دختر پیشآهنگی رهبر اجرا می شود برای 46 مایل از طریق دره سن فرناندو را به او الهام بخش سربازان

Tandy Wilson آموزش دیده برای سال ها تلاش به خط در خط شروع از سال 2020 ماراتن بوستون. او آماده بود — اما شیوع کروناویروس به تعویق افتاد تاریخی ماراتن تا سپتامبر است.

در عوض دختر پیشآهنگی رهبر ویلسون تصمیم به اجرا در سراسر دره سان فرناندو در دوشنبه 20 آوریل برای الهام بخشیدن به 52 از دانش آموزان خود را در ده ها تن از خانه های پخش شده از گرانادا هیلز به پورتر در مرتع پرورش احشام. تمام گفته ها این بود 46-مایل بازحمت حرکت کردن.

“من خیلی هیجان زده فقط برای دیدن همه آنها” ویلسون, 55, گفت:.

در حالی که رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل او گفت که او تنها قادر به ملاقات عملا با پیشاهنگی. چند تن از دانش آموزان خود بیرون آمد و به تشویق او در زمانی که او فرار لا ماراتن در ماه مارس است. اما بود که آخرین بار او را دیدم آنها را در فرد.

 • Tandy Wilson, 55, در حال اجرا 46 مایل مسیر را از طریق لس آنجلس گذشته خانه او پیشاهنگان دختر در حالی که رعایت امن اجتماعی فاصله در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove)

 • Tandy Wilson, 55, در حال اجرا گذشته او نورتریج خانه در جمعه مارس 20, 2020. ریک ویلسون طول می کشد یک عکس از همسرش Tandy. (عکس توسط دین Musgrove)

 • Tandy Wilson, 55, در حال اجرا 46 مایل مسیر را از طریق لس آنجلس گذشته خانه او پیشاهنگان دختر در حالی که رعایت امن اجتماعی فاصله در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Tandy Wilson, 55, که از دست رفته است او ماراتن بوستون اولین در با توجه به تاریخی ماراتن را به تعویق برای اولین بار در مسابقه را 124 سال سابقه. علاوه بر این برای اولین بار در بیش از 20 سال به عنوان یک دختر پیشآهنگی رهبر او است که او را منجر سربازان از طریق مجازی
  جایگزین به جای در جلسات حضوری با توجه به کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید. رو به هر دو چالش در آورده با این ملی همه گیر Wilson نقشه برداری از 46 مایل مسیر را از طریق لس آنجلس
  در گذشته خانه های خود پیشاهنگی در حالی که رعایت امن اجتماعی فاصله. او عازم سفر خود را برای کمک به نیروهای نظامی احساس متصل می شود. او را ترک کوچک اسب شاخدار برچسب در هر نقطه در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove)

 • Tandy Wilson, 55, در حال اجرا 46 مایل مسیر را از طریق لس آنجلس گذشته خانه او پیشاهنگان دختر در حالی که رعایت امن اجتماعی فاصله در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. Tandy طول می کشد یک نوشیدنی از آب و برگ یک دشنه در خانه دختر پیشآهنگی مایا Magana با مادرش هلن Magana. (عکس توسط دین Musgrove)

 • Tandy Wilson, 55, در حال اجرا 46 مایل مسیر را از طریق لس آنجلس گذشته خانه او پیشاهنگان دختر در حالی که رعایت امن اجتماعی فاصله در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. Tandy طول می کشد امن selfie در خانه دختر پیشآهنگی مایا Magana با مادرش هلن Magana. (عکس توسط دین Musgrove)

آنچه او را نگه داشته بود؟”

“این آسان است. دختران,” او گفت: قبل از اجرا. “دیدن آنها. این چیزی است که رفتن به نگه دارید تا من.”

خانه او بی مطالعه تقریبا دو ماراتن شد فاصله بیش از 2 مایل در طول مسیر.

دانش آموزان قادر به پیگیری روند در Runkeeper و بیرون آمد و به تشویق او در روز دوشنبه.

او را به عنوان رهبر نیروهای نظامی با نزدیک شدن مایا Magana پا خارج, خروج یک صندلی تاشو و یک فنجان آب در پیاده رو.

زمانی که ویلسون با نزدیک شدن به او و خانه او در زمان لیوان آب و جامعی عکاسی از خود با مایا و مادر خود را در پس زمینه اجتماعی رعایت فاصله ،

او به عنوان ترک او چپ یک برچسب بر روی صندلی که خواندن “Tandy بنفش اسب شاخدار اجرا شود.” ویلسون ایجاد پوستر در خانه با رنگ بنفش به نمایندگی از او سربازان و اسب شاخدار نماد ماراتن بوستون.

“من احساس می کنم خیلی خوشحال و الهام گرفته از” مایا, 11, گفت:. “او یک رهبر است و من می دانم که او در حال انجام آن برای ما است.”

ویلسون دراز مدت به پایان رسید روز دوشنبه بعد از 11 ساعت در جاده ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>