Gaviota Givings ارائه تگزاس مطرح گوشت خوک

از سال 1866 زمانی که بروس Orella خریداری از 6000 هکتار تکه از Gaviota ساحل Guner Tautrim خانواده پرورشی ساحلی کشش از Refugio ساحل به El Capitan که divvied بین Orella 11 کودکان هنگامی که او درگذشت در سال 1901. در اصل آنها ranched گاو برای پيه و پنهان و به طور پیوسته متنوع به, گردو, لوبیا و گوجه فرنگی و گوشت گاو بیش از چند دهه.

خوک ها در حال حاضر بخش مهمی از آن مخلوط شود. Tautrim شروع به بالا بردن آنها را چهار سال پیش و در حال حاضر به فروش می رساند ضخامت برش بیکن پنج سبک سوسیس دودی ژامبون استیک گوشت خوک لغو احکام صادره ی بوستون ته نوزاد عقب, دنده, و خیلی بیشتر به طور مستقیم به مصرف کنندگان تحت نام Gaviota Givings. ششمین نسل از نوادگان دیدن علاقه خود را پایدار مطرح شده صفحه اصلی-تحویل گوشت به سرعت افزایش coronavirus عصر.

“ما در بالا بردن ما خوک در مرتع و حرکت آنها را اغلب” گفت: Tautrim که هر دو اصیل Kunekune (در اصل از نیوزیلند) و میراث نژاد به نام برکشایر–قرمز ترکه برای ساختن سبد. “ما نیز آنها را تغذیه آلی مدستو فرز دانه همراه با برخی از مکمل صرف دانه از محلی کارخانه های لبنی و هر گونه بیش از حد سبزیجات هستند که در فصل.”

Tautrim مورد علاقه آماده سازی است brining و سپس خشک-مالش و سپس سیگار, بوستون, کون به مدت 10 ساعت را به گوشت خوک کشیده. که یک بیت از یک تعهد بنابراین او پیشنهاد کرد ژامبون استیک به عنوان یک جایگزین. “از آنجا که این در حال حاضر پخته شده آنها را خوشمزه و سریع صبحانه در دیگچه آهن,” او گفت:. “فقط قهوه ای و اضافه کردن یک تخم مرغ است و شما در را برای درمان.” او همچنین فروش کل و نیم خوک است که یک گزینه خوب برای کسانی که به دنبال سفارشی کاهش است.

“ما آنها را به مقدار زیادی از عشق و جز بهترین مواد غذایی” گفت: Tautrim از آنچه باعث می شود Gaviota Givings’ گوشت خوک خاص است. “آنها را وادار به لذت بردن از با شکوه مراتع در Gaviota سواحل و آنها هرگز هر گونه هورمون و آنتی بیوتیک ها و یا GMO مواد تشکیل دهنده. به علاوه آنها باید بهترین نمایش در جهان!”


ببینید منو در gaviotagivings.com و یا متن خود را به منظور به طور مستقیم به Tautrim در (805) 698-8823.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>