GILBERTSON: زمان برای شعله های آتش به نوبه خود به بحث حذفی پیشرفت

پانزده ماه بعد شعله کلگری در واقع به نظر می رسد بیشتر دیوانه نا امید تر در مورد خود 2019 حذفی صورت-گیاه نسبت به آنها در آن زمان بودند.

ادمونتون — که بلافاصله پس آنها به سادگی شوکه کرد. حیرت زده کرد.

پانزده ماه بعد شعله کلگری در واقع به نظر می رسد بیشتر دیوانه نا امید تر در مورد خود 2019 حذفی صورت-گیاه نسبت به آنها در آن زمان بودند. نقل قول به نظر می رسد قوی تر به عنوان زمان می پوشد ،

این درست نیست که آنها به سرعت رد کرد با وجود این ادعا دانه بالا در جدول رده بندی کنفرانس غرب. این است که پس از برنده شدن در سری بازکن آنها به سختی نگاه مانند آنها متعلق در همان لیگ به عنوان کلمات Colorado Avalanche.

“رفتن به کلرادو و تفکر در مورد آن سری که هنوز هم چوب با شما” bristled شعله های آتش جایگزین کاپیتان و خط اول مرکز Sean موناهان یک پسر که اغلب مراجع است که پنج بازی بدترین بازیکن میدان برابر Avs. “برای یک فصل که در آن شما به پایان اول و امن خانه یخ و پس از آن اساسا جاروب و خجالت … منظورم این است که اگر شما یک رقیب این نوع از مسائل چوب با شما. آن را هنوز در سر من در همه زمان ها. شما نمی خواهید برای رفتن از طریق یک سخت کار کردن از یک فصل و رفتن به پلی آف و جاروب و به خانه فرستاد.

“در حال حاضر این شانس را برای ما به مرحله. همه به خود را اثبات کند.”

در واقع این خدمه دارای مقدار زیادی برای اثبات کند.

و بعد از آنها فقط در حباب نمایشگاه روز سه شنبه 4-1 از دست دادن به Edmonton Oilers در خالی راجرز محل زمان آن رسیده است که به نوبه خود از همه که بحث به حذفی پیشرفت است.

پس از چهار ماه وقفه بعد از دو و نیم هفته از رسمی دبستان شعله های آتش’ اقدام بعدی شنبه سری اندازی در برابر Winnipeg Jets.

این برای اولین بار-از-خود-نوع مقدماتی بهترین-از-پنج مجموعه. این امکان وجود دارد که شعله های آتش و یا جت می تواند رهبری خانه توسط سه شنبه شب.

“ما می دانیم آنچه مردم گفته اند در مورد ما به گذشته برگشتی و آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته گفت: شعله های آتش جایگزین کاپیتان متی Tkachuk بعد از باشگاه خود را وارد در کنفرانس غرب حباب در ادمونتون. “ما در آن زندگی می کردند. ما خواهید بود آنهایی که می گویند که ما underperformed سال گذشته است.

“ما تحت فشار قرار دادن خودمان را به انجام. ما تحت فشار قرار دادن خودمان را به یک شات در رستگاری و به ما داده شده است که به ضرب گلوله. به همین دلیل آن را بسیار خوب برای به دست آوردن این فرصت و این شانس را به بازی در پلی آف. بعد از این همه عدم اطمینان به اینجا و آماده برای بازی … در اینجا ما در رستگاری بنابراین اجازه دهید نگاهی به استفاده از آن. اجازه دهید آن را تشکیل می دهند.”

آن را غیر معمول نیست برای شنیدن گفتگوی بورسی مورد کسب و کار ناتمام. از ورزش حرفه ای است که تنها یک تیم در رسیدن به هدف نهایی در پایان فصل است.

برای شعله های آتش, اگر چه چیزی تغییر در 2019.

زمستان خود را در کار نشان می دهد که آنها آماده بودند برای پیوستن به صفوف از NHL مشروع قهرمانی رقیب.

وجود مؤمن بودند و نه فقط در داخل قفسه به دیوار اتاق.

و پس از آن … ضربه.


بهمن کلرادو را کالین ویلسون جشن پس از به ثمر دروازه بان در شعله های آتش goaltender مایک اسمیت در 5 بازی خود 2019 حذفی سریال در Scotiabank Saddledome در کلگری در روز جمعه 19 آوریل 2019. Al Charest/Postmedia

Al Charest/Postmedia

“برای ما به عنوان یک تیم و یک سازمان ما آماده هستیم که برای برداشتن گام بعدی و برخی از حذفی موفقیت در اینجا. این دیر گفت: شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو. “من فکر می کنم ما یاد گرفته ایم چند درس سخت به خصوص در سال گذشته و سال قبل در پلی آف. این چنین خوب, من فکر می کنم (بین) برنده و از دست دادن در این زمان از سال است.

“به عنوان یک تیم ما نیست و تا به حال موفقیت های زیادی. ما از دست رفته در دور اول چند بار در تاریخ اخیر ما را مجبور به مرتب کردن بر اساس که ما به عقب که در آن ما می تواند حرکت کند و به دور دوم. من فکر می کنم راه ما قصد داریم برای انجام این بازی واقعا خوب دفاعی و سپس ما مهارت و جرم است که همیشه رفتن به آنجا خواهد بود.”

قبل از آنها به نگرانی در مورد گرفتن به دور دوم آنها نیاز به حرکت به.

جت از دست داده اند برخی از استعداد و سختی بیش از سال گذشته و تغییر, اما آنها نمی خواهد بود آسان در بهترین پنج بازی در. با نهایی رده بندی بر اساس امتیاز در صد پس از همه گیر مکث این دو نمایشنامه از هم جدا شدند با باریکترین حاشیه — کلگری کشت هشتم در .564 این Winnipegers نهم در .563.

جت مسلما بهترین goaltender در حلقه Vezina جایزه frontrunner کانر Hellebuyck.

خود را بالای خط, سه نفر از کایل کانر علامت Scheifele و بلیک ویلر است vaunted.

آنها بسیاری از holdovers از یک اجرا به کنفرانس نهایی در سال 2018 است.

تنها یکی از شعله های آتش پیشرفته است که تا کنون به طور منظم در یک نقش است.

او جدید است.

“یکی از چیزهایی که من واقعا دوست داشتم در مورد تیم ما قبل از توقف اتفاق افتاده بود و راه ما شد بازی به عنوان یک تیم و در دفاعی طرف از جن گفت:” جناح میلان Lucic یک برنده جام استنلی با بوستون برونز در سال 2011. “این یکی از چیزهایی که کلیدی که در آن من تو را دیدم این تیم رشد احتمالا بسیاری از اکتبر تا به حال. بنابراین این چیزی است که به من اعتماد به نفس زیادی در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید شروع on Aug. 1.

“من واقعا دوست دارم این گروه است. من اعتماد به نفس زیادی در این گروه است. من یک مقدار زیادی از چیزهایی که در این گروه. ما باید رهبران بزرگ. ما بازیکنان بزرگ و خوب عمق. بچه ها عشق که در اطراف هر یک از دیگر. بنابراین ما واقعا به دنبال به جلو به این چالش و من نمی تواند بیشتر هیجان زده برای آنچه در پیش روست.”

به عنوان Tkachuk افزود: “ما قصد داریم در اینجا برای مدت زمان طولانی است.”

هر تیم به صحبت کردن است که در راه است.

یک راه یا دیگری, شعله های آتش’ طولانی سرخوردگی از 2019 در نهایت محو شدن بیش از اوت آخر هفته طولانی.

می توانید آنها شروع به تغییر روایت برای حق رای دادن است که موفق به کسب فقط یک تک حذفی سریال از سال 2004 ؟ یا می شود آنها را با آواز آشنا لحن پس از دیگری در اوایل خروج ؟

“ما بسیاری از بچه ها در تیم ما که در اینجا بوده در حالی که … و همه ما احساس می کنید به همان شیوه” موناهان گفت. “این به نوبه خود ما را به اثبات کنیم که ما می توانیم برنده شدن در این لیگ و تاثیر. من فکر می کنم هر مرد اگر شما نگاهی به اطراف اتاق پانسمان ما آنها را می خواهید به آن را اثبات کند به هر یک از دیگر. و من فکر می کنم که بزرگترین چیزی که در حال حاضر — ما یک گروه کامل از بچه ها که گرسنه هستند برای ایجاد یک تفاوت.”

شروع شنبه آن زمان به آن را نشان می دهد.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de