گلف انجمن تنظیم پاک کردن برنامه در صورت COVID-19 بحران

توپ را روی گوه کردن بار به صورت عمده مسابقات گلف در جنوب آلبرتا هستند که به طور نامحدود به تعویق افتاد و یا پاک کردن به طور کامل.

این coronovirus همه گیر است باعث شود که باعث عمل توسط انجمن برای قرار دادن مکث در فصل خود و یا پاک کردن آنها.

روز پنجشنبه مکنزی تور — تور PGA کانادا به تعویق افتاد Lethbridge بهشت دره باز بود که میله میله به اجرای ژوئن 25-28. این یکی از شش اوایل فصل حوادث به تعویق افتاد توسط این مدار, که در خدمت به عنوان یک توسعه حلقه برای PGA.

در حال حاضر ATB مالی کلاسیک — اواسط فصل توقف در مکنزی تور — باقی مانده در تقویم برای Aug. 6-9 در کلگری کشور Hills Golf Club.

همچنین پنج شنبه, کلگری بانوان انجمن گلف لغو تمام آن برنامه به عنوان یک COVID-19 احتیاط.

“برای اولین بار از زمان آغاز آن در سال 1929 CLGA اعلام لغو تمام آن سال 2020 مسابقات و رویداد برنامه” این CLGA گفت: در وب سایت خود را. “این برنامه شامل: Rileys بهترین توپ; شهرستان تازه; ارشد شهرستان تازه; شهرستان Junior تازه; تاریخ و توسعه اردوگاه مدال سری; و مسابقات قهرمان.”

در ضمن کلگری انجمن گلف است که به طور نامحدود به تعویق انداختن آن تقویم که قرار بود به توپ را روی گوه کردن با دیرینه Rileys بهترین توپ مسابقه در آوریل 23.

[email protected]

www.twitter.com/ToddSaelhofPM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>