جورج فلوید تظاهرات افزایش Juneteenth مشخصات سراسر جنوب کالیفرنیا

مراسم جشن پایان برده داری در ایالات متحده در حال گرفتن توجه بیشتر در سراسر کالیفرنیای جنوبی امروز از آنها در گذشته در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس و موج اعتراضات که به دنبال.

و رئیس جمهور تهمت اولیه تصمیم به برگزاری یک کمپین تجمع روز شنبه, ژوئن 19 در Tulsa, اوکلاهما, خدمت به درخشش نور افکن و حتی روشن تر در Juneteenth.

“ستاره تراز وسط قرار دارد و همه این عناصر با هم آمد,” ترنس فیتزجرالد, استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: دوشنبه, ژوئن 18.

  • Johnnie Corina III, از, رودخانه, سوابق Jalani Bakari در ریورساید را Fairmount پارک در پنجشنبه 18 ژوئن 2020 برای یک ویدیو یوتیوب در مورد Juneteenth در ازای یک رودخانه که رعایت نمی گیرد زیرا از coronavirus. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • Johnnie Corina سوم ریورساید, راست, گفتگو با Jalani Bakari قبل از ضبط افکار خود را در مورد Juneteenth در Fairmount پارک در کنار رودخانه در پنجشنبه 18 ژوئن 2020. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • Jalani Bakari ثبت شده است دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 در کنار رودخانه را Fairmount پارک برای یک ویدیو در مورد Juneteenth. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Johnnie Corina III از کنار رودخانه واکنش نشان می دهد به عنوان او می شنود کلمات مورد Juneteenth از Jalani Bakari به عنوان آنها ضبط فیلم در کنار رودخانه را Fairmount پارک در پنجشنبه 18 ژوئن 2020. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • رودخانه ساکن جانی Corina سوم, سمت چپ, سوابق Jalani Bakari در Fairmount پارک در پنجشنبه 18 ژوئن 2020 برای یک ویدیو در مورد Juneteenth به صورت آنلاین به دلیل رعایت یک رویداد لغو شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • ساحل طولانی عضو شورای رکس ریچاردسون و خانواده اش موج به رژه را برانگیخت در طول 23 سالانه جانبازان رژه روز در ساحل طولانی در شنبه Nov. 9, 2019. (فایل عکس توسط Ana P. گارسیا, عکاس)

مغلوب ساختن پیشی جستن از موکول راهپیمایی خود را برای چهار شنبه, ژوئن 20.

وجود دارد بدون شک در مورد آن گفت: Trudy کلمن, موسس و مدیر عامل شرکت Juneteenth آموزش و پرورش, تکنولوژی, موبایل, مرکز هنرهای, که آماده یک رویداد مجازی برای پومونا-ساکنان منطقه وجود دارد که شور و شوق بیشتری در این سال است.

“تا زمانی که این اتفاق افتاد و بسیاری از مردم حتی نمی دانند که چه Juneteenth شد” گفت: کلمن یک پومونا دره NAACP عضو و ملی Juneteenth رعایت بنیاد مدیر منطقه ای برای کالیفرنیا.

Juneteenth نشانه روز در سال 1865 زمانی که اتحادیه سربازان وارد گالوستون تگزاس به اطلاع بردگان جنگ داخلی بود و آنها — بیش از دو سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر شده خود را رهایی اعلام و بیش از دو ماه پس از پایان جنگ.

نام آن از ترکیب ژوئن و نوزدهم.

“تگزاسی بودند آنهایی که به می دانم که بردگان آزاد بودند گفت:” بابی مک دونالد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اورنج کانتی, سیاه, اتاق بازرگانی است. “این راهی است که اخبار سفر در آن روز. وجود دارد هیچ ایمیل متون و یا رسانه های اجتماعی.”

Letitia کلارک یک زن سیاه و سفید است که به عنوان توستین شهردار pro tem گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید زودتر مناسبت زمانی که وجود دارد تقریبا به همان اندازه مورد توجه قرار می گیرد در Juneteenth در اورنج کانتی.

کلارک کمک برای قرار دادن در آنلاین سلامت زنان, رویداد های سوزان جی کومن اورنج کانتی در رابطه با Juneteenth. و او اشاره کرد: بسیاری از کارفرمایان به کارگران روز خاموش.

کشیش ویلی الیور جمهور NAACP جنوب شهرستان ریورساید شعبه گفت: بیشتر جشن های برنامه ریزی شده در سراسر امپراتوری داخلی نسبت به سال گذشته است. و او پیشنهاد شده است coronavirus همه گیر می شود وجود دارد هنوز هم بیشتر.

برخی از جشنهای سنتی خواهد بود کوچکتر مک دونالد گفت: به دلیل تهدید مداوم از COVID-19 نگه داشتن بسیاری از در خانه و باعث برخی از شهدای بروید مجازی.

برای مثال کلمن گفت: 30th پومونا دره Juneteenth جاز و جشنواره هنر معمولا بزرگ و جشن, هوای آزاد, جمع آوری و در گانش پارک در پومونا شده است را به یک رویداد آنلاین است که 4 تا 6 بعد از ظهر شنبه.

و در ازای سالانه رودخانه رویداد جانی Corina سوم ریورساید گفت که او فیلمبرداری یک فیلم شامل مصاحبه با حدود ده نفر فیلم از اعتراض های اخیر تظاهرات و کلیپ از سال گذشته Juneteenth رعایت. Corina گفت: “Juneteenth ریورساید” منتشر خواهد شد در روز 21 ژوئن در 5 p. m.

در همان زمان بسیاری وجود دارد که فرد در حوادث برخی از چرخش خاموش از هفته اعتراض ناشی از فلوید مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

کشیش ایوان پیتز کشیش ارشد از دوم کلیسای باپتیست در سانتا آنا دیده می شود دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 است. فرزندان خود ترجیح می دهند به جشن Juneteenth برای ژوئیه 4 “از آنجا که زمانی که ما مستقل شد.” (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

کشیش ایوان پیتز کشیش ارشد از دوم کلیسای باپتیست در سانتا آنا اورنج کانتی قدیمی ترین آفریقایی-آمریکایی کلیسا گفت که او دعوت شده است به دو Juneteenth حوادث: یک مارس در Saddleback Church در دریاچه جنگل سیاه زندگی ماده مارس و حزب بلوک در ارواین مدنی مرکز.

دنتون با مته سوراخ کردن Temecula اعتراض است که در سازماندهی چندین تظاهرات و راهپیمایی در جنوب غربی شهرستان ریورساید شهرستان در هفته های اخیر نیز کمک به قرار دادن در یک Juneteenth رعایت در تمکولا را وینچستر کریک پارک برای اولین بار. و او گفت که او در حال همکاری با شهرستان برای برنامه ریزی یک بزرگتر 2021 رویداد در تمکولا شهرستان سالن.

در سن برناردینو خواهد Amudipe قرار دادن در “Juneteenth تغذیه دینو” رویداد در پرریس هیل پارک که در آن مواد غذایی و لوازم دیگر ارائه خواهد شد برای نیازمندان و افراد بی خانمان و خانواده محور فعالیت ها برگزار خواهد شد.

Juneteenth شده است کمی شناخته شده در سراسر منطقه است. اما Amudipe گفت: مردم شروع به تبدیل شدن به آگاهی از آن است.

فیتزجرالد گفت Juneteenth در حال تبدیل شدن به بهتر درک در سراسر کالیفرنیا جامعه چند فرهنگی تا حد زیادی به دلیل وقایع اخیر است.

در حالی که افزایش آگاهی شده است باعث جورج فلوید تظاهرات, آن را نیز یک محصول stay-at-home سفارشات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من فکر می کنم که به دلیل COVID ویروس ما مجبور به نشستن و آهسته و با توجه به چیزهایی که ما تا به حال فرصتی برای توجه به قبل از” پیتز گفت.

پیتز اضافه شده است که فرزندان خود را در سنین 13 و 16 و 18 تا به حال مقدار زیادی از زمان اضافی به دلیل تعطیلی مدارس. و در هفته های اخیر شده اند تحقیق در مورد تاریخچه و معنای Juneteenth. آنها را به اعتقادات قوی در مورد آن او اضافه شده است.

“فرزندان من گفت:” ما نمی خواهیم به جشن چهارم جولای زیرا ما نیست و مستقل است. ما می خواهیم به جشن Juneteenth چرا که زمانی که ما مستقل شد.'”

فیتزجرالد از USC استاد گفت: Juneteenth است که هر دو یک جشن و یک یادآوری است.

بسیاری از کتاب های درسی تاریخ “استفاده بیش از واقعی وحشتناک طبیعت برده داری” فیتزجرالد گفت.

و بنابراین او گفت: “هر زمان که در آن ما در حال spotlighting و یادآوری امریکا از وحشتناک تاریخچه مربوط به برده داری چیز خوبی است. آن را یادآوری امریکا از آن وعده دموکراسی بنابراین ما هرگز فراموش نکنید.”

رکس Richardson, طولانی, ساحل, عضو شورای, به نام Juneteenth یک “لحظه ای تأمل.”

“Juneteenth واقعا یک لحظه برای همه به رسمیت شناختن و فکر می کنم در مورد تجربه آفریقایی-آمریکایی” ریچاردسون گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد باقی می ماند کارهای زیادی باید انجام شود به برابری به سیاه و جوامع در سراسر جنوب کالیفرنیا.

اما افزایش انرژی و شور و شوق برای Juneteenth این سال همچنان به آینده ؟ یا آن را محو?

پیتز گفت آن است که خیلی زود به بگویید.

“سوء ظن من این است که این ممکن است آخرین نیست,” او گفت:. “امید من این است که آن را آخرین و آخرین و آخرین. با این حال به نظر می رسد متفاوت است. جوان ما مردم که من بسیار افتخار از به نظر می رسد در این زمینه اجرا شود.”

الیور, NAACP رسمی از رودخانه شهرستان گفت: او معتقد است Juneteenth ادامه خواهد داد به رشد است.

“در ژوئن 20, 2020, وجود دارد در حال رفتن به سازمان ها و شرکت ها و شهرستانها در حال حاضر برنامه ریزی برای Juneteenth 2021,” الیور گفت. “من فکر می کنم آن است که تنها رفتن به بزرگتر از این نبوده است.”

در ضمن گفت Makeda کومسی یک UC ریورساید مدرس در رقص و تئاتر و تولید فیلم گفت: این رویداد را سال است که رفتن به مجموعه صحنه را برای آینده ای روشن تر.

“Juneteenth اتفاق می افتد در این زمان در این محیط است که قطعا برای رفتن به یک جشن از آنجا که ما در نهایت می توانید با هم و دلیل و بحث و تعامل آن است که آیا به صورت آنلاین و یا در فرد” کومسی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de