GILBERTSON: شعله های آتش نیاز Tkachuk به زور در پست فصل

شعله کلگری شده اند گفت: همه چیز درست است.

به نظر می رسد شایسته است که کاپیتان-of-the-future frontrunner متی Tkachuk شده است گفت: آنها را قوی ترین.

“من بیمار از دست دادن. من بیمار از دست دادن در این دور” Tkachuk اعلام کرد در اردوگاه های آموزشی. “من می دانم که بسیاری از بچه ها در این اتاق احساس به همان شیوه و ما می خواهیم کمی از رستگاری پس از سال گذشته است.

“از آن زمان برای ما به اثبات ما نخبگان تیم هاکی.”

این ممکن است زمان برای Tkachuk به آنها وجود دارد.

از این دیدگاه, کلگری کلید تابستان موفقیت — شروع خود را با بهترین-از-پنج مقدماتی در برابر Winnipeg Jets — این مرد با پوشیدن شماره 19.

که اجازه نمی دهد جانی Gaudreau و شان موناهان کردن قلاب. اول-آستر نیاز به نمره برخی از اهداف و نشان دادن تعهد خود را به نگه داشتن جن از خود net.

که نمی کاهش اهمیت علامت جوردانو و TJ برودی, Calgary, بالا دفاع جفت. آنها نیاز به مقدار زیادی از سخت دقیقه از هر دو.

که نمی تواند هر گونه فشار مربی موقت Geoff بخش به انتخاب حق جن-چوب پنبه. شعله های آتش نمی خواهد که بهترین goaltender در این سری — وینیپگ را کانر Hellebuyck به زودی نام خود را حک شده بر روی Vezina جایزه — اما اینکه آیا آنها با دیوید Rittich یا کم تالبوت آنها نیاز به استارتر خود را به آن نزدیک است.

چیزی است که Tkachuk می شود که مجموعه تن برای کل دسته.

آنها نیاز به او بود.

آنها باید او را برای تولید مثل او با یک تیم بالا 61 امتیاز این زمستان گذشته.

آنها نیاز او به اذیت کردن. که نباید نیاز به هر گونه تلنگر.

و آنها ممکن است در برخی شب باید او را به این تیم بر روی شانه های او. آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد او آماده است برای انجام این کار است.

در صدر این بی سابقه ای را راه اندازی مجدد این 22 سال سمت چپ جناح قطعا صحبت از یک بازی خوب است.

خواسته در مورد زندگی در حباب Tkachuk ارائه شده: “ما قصد داریم در اینجا برای مدت زمان طولانی پس ما بهتر است به آن استفاده می شود.”

او نمی مشت بکشد یا در موضوع شعله های آتش’ نمایش در طول یک باز دور بیمارستانها در حال تمام بهار گذشته.

آنها stunk. کلگری به احتمال زیاد در آینده کاپیتان — او در حال حاضر دارای یک ‘A’ بخیه در نیوجرسی — پذیرفته شده است.

“ما می دانیم آنچه مردم گفته اند در مورد ما به گذشته برگشتی و آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته” Tkachuk آغاز شده است. “ما در آن زندگی می کردند. ما خواهد بود برای اولین بار از آنهایی که می گویند که ما underperformed سال گذشته است.

“ما تحت فشار قرار دادن خودمان را به انجام. ما تحت فشار قرار دادن خودمان را به یک شات در رستگاری و به ما داده شده است که به ضرب گلوله. به همین دلیل آن را بسیار خوب برای به دست آوردن این فرصت و این شانس را به بازی در پلی آف. بعد از این همه عدم اطمینان به اینجا و آماده برای بازی … در اینجا ما در رستگاری بنابراین اجازه دهید نگاهی به استفاده از آن. اجازه دهید آن را تشکیل می دهند.”

او کسی است که می تواند کمک به آن را به اتفاق می افتد.

“Chucky او احتمالا باعث می شود کسانی که نظرات زیرا او بسیار رقابتی مرد گفت:” همکار شعله های آتش دوم-بوش اندرو Mangiapane. “و این چیزی است که ما باید در یک تیم مانند این. او رقابتی است. من فکر می کنم بسیاری از بچه ها هستند. او باعث می شود کسانی که نظرات فقط به خاطر او متنفر از دست دادن و من فکر می کنم همه ما احساس می کنید مانند آن است.”

“او یک رهبر در تیم ما و یک بازیکن مهم برای مطمئن” اضافه شده Mikael Backlund که سیاهههای مربوط به خود را تغییر بین بین Tkachuk و Mangiapane و همچنین به عنوان یک جایگزین کاپیتان. “او به ارمغان می آورد بسیاری از مسائل به جدول. به خصوص اگر ما را در بازی او همیشه معمولا گام تا بازی خود را و پیدا کردن راه هایی برای کسانی که نمره اهداف بزرگ. او یک مرد بزرگ در اتاق. بنابراین او بسیار برای ما مهم است. او بسیار خوب در تنظیم تن و تا کنون او نشان داده و او را خوب کلاچ بازیکن به عنوان به خوبی.”

تنها جای او نیست نشان آن است که تا کنون در تابش خیره کننده از پست های نجومی کانون توجه است.

فقط قبل از پلی آف در خود را تازه کار, مبارزات انتخاباتی, Tkachuk شلاق تا بحث خود را با انتقاد از Los Angeles Kings rearguard به خود جلب کرد بی باک که او elbowed در لغو احکام صادره ی کمتر از دو هفته قبل. آن نظر بازی نکرده و با بی باک و یا با برخی از Tkachuk خود جانباز هم تیمی و پس از آن-نوجوان هرگز به نظر می رسد خود را برای باقی مانده از این فصل.

این افراطی جناح بود که یک نیروی در بازی 1 از چه شعله های آتش که می تواند طولانی حذفی اجرا در بهار گذشته اما تقریبا مانند هر مرد دیگر در فهرست بود هو در بهترین حالت برای بقیه چه کوتاه بود و کج سری.

او را جشن گرفتند فقط یک پیروزی در نه بازی حذفی. شخصی خود آمار خط و نشان می دهد تنها دو گل و یک کمک و یک منهای-6 امتیاز.

او مصمم است برای تغییر آن. شما می توانید بگویید.

“در نهایت ما پیدا کردن زمانی که جن قطره شنبه اما راهی که او را به اردوگاه راهی است که او را حمل خود را راه که او را postured خود را …” بخش گفت: از Tkachuk در طول روز پنجشنبه تماس تصویری با خبرنگاران. “و نه تنها او بلکه بقیه از ما رهبری است. این یک نوع متفاوت از احساس در این سال نسبت به سال گذشته است.

“من فکر می کنم آنچه که ما همه می خواستم از سال گذشته برگشتی بود به سکوی پرشی برخی از رشد به تیم ما از آن است. ما قبل از صحبت در مورد تنها راه برای به دست آوردن تجربه است که از طریق چیزی. همیشه آنچه شما غذا خوردن — چگونه شما آن را جویدن — و من فکر می کنم اگر بچه های ما جویدن آنچه در گذشته اتفاق افتاده است راه حق, آن را به کمک به آنها را آماده برای آنچه که ما در حال رفتن به در حال حاضر. اما در پایان روز آن همه پایین می آید به چگونه شما را به بازی.”

که جویدن آن به نظر می رسد به سمت چپ ترش مزه در Tkachuk ،

برای شعله های آتش که می تواند یک علامت بسیار خوبی است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>