GILBERTSON: انتظار لرزش (و لرز) با راجرز در محل

ادمونتون — از آن قرار است به یکی دیگر از تحریک شنبه در آلبرتا در شهر و با درجه حرارت حلق آویز در بالا-20s تا به خوبی به ساعت شب.

من انجماد لب به لب من. من یکی از آنهایی که خوش شانس.

به عنوان یک Calgary Flames ضرب و شتم خبرنگار Postmedia من داخل راجرز محل در اولین شب از NHL بی سابقه تابستان راه اندازی مجدد. شعله های آتش و Winnipeg Jets, دشمنان, در یک رابطه از پنج بازی در سری خواهد شد قرار دادن چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین روز در تاریخ هاکی روی.

اولین و بارز ترین چیزی که شما متوجه خواهید شد در حالی که پوشش هاکی در یک عرصه خالی است که وجود دارد یک سکوت وهم آور.

هیچ roars و پس از این تیم در خانه نمرات.

هیچ بوس که دشمن آفت ‘تصادفی’ سقوط در بالای آلاینده دروازه بان.

در روز سه شنبه, نمایشگاه بین شعله کلگری و قوس رقیب Edmonton Oilers نبرد آلبرتا جهنم بیدار کننده متی Tkachuk خواهد بود stickhandling از طریق منطقه بی طرف و همه شما می تواند بشنود بود حک اسکیت تیغه.

حدود شش ماه پیش قبل از COVID-19 تبدیل به یک بحران جهانی من هرگز تصور آن است.

دیگر چیزی که شما متوجه است که 18,500 طرفداران — که ظرفیت راجرز در محل — نه تنها به تولید مقدار زیادی از سر و صدا اما مقدار زیادی از گرما بیش از حد است. به خصوص با حرارت کردیم راه را برای حفظ یخ با کیفیت تا به حال سه بازی هر روز من از دست شما بچه ها.

همه را از دست طرفداران در طول این توپی-شهر مرحله یک.

هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند جو در یک استنلی جام حذفی بازی به خصوص در شب افتتاحیه یک مجموعه در یک می تواند-بود متمسک و یا در مرگ ناگهانی اضافه کاری.

من گاهی اوقات حسادت از دیدن تلاش برای تعادل دو آبجو و یک سینی بزرگ از nachos اما در حالی که من جرعه جرعه آب در مطبوعات-جعبه من نمی را برای مسلم است که کار من می آید با دسترسی به اتفاقاتی که دیگران در حال پرداخت صدها یا حتی هزاران دلار برای حضور در — و این که اگر آنها می توانند یک بلیط.

در سال گذشته هر زمان که شعله های آتش بودند در جاده برای یک پست-فصل شیب من می تواند تعداد در چند پیام های متنی از دوستان و بستگان و یا گاهی اوقات مردمی حتی در لیست تماس.


ژوئیه 28 سال 2020; ادمونتون, آلبرتا, کانادا; یک نمای کلی از راجرز محل دیده می شود قبل از نمایشگاه بین بازی Edmonton Oilers و شعله کلگری قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در 28 ژوئیه سال 2020 در ادمونتون ، اجباری اعتبار: اندی Devlin/NHLI از طریق ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

اندی Devlin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

“آیا شما در کلرادو؟”

“آیا شما در آناهایم?”

“آیا شما در ونکوور?”

این هفته گذشته من بارها دریافت کرده و تاب و های جدید در همان ol’ سوال.

“آیا شما در حباب؟”

پاسخ این است که هیچ — ما در ساختمان برای بازی اما نه در حباب. من هرگز داخل حصار آبی که متصل به یک هتریک از hub هتل ها به عرصه و فضای باز غذا-دادگاه و فعالیت های منطقه است.

و خوب است. یکی از بسیاری از زمان قتل گزینه های داخل این به اصطلاح “منطقه امن” یک شبیه ساز گلف است. هنگامی که زمان اجازه من بازی این معامله واقعی است. برای اولین بار برخی از اسکیت ستاره ها حتی ممکن است حسادت از من.

به عنوان حباب خارج از خبرنگاران استفاده از یک ورودی جداگانه در پیست و پس از یک پرسشنامه در مورد علائم بالقوه و متوسط-بررسی هستند همراهی برای یک آسانسور برای یک آسانسور به بالای فوقانی سطح اجتماع.

وجود نوار سبک کرسی شده اند و تبدیل به یک فشار جعبه.

ما باید از پوشیدن چهره-ماسک. ما بطری های فردی از دست-ضد عفونی کننده. وجود بیش از شش پا بین ما.

به جای hustling به قفسه اتاق بعد از بازی همه مصاحبه ها رخ خواهد داد از طریق زوم.

اما ما در میدان یخ بازی. من خودم را خوش شانس است.

من خوشحالم NHL است که اجازه می دهد تعداد محدودی از خبرنگاران در داخل راجرز محل و Scotiabank عرصه در تورنتو است.

من خوشحالم که شرکت ما با درآمد قطعا تحت تاثیر این بیماری همه گیر می بیند که ارزش داشتن یک کاتب در سایت و من امیدوارم که شما به دنبال همراه. کریستن اندرسون همکار من در شعله های آتش ضرب و شتم نیز پوشش برخی از عمل از راجرز محل.

و من خوشحالم که وجود دارد یک مرکز خرید در ادمونتون. اگر من نمی تشدید وجود دارد باید یک خرده فروش با چند مانده زمستانی-کت ،


EDMONTON, ALBERTA – ژوئیه 29: بهمن کلرادو و مینه سوتا وحشی ایستاده در توجه قبل از نمایشگاه بازی قبل از سال 2020 NHL آف جام استنلی در راجرز محل در 29 جولای سال 2020 در ادمونتون, آلبرتا, کانادا.

جف Vinnick / گتی ایماژ

این می تواند یک سوغات فراموش نشدنی تابستان است.

چرا که این باید یک انفجار.

شروع شنبه میلیون ها نفر خواهد بود تماشای جام استنلی مقدماتی در تلویزیون. نه بسیاری از آنها به اندازه کافی خوش شانس وجود دارد.

اگر چه مطبوعات نشسته بالا عمل می شنوید زیادی در خالی آرنا.

شما متوجه خیلی سریع به همین دلیل آنها نیاز به یک پنج ثانیه تاخیر در پخش. دوستان در bleeper دکمه باید به سهام تا در تاول-نوار.

در طول نبرد آلبرتا نمایشگاه پس از گران برای اتصال شعله های آتش رو به جلو سام بنت سعی کردم به خواهش کنم در مورد او به داور. او اصرار داشت Oilers بادپا Kailer Yamamoto تا به حال فشرده چوب خود را در زیر بازوی خود را.

در اینجا PG نسخه …

“او frickin’ برگزار می شود!” بنت فریاد زد.

من خندید.

همه ما انجام داد.

ناگهان هر چند من می خواهم بدانم اگر بچه ها در یخ سطح می تواند گوش خود من bellyaching?

“این frickin’ انجماد در اینجا.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de