Goleta زن زنده می ماند حمله دو سگ

یک زن جان سالم به در یک حمله توسط دو گودال گاو در روز شنبه است که تنها می تواند به عنوان معیوب. آتش پرسنل و پزشکان که در پاسخ گرفت و به بیمارستان که در آن او بود در عمل به عنوان کنترل حیوانات افسران حذف سگ از Goleta محله. صاحب آرماندو Coronado, 24 دستگیر شد به اتهام در اختیار داشتن یک “شیطنت حیوانات است که باعث آسیب جدی بدن.”

سگ ریز ریز کردن و روزی حال پرسه می زدند محله فرار به طور منظم از یک دروازه. آنها را از طریق رفت حصار شکسته بین حیاط و حیاط خلوت که در آن حمله صورت گرفت در آوریل 11. دو هفته قبل از روزی بود که گزارش به کنترل حیوانات برای حمله به یک سگ در حال راه می رفت در یک دسته سه تایی در الوود ایستگاه جاده ای که به طرف دیگر از خانه در سن 6 میلان جاده که در آن کورونادو زندگی می کردند.

آدرس دارای سابقه ای طولانی از سگ برخورد و کنترل حیوانات — از جمله دیگر pit bull, Benji که اغلب سست و پس از به دام انداختن یک همسایه در گاراژ خود را و یک چیهواهوا است که مرده پیدا شد در یک جعبه در الوود ایستگاه جاده حصار-خط — که مورخ به سال 2017. هر دو Benji و چیهواهوا شد متعلق به افراد دیگر در محل اقامت.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


چند همسایه شنیده فریاد زن هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت توسط رزی و ریز ریز کردن و فرار به حیاط به جلو سگ از او. آنها شرح داده شده گذشته خود را برخورد با خانه سگ به محقق و دیگر حملات آنها می خواهم شاهد آنها شکایت کنترل حیوانات انجام داده بود هیچ چیز در این گزارش گفت:.

پزشکان تا به حال پانسمان قربانی زخم هنگامی که محققان وارد شده اما در این گزارش اشاره کرد او تی شرت اشباع شده بود و با خون او تا به حال یک تکه گم شده از بالا سمت چپ آرنج و یک گروهبان توصیف کرده بود لب او را به عنوان پاره پاره تا به بینی او. خون و بافت در دستگاه پخش در حیاط.

کورونادو بستری او متعلق به سگ اما اظهار داشت: او در خانه نبود در زمان حمله. روزی بود و ریز ریز کردن مادر, او ادعا کرد که یک سال بود و شده بود spayed هفته قبل از. او آنرا امضاء کنار رفتن آنها را به کنترل حیوانات و همچنین کشتن از سر ترحم اشکال. سگ قرار داده بودند که روز است. خود را آزمایش منفی بودند هاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>