گاوین Newsom کانال های پیت ویلسون

به عنوان بحران آبشار یکی پس از دیگری — همه گیر رکود اقتصادی و نژادی درگیری — دموکرات گاوین Newsom را باشند خرس به طور فزاینده ای وهم آور شباهت به که از حزب جمهوری خواه پیت ویلسون سه دهه قبل است.

هر دو وارد دفتر با طرح های بلندپروازانه برای تبدیل دولت است.

ویلسون شهردار سابق سن دیگو داد تا یک کرسی در مجلس سنای ایالات متحده از آنجا که او می خواست به یک حزب محافظه کار اصلاح طلب در قالب ارل وارن با “پیشگیرانه دولت” — شناسایی و برخورد با رو به رشد اجتماعی و اقتصادی مسائل فعالانه قبل از آنها تبدیل به بحران است.

Newsom, شهردار سابق سان فرانسیسکو نقل مکان کرد تا از نردبان از ستوان باشند که در آن او تا به حال قدرت کمی اما علنا در آغوش یک تئوری اصلاحات دولتی محور در استفاده از فن آوری بالا و وعده داده شده فعال ضرب و جرح در بی خانمانی و فقر و دیگر آستین چرکین مشکلات.

هر دو مردان, اما, مجبور بودند در کنار برنامه های بلند پروازانه خود را به عنوان بحران فوران یکی پس از دیگری.

زمانی که ویلسون موفق همکار جمهوری خواه جورج Deukmejian او در بر داشت خود را در برخورد با خرید اینترنتی از ملی به رکود اقتصادی و بعد از آن پکتیا میباشد “دوک است و شاید چیزی را فراموش کرده اید به من بگویید؟” اما نسبتا متوسط ملی رکود قارچ به عمده یکی در کالیفرنیا با مجازی فروپاشی کالیفرنیای جنوبی هوافضا/صنایع دفاع, با تشکر ناگهانی پایان جنگ سرد.

برای بقیه ویلسون دوره اول او مذاکره — و اغلب bickered — با قانونگذاران از جمله شخص وزیر بر کاهش هزینه های مالیات و استقراض به دولت رو به رشد کسری بودجه. اما به عنوان او دیگر بحران های طبیعی و انسان ایجاد می شود ادامه داد: به نظر می رسد.

دو تا از بزرگترین شدند مرگبار شورش است که منفجر شد در لس آنجلس بعد از پلیس تبرئه شدند از ضرب و شتم سیاه رانندگان رادنی کینگ در سال 1992 و یک زلزله بزرگ که زده لس آنجلس در سال 1994 اما وجود دارد بسیاری از دیگر کوچکتر حوادث. در یک زمان یا دیگر Wilson صادر فاجعه سیاسی برای هر California county است.

ویلسون بود مشخصه نا امید در دست سرنوشت برخورد او دانستن است که او “پیشگیرانه دولت” مفهوم محکوم شد. او شاید شانه ای بالا انداخت شانه های او و با این حال با اکراه تبدیل خود را به یک دست در مدیریت بحران.

به نظر می رسید در حالی که ویلسون از دست خواهد داد پیشنهاد خود را برای دور دوم در سال 1994. اما او همچنین یک junkyard dog مبارز و زخم تا با پیروزی بر حزب دموکرات کاتلین قهوه ای و حتی بسیار مختصری جمهور برای اجرا در سال 1996.

دو تا از Newsom را بحران اکو دو Wilson — تظاهرات خشم در مورد خفگی یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید برگزار می شود توسط یک پلیس مینیاپولیس که شد اشوبگرانه و تیز رکود اقتصادی ناشی از جنگ در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

مانند ویلسون Newsom اعزام نیروهای گارد ملی به تعدیل خشونت در لس آنجلس و مانند ویلسون Newsom پیشنهاد کرده است یک دستور سنتی برای مقابله با کسری بودجه — کاهش هزینه های خاموش-کتاب قرض گرفتن و جدید درآمد منفور در قوه مقننه است.

ویلسون باشند بدیهی است که تبدیل به طور قابل توجهی متفاوت از آنچه او می خواست. و تا کنون Newsom را باشند به نظر می رسد پس از یک شبیه arc — مجبور به کنار آنچه که او می خواهد به انجام به انجام چه شرایطی دیکته او باید انجام دهد.

“وجود دارد یک فروتنی چون از خود احساس بی کفایتی و برای پاسخگویی به همه نیازهای” Newsom گفت: کالیفرنیا یکشنبه مجله. “چه شما می آید را هر روز عمیق پایمال کردن و هر روز به شما احساس می کنید که راه. آن را مانند یک صخره های مرجانی. آن را نگه می دارد گردآوری, در بالای هر یک از دیگر. بنابراین هر روز می شود حتی بیشتر به چالش کشیدن از آینده چرا که شما متوجه شما هنوز هم باید برای حضور در هفته گذشته کار می کنند.”

پیت ویلسون را درک کنید.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de