جوردانو را بدست آورده Masterton nod پس از ارائه steadying دست شعله های آتش مورد نیاز

36-سال ارائه دقیق نوع هدایت بر روی یخ است که این تیم نیاز در طول یک سوار rollercoaster از یک فصل است.

پس از 13 فصل در لیگ ملی هاکی, علامت جوردانو می پذیرفت که او تا به حال یک سال کاملا مثل این یکی.

در ابتدای 2019-20 فصل Calgary Flames بودند بر روی زمین سنگی که دفاع او شریک هم تیمی و بهترین رفیق سقوط بر روی یخ و شروع تشنج. TJ برودی قسمت بود که تنها نوک کوه یخ از یک کمپین است که شامل یک دست دادن رگه های مربیگری تغییر دیدم جوردانو رنج می برند به طور بالقوه مخرب مصدومیت همسترینگ و اخیرا یک بیماری همه گیر است که متوقف فصل به طور منظم به طور کامل.

“من شوخی با Looch (میلان Lucic) تمام وقت,” شعله های آتش کاپیتان بود گفت:. “ما شده است در اطراف یک مدت طولانی دیده می شود و بسیاری از چیزها است.

“اما در این سال ما قطعا این همه دیده می شود.”

از طریق, خشن, آب, اما, جوردانو همیشه steadying زور نگه داشتن کشتی شناور با مهارت های رهبری خود را آرام و جمع آوری شده از طبیعت و اخلاق کار خود را.

36-سال ارائه دقیق نوع هدایت بر روی یخ است که این تیم نیاز در طول یک سوار rollercoaster از یک فصل است.

و این که چرا فصل های محلی از حرفه ای هاکی کانون نویسندگان کاتبان به نام جوردانو آن نامزد برای این لایحه Masterton یادبود جایزه جایزه داده شده است که سالانه به بازیکنی که بهترین نمایش شخصیت اخلاق پشتکار و مردانگی و فداکاری به بازی.


علامت جوردانو جنگ تورنتو افرا برگها’ جیک Muzzin در طول یک بازی در Scotiabank Saddledome در دسامبر 2019. دارن Makowichuk/Postmedia

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

“این چیزی است که چوب بیشتر برای من این بود که Brodes رفت و ما تا به حال که ترساندن — فقط به عنوان یک دوست و نه حتی به عنوان یک هم تیمی و یک پسر من با یک دیرین,” جوردانو گفت. “به رفتن را از طریق که بود, ترسناک, ترسناک لحظه ای و قرار دادن همه چیز به چشم انداز. به عنوان یک تیم ما بودند و تندرست در سراسر نقشه به نظر می رسید مانند همه سال. من واقعا احساس ما آغاز شده برای به دست آوردن بسیاری از قوام … (سپس مصدومیت همسترینگ خود را) … اول فکر کردم که می رود از طریق سر خود است که در این فصل بیش از … سپس این ویروس اتفاق افتاده است. آن را به طور ناگهانی متوقف شد همه چیز.

“این قطعا یکی از عجیب ترین سال من شده است بخشی از.”

مهم نیست که چگونه به چالش کشیدن خرد شده — ذهنی و جسمی — جوردانو نشان داده است تا زمانی که آن را مهم ترین.

شاید بیشتر گفتن است و در واقع او نشان داده تا در راه همان سال پس از سال دوم خود را دریافت کرد مستقیم Masterton nod.

در مجموع جوردانو نام شده در مخلوط چهار بار نیز در سال 2014 و ’16). شناخت نمی دور بماند.

یا جنبهی.

“آن” او گفت:. “ما همیشه در میدان یخ بازی با هم و به نامزد شما بچه ها بدیهی است که بسیار ویژه برای من است. آن را بسیار سرد فکر می کنم که شما بچه ها نامزد من بیش از یک بار برای این جایزه. و پس از آن با چه جایزه می ایستد. فداکاری پشتکار چیزهایی بود که من یک مقدار زیادی از غرور و افتخار در حال اختصاص داده شده به ورزش هر دو خاموش و یخ.

“من احساس می شده اند وجود دارد یو پی اس و فراز زندگی را در زندگی حرفه ای من بیش از حد و شده است وجود دارد برخی از سختی.”

Undrafted در انتاریو لیگ هاکی و NHL جوردانو تبدیل به پوستر پسر بچه برای پشتکار و سختی.

