نفس نفس زدن در ناباوری

مانند بیش از حد Clorox از جناح راست ماشین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفوذ این کشور و برگ ما نفس نفس زدن در ناباوری. حتی خوب رئیس جمهور را در پیدا کردن این وضعیت تلاش اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خرابکاری توپ از همان ابتدا و سمت چپ این کشور تنها با انتخاب بد.

تست بسیار پراکنده بود و از ابزار برای جمعیت عمومی است و باید اولویت بندی برای کارکنان اورژانس مانند پلیس ، آتش نشانی و بیمارستان و کارکنان پشتیبانی. تست توده به سادگی نمی تواند تولید شود بلافاصله برای کل جمعیت. طبق معمول کار و آسیب پذیر رنج می برند به طور نامتناسبی بزرگ رکود اقتصادی به ذهن می آید.

ما باید برای باز کردن اقتصاد به نحوی در کنترل مد یا جریان های نقدی لازم برای کوچک و متوسط کسب و کار را به سادگی تبخیر این باعث یک واکنش زنجیره ای از حوادث است که انتشار تمام راه را به ما موسسات مالی.

شرکت های بزرگ در حال نشستن بر روی بارهای از پول نقد و باید کنار گذاشته شود از نظر کمک کند. آنها را به سادگی به خرید سهام خود را به عنوان exampled با معافیت های مالیاتی, هرگز reinvesting آن در پایین اقتصاد است. شرکت های هواپیمایی فعال در طولانی buybacks و سود سهام به صورت سهام خود را و تا به حال هیچ ذخیره برای یک رکود.

چیزی که واقعی است که مقادیر این است که اعتقاد به علم از فاکس نیوز ، ما ممکن است موج دوم یا آن خواهد شد یک سوم است ؟ ما می رویم به شانس آن را توسط یک کنترل اجرای, و من به این معنی نیست که با باز کردن فوری تو سرو است.

چه بازی برنