GoFundMe جمع آوری کمک مالی برای کارگران رستوران — بدون صاحبان دانستن

از هزینه های مراسم تشییع جنازه ناشی از مرگ نابهنگام به جنگ علیه سرطان GoFundMe.com برو به شخصی اعانه. بسیاری از رستوران ها در حال تبدیل شدن به سایت در جهت حمایت از کارکنان خود را در طول دوران سخت اقتصادی ارائه شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر. در سانتا باربارا تنها لوس Agaves, Los Arroyos اوج مهمان نوازی Arigato و Trattoria ویتوریا فقط چند که مسیر.

اما GoFundMe.com در واقع به طور خودکار جمع آوری پول برای کارکنان رستوران که صاحبان حتی نمی دانم در مورد مبارزات. این چیزی است که سانتا باربارا مستقل آموخته هفته گذشته هنگامی که مقاله نویس جان “رستوران پسر” Dickson شروع به کامپایل یک لیست از این جمع آوری اعانه. او بلافاصله شروع به پیدا کردن صفحات برای موسسات مانند تپه قهوه سرخ, چیزهای کوچک نانوایی Petrini و رز کافه که آیا یک پیام شخصی از صاحبان در مورد مبارزات انتخاباتی. آنها ظاهرا و ناخواسته بخشی از GoFundMe.com‘s کسب و کار کوچک امداد ابتکار.

“را به لیست من من نیاز به وجود یک پیام شخصی از کارکنان در GoFundMe صفحه که پیام باید ذکر بحران کنونی” Dickson توضیح داد. “نگه می دارد که آن را واقعی است.” او ارسال شده آنهایی که مشروع و همچنین گسترده خود را takeout/تحویل راهنمای در SantaBarbara.com.

من رسیده به تلماسه فعالیت های تجاری صاحبان شرکت جولیا مایر و تاد استوارت در این مورد. آنها شوکه شده بودند.

“این دیوانه است زمان بسیار قطعیت و تاد و من شده اند انجام همه چیز ما می توانیم برای خدمت به کارکنان و مشتریان ما” گفت: مایر. “اگر ما احساس نیاز به به طور مستقیم بپرسید جامعه ما برای کمک به, من می خواهم که به نظر من در این شرایط از یک شخص ثالث است. همه چیز را ما انجام می دهند در حال حاضر برای کارکنان; در بسیاری از راه های دیدن ناشناس GoFundMe احساس می کند مانند آن را ارزان تلاش های ما! این احساس اصیل را که ما به عنوان یک شرکت است که آن را بدون اجازه ما احساس scammy — حتی اگر آن یکی نیست.” سه شنبه صبح $80 مطرح شده بود به صورت تلماسه کارکنان از $2,500 هدف است.

یک ایمیل ارسال به GoFundMe.com‘s روابط رسانه ای هفته گذشته هنوز بازگردانده شده است که از فشار زمان. به ادعای پول, سایت درخواست برای صاحبان که به منظور بررسی ذکر شده کسب و کار آنها است. آنها همچنین می توانید انتخاب کردن از جمع آوری کمک.

این نه تنها مسئله مواجه شده GoFundMe.com در حال حاضر به عنوان بسیاری از رستوران ها در سراسر کشور در حال گزارش است که آنها نمی توانند در این سایت به انتشار بودجه آنها مطرح شده از طریق سایت در موقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>