روی یخ جوردانو ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از NHL نخبگان defenceman بود که به رسمیت شناخته شده لیگ در پایان 2018-19 کمپین زمانی که او برافراشتند نوریس جایزه. او اولین 35 ساله برای گرفتن این جایزه پس از Nicklas Lidstrom.

اجرای اپرایی از ” 893 حرفه ای لیگ ملی هاکی, حضور — همه با شعله های آتش شده و عهد خود را اسب بارکش مانند رویکرد به بازی.

او همچنین نمی از دست ضرب و شتم پس از نشستن فايلهاي 10 بازی پرستاری همسترینگ خود را در طول ماه فوریه. و در بالا از آن, تورنتو بومی بود و هنوز هم یکی از شعله های آتش از مهم ترین بازیکنان در طول تلاش خود را برای یک نقطه حذفی. در 60 بازی در این فصل جوردانو پنج اهداف و 26 کمک حال او و هفتم در تیم به ثمر رساند.


علامت جوردانو ساعت شوت او به عنوان شعله های آتش به میزبانی شعله کلگری خیریه مشهور گلف کلاسیک سالانه خود را جمع آوری کمک برای Calgary Flames بنیاد در ماه سپتامبر 2019. دارن Makowichuk/Postmedia

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

“دو واژه است که از چوب برای من پشتکار و فداکاری” گفت: شعله های آتش مدیر کل براد Treliving. “بخش بزرگی از آن را که مردم نمی بینیم بسیاری از مسائل او در پشت صحنه. من فکر می کنم در این سال آن را حتی بیشتر از آن زمانی که ما صحبت در مورد همه چیز ما شده است رفتن را از طریق سه ماه گذشته … آنچه که او به معنای به جامعه آنچه که او به معنای به مردم در جامعه چگونه او منجر به عنوان مثال این unselfishness.

“وقتی که من می گویند در این سال در خصوص من صحبت می کنند از COVID-19 دوره است. که فقط به شما نشان می دهد که علامت گذاری شده است. تمام این اعمال در جامعه او را هر کس می تواند بهتر انجام بهتر و احساس بهتر. که او چه کسی است.”

بسیار شبیه سابق دیرین شعله مدل رهبر و سلف خود را با پوشیدن ‘C’ — Jarome Iginla — جوردانو گرسنگی به نظر می رسد در حال حاضر, سال پس از سال است.

“مهمترین چیز برای من این است که من برنده جام استنلی در اینجا,” او گفت:. “شما را به لیگ برتر در یک سن و سال شما در حال تلاش به چوب در اطراف و شما در حال تلاش برای ایجاد یک نام برای خود و چوب در NHL. سپس همانطور که شما مسن و شما ایجاد خود را بیشتر به طور طبیعی هدف خود را تغییر. همه چیز مراقبت از خود را در زندگی شخصی و قرارداد خود را با وضعیت و برنده می شود بسیار مهم تر است.

“اگر از شما خواسته Iggy بیش از حد آن شده اند که مشابه پاسخ … را به نفع خود است که جام استنلی این چیزی است که هر کس در تعقیب … که چه درایوهای من هر روز است.”

کردن, یخ, خود, خیریه تلاش — همراه با همسرش لورن مشارکتهای شده اند به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده در طول همه گیر و قدردانی کلگری جامعه است.

این Giordanos بودند اغلب خال خال شرکت در تولد درایو-bys با فرزندان خود جک و ریس رانندگی در وسیله نقلیه خود را همراه با کلگری آتش نشانی با بالن پرواز و بوق خود شاخ به روشن روز به عنوان Calgarians بودند منزوی در خانه های خود.

در ماه آوریل یک زن نشان داد در قلب گرم شدن پست های رسانه های اجتماعی است که یک نماینده از خانواده تا به حال خود را تحت پوشش $430 صورتحساب مواد غذایی در خارج. لورن نیز scoured رسانه های اجتماعی برای کمک به کسانی که نیاز دارند از جمله ارائه یک لپ تاپ برای یک خانواده به طوری که آنها قادر به دریافت آموزش و پرورش خود را و اسباب بازی برای کودکان.

آنها همچنین فعال در جمع آوری پول برای کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش در طول سال از طریق تیم جوردانو برنامه ارتقای آمادگی جسمانی و دانشگاهیان.

“این (جایزه) فقط تعهد که او چه کسی است و چه چیزی او را همه چیز در مورد” Treliving گفت. “شما می خواهید به دانستن آنچه که به عنوان یک رهبر و یک فرد خوب است ؟ سازمان دیده بان آنچه او می کند.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotanderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>