جورج فلوید مرگ reinvigorated امضاء کنندگان از پل دادخواست. چگونه برلینگتون پلیس ارس …

یک سال دادخواست خواستار فسخ چند برلینگتون ماموران پلیس درگیر در حوادث از زور علیه ساکنان سیاه است به دست آورد بخار آنلاین پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

این طومار که ایجاد شده بود در مارس 2019 توسط سازمان های غیر انتفاعی حمایت از گروه Black Lives Matter بیشتر Burlington می پرسد که اداره پلیس آتش افسران یوسف Corrow, Jason Bellavance و کری کمپبل. همچنین خواستار آن است که این افسران بود از ممنوع بودن دوباره استخدام در Chittenden County است.

از بعد از ظهر پنجشنبه در این طومار امضا شده بود بیش از 67,000 مردم است. این طومار بیش از دو برابر شده در امضا فلوید پس از مرگ است. تمدید تلفنی را به آتش افسران نیز ابراز شده توسط معترضان در تظاهرات هفته گذشته در خارج از اداره پلیس است.

برلینگتون اداره پلیس گفته است که آگاه از درخواست و دریافت ارتباطات از هر دو Burlingtonians و غیر-ساکنان در مورد افسران به تازگی.

“تمام حوادث مورد بررسی قرار گرفت که توسط دادستان توسط محققان خارجی و توسط BPD” یک پرسش و پاسخهای متداول صفحه: ارسال شده در روز شنبه در وب سایت اداره اعلام کرد. “هیچ کدام یافت می شود جنایی. نظم و انضباط تحمیل شد در هر سه حادثه مطابق با شهر برلینگتون قوانین برای کارکنان و اتحادیه قرارداد.”

پلیس: ماموران دریافت نمی مجازات بیشتر و بدون شواهد جدید

در اوایل این هفته, موقت رئیس پلیس Jennifer Morrison خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در طول یک جلسه در مورد یکی از افسران Bellavance. Bellavance شده بود متهم از نیروی بیش از حد در یک ماه سپتامبر 2018 حادثه پس از یک مرد او راندند بدون هشدار ضربه سر خود را در مقابل زمین و بیهوش شد یک طرح دعوی در دادگاه اعلام کرد.

“این یک حادثه است که به خوبی پشت سر ما” موریسون گفت: در این جلسه اضافه کرد که تعلیق بیش از دو هفته بود که “بی سابقه” در مقایسه با قبلی تصدی در گروه.

“بیشتر ما نگاه به عقب کمتر انرژی ما در حال قرار دادن و به دنبال به جلو” موریسون گفت. او افزود: “آن زمان برای ما برای شروع رشد از این حوادث به جای چرخش به اطراف و نگاه کردن به آنها را در هر زمان بیش از حد نیروی مورد در جایی دیگر در این کشور می آید.”

دادخواهان می گویند که هر سه افسران “نمایش داده می شود یک الگوی خشونت و بدون تحریک و یا فقط به علت.” افسران نیز احزاب به حال پرونده های حقوقی ثبت شده در سال گذشته برابر سیتی.

این گروه اعلام کرد در وب سایت خود را که هیچ اضافی حقایق و یا شواهدی آورده بودند جلو که باعث این سازمان برای بازگشایی اشتغال اقدامات در برابر سه افسران.

“قانون اشتغال (و اساسی انصاف) اجازه نمی دهد که این شهر به عقب برگردید و اعمال اضافی نظم و انضباط” این بخش اعلام کرد.

آن افزود: “هر سه افسران باقی می ماند شاغل هستند و ارزش اعضای BPD.”

چه برلینگتون اداره پلیس پس از انجام جورج فلوید را به مرگ ؟

برخی از اعضای جامعه با انتقاد از وزارت نظم و انضباط از افسران و موریسون گفتههای اخیر در طول یک برلینگتون پلیس کمیسیون جلسه این هفته است. یکی از کسانی که اعضای جامعه بود تریش O’Kane یک استاد در دانشگاه ورمونت, که گفت که او “عمیقا ناامید” توسط رئیس نظرات.

“من فکر می کنم که که نشان از عدم درک تاریخی است که آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته است که در این طیف با مینیاپولیس و آن را تاریخی طیف” O’Kane گفت. “مگر ما درک تاریخ و نگاهی به ریشه های نژاد پرستی, ما قصد داریم برای حل این مسائل است و ما در حال رفتن به قادر به حرکت رو به جلو است.”

در همان جلسه اما موریسون صحبت در مورد مراحل این بخش گرفته شده است فلوید پس از مرگ در دست مینیاپولیس افسران پلیس. یکی از کسانی که در مراحل اعلام شده بود در شهردار در جلسه روز دوشنبه — که دو سفارشات جدید در محل مورد استفاده از زور حوادث:

  • تمام پرسنل ملزم به دخالت در زمانی که آنها شاهد استفاده بیش از حد از زور تقلب و یا نقض دیگر بخش سیاست یا حکومت.
  • د-تنش همیشه باید اولویت بندی در هر گونه استفاده-از-نیروی سناریو اگر امن و افسران باید آگاه باشید از توانایی های خود را به افزایش سطح نیروی مورد نیاز مراقبت برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری escalations.

موریسون گفت که این گروه گرفته شده بود زیر مراحل اضافی:

  • سر گروه قرار داده و از آموزش و بازآموزی در جوراب توری, جوراب بر روی زمین و استفاده از گردن محدودیت به تمام افسران. آنها برجسته شده است که اطلاعات مربوط به مینیاپولیس حادثه به عنوان چیزهایی مغایر با برلینگتون افسران آموزش.
  • موریسون و دو معاون ستاد ملاقات با گروه lieutenants به بحث در مورد این حادثه و از آنها خواست برای حفظ مینیاپولیس درس در مقابل ذهن خود را.
  • Morrison منتشر شده در واشنگتن پست مقاله در مورد اهمیت فرهنگ در آموزش پلیس و در القای یک “وظیفه دخالت” طرز فکر. هر ستوان خواسته شد تا در دیدار با عوامل و مستقیم گزارش به بررسی و بحث در مورد این مقاله. Sergeants همان چیزی را انجام دهد با ماموران در تماس رول به عنوان یک فرصت آموزشی.
  • موریسون به کارگردانی بخش آموزش به عنوان سمبل “وظیفه دخالت” وضعیت به سناریو مبتنی بر آموزش عملی. تا زمانی که دست در آموزش رخ می دهد می تواند مربیان را به دنبال کردن فیلم برای به اشتراک گذاشتن با افسران که شناسایی موقعیت های که در آن آنها باید دخالت کند.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de