و اجتماعی-رسانه ها فریاد استراحتی برای اوایل فصل شرایط در کلگری-منطقه طرح.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از ستایش برای کسانی که کمک به متقاعد کردن دولت استانی اجازه می دهد تا گلف باز به صورت جسمی-فاصله بازی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شده است وجود ندارد به اندازه کافی توجه به کسانی که موفق به fairways و سبزی آماده — در سختی هر گونه اطلاع — برای دیو تیپ.

البته superintendents همواره قهرمانان گمنام گلف صنعت اما این ممکن است خود قابل توجه ترین شاهکار در عین حال با گسترده تعارف و اجتماعی-رسانه ها فریاد استراحتی برای اوایل فصل شرایط در کلگری-منطقه طرح.

“حتی اگر زمین گلف بزرگ نیست اعضای خوشحال خواهد بود فقط در خارج وجود دارد” گفت: دین Ingalls سر حرفه ای در چشمه نقره ای. “اما در این دوره این است که واقعا خوب است و آن را مانند,” آره, ما سزاوار این همه شده است مقید کردن در خانه خود را برای مدت طولانی است.’ به طوری که قادر به بیرون آمدن در حال حاضر و ببینید گلف در شکل بزرگ, خوشبختانه, وجود دارد برخی از نوع مثبت است.”

Superintendents — و sidekicks — سزاوار پشته تمام اعتباری که برای.

Ingalls و بسیاری از باشگاه های حرفه ای بگیرید و یاد دهید به دست آورد قدردانی و حتی بیشتر برای نگهداری اساتيد در طول تاخیر در باز شدن با توجه به COVID-19 بحران است. با اسکلت کارکنان در اکثر دوره های آنها به طور موقت کمک چمن-تیم مراقبت.

برای برخی از, آن را به یک یادآوری از تابستان گذشته به عنوان شغل دبیرستان یا دانشگاه دانش آموزان است.

کریس McNicol مدیر عملیات در Woodside در ایردری, شوخی که پوست قیراندود کردن سبزی او را در زمان به عقب و حتی بیشتر.

“اگر شما هر گونه باد آن را مانند چتر نجات بازی در مدرسه ابتدایی” او پکتیا میباشد.

کوین Graf سر حرفه ای در آرامش کمک کرد به کشیدن برزنت و هوا توپ را روی گوه-جعبه. او در یک ماشین چمن زنی که لیگ برتر جیسون کنی اعلام کرد که بهره می تواند آمار لینک … دو روز بعد.

که تنظیم کردن یک دیوانه تقلا.

“من قرار داده و در 13 متر در چهار شنبه پیاده روی به عقب پانچ كم. من سگ شد پارس که شب” Graf گفت: با خنده. “دوشنبه, من روت کردن خشن ماشین چمن زنی و سپس all hell broke loose.

“بدیهی است که هر طرفدار گلف می داند و قدردانی خود را نگهداری خدمه اما به بخشی از آن مانند آن دست … آنها قهرمانان واقعی گلف, صنعت, که برای اطمینان حاصل کنید.”

پس از آرامش باز Graf شده است فیلدینگ تعارف در این شرایط به تصویب همراه به سر سرپرست نیک Plantje.

ایضا برای Ingalls که به کمک تراشه یخ و پارو کردن سبزی در چشمه نقره ای و حتی متقاعد فوق العاده لنس موریس به او اجازه توده یونجه یا کاه طبقه رقص یک بار و برای بسیاری از همتایان خود در سراسر کلگری و مناطق اطراف آن.

“شما نمی خواهد باور چگونه خسته من در آمدن به خانه از آن روز” Ingalls گفت: از روی لئامت دادن خود را با چمن خدمه و اضافه کرد که آن را ایجاد رفاقت بین بخش های مختلف. “من همیشه به حال مقدار زیادی از احترام به superintendents اما که فقط رو بالا برده سطح با آنچه که ما از طریق بوده است به تازگی.

“این باور نکردنی مقدار زمان و تلاش و هماهنگی در آن طول می کشد تا همه چیز آماده برای رفتن.”

آس هشدار

چه راهی برای شروع این فصل است.

Arlene Mankowski نه تنها به ثمر رساند برای اولین بار توپ را روی گوه زمان در روز افتتاحیه در Lynx ریج.

او به ثمر رساند ace بیش از حد.

Mankowski وارد پنجم سوراخ انتخاب تبادل گوه و در زمان هدف در یک جمع پرچم حدود 95 متری.

“این فقط یک دوست داشتنی انبار و من فکر انسان این است که فقط در سمت راست خط,’ ” Mankowski گفت. “از آن فرود آمد و آن آغاز شده نورد به سمت سوراخ و من می توانید ببینید که آن هم از نوع زن سوراخ. چرا که ما کسانی که در رشته فرنگی در سوراخ, اگر شما آن را ضربه با بیش از حد سرعت آن را نمی خواهید به ماندن در. بازی من شریک گفت: “من فکر می کنم آن را در!’ اما من فکر نمی کنم زیرا شما می توانید تمام توپ به خاطر آن بود که نشسته در بالای این رشته.

“من فکر می کردم اگر هیچ چیز دیگری در آن بود برای رفتن به یک ضربه در مرغک. اما آن را در. آن را بسیار جذاب بود.”

که با شیرین شات Mankowski اتمام حرفه ای سوراخ در یک hat-trick.

یکی از مراسم تحلیف اعضای در نیمه خصوصی راه اندازی, او خشک اولین آس در Lynx ریج در سال 2000.

آخرین ممکن است آلبرتا اول ‘1’ از سال 2020 است.

“این فقط خوش شانس بود که در آینده در سمت راست سرعت” Mankowski گفت. “منظورم این است که آن را بی اهمیت در چه خبر است در حال حاضر اما آن را به یک نقطه روشن و به روز است.”

عکس های تراشه

چندین شهر کلگری دوره خواهد شد در نوسان این هفته است. میپل ریج به تازگی بازسازی McCall دریاچه و تمام 27 سوراخ در Shaganappi نقطه باز خواهد شد پنج شنبه تحت همان پروتکل های ایمنی و اقدامات احتیاطی به عنوان دیگر دولتی و خصوصی آهنگ. رزرو آنلاین دوشنبه آغاز می شود … ما سوراخ در یک گزارش بازده در هفته آینده. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به شکاف ace ارسال اطلاعات — دوره, سوراخ yardage باشگاه ، — به [email protected]

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im