جغرافیایی انزوا

من رفتم برای دوچرخه سواری صبح امروز چه چیزی تبدیل یک آیین روزانه برای حفظ سلامت عقل من در حال انجام پناهگاه در محل سفارش. به عنوان من کاکل 101 پل هوایی در لس Carneros من برای یک لحظه متوقف سر در گم در آنچه که من دیدم: ده ها تن از اتومبیل در هر لحظه جریان و بیشتر نگران کننده به جامعه ما است. که در آن هستند همه این افراد می گذرد ؟ قطعا تمامیت “ضروری” جمعیت کار از منطقه ما نمی رفت و آمد از جای دیگر.

در این زمانه پر از رنج بیشتر سانتا باربارا منطقه باید ace تا آستین خود را وقتی که می آید به حفاظت از آن شهروندان: جغرافیایی انزوا. Hemmed بین کوه ها و اقیانوس های ما نوار باریک از زمین بین کارپینتریا و Goleta در دسترس است و تنها یکی از عمده آزادراه (US-101) و دو جزئی جاده های کشور (CA-154 و 150). شهروندان در حال التماس به اقامت در خانه های ما به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 عین حال مقامات منتخب ما اجازه می دهد این شریان به باز باقی می ماند بدون کنترل اجازه می دهد برای ادامه جریان از مردم و به طور بالقوه پاتوژن به منطقه ما. من مطمئن هستم که اگر این بی کفایتی و یا برخی از غلط تظاهرات غلط ایالت همبستگی اما من برای یک, بر این باورند که زمان آن است که ما به عنوان یک منطقه نگاه کردن به خودمان. در سراسر کشور از این بحران چگونه نشان داده است که بیشتر دوری تصمیم گیری حذف شده است از یک آسیب دیده جامعه کمتر موثر است که تصمیم گیری می شود در پرداختن منحصر به فرد محلی نیاز دارد. آن را بسیار مشکل تر است به نوبه خود یک کشتی کروز از یک قایق با سرعت. و بنابراین من التماس کردن محلی رهبری سیاسی برای کنترل این وضعیت و تصمیم گیری هوشمند برای مردم انتخاب می شدند به خدمت می کنند. نزدیک به 154 و 150 نفر نیز به عنوان خروجی در امتداد 101 بین Rincon و کلیسای جامع اوکس به همه اما ضروری ترافیک.

این پیشنهاد نه heartless اما عمل گرا است. فقط به عنوان ما در حال دعوت ما حتی نزدیک ترین دوستان به خانه ما, ما نباید دعوت از دوستان ما به شمال و جنوب به سانتا باربارا. محدود کردن دسترسی به جامعه ما از خارج خواهد ایجاد یک لایه دوم از حفاظت فراتر از شخصی ما انزوا اقدامات که به نظر می رسد به کار تا کنون. همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد 57 تایید COVID-19 مورد در منطقه ما تا 20 از 37 هفته پیش. برای زمینه هفته گذشته شاهد افزایش 28 نفر از 9 در 3/22 به 37 در 3/29. ما ممکن است گرد بالای منحنی به صورت محلی. وقت آن است که برای مقامات ما به مرحله و کمک به اطمینان حاصل شود هیچ مورد جدید در حال وارد شده است. هر چه زودتر آنها را هر چه زودتر شهروندان بیشتر سانتا باربارا منطقه ممکن است قادر به دیدن یک نور در انتهای این تونل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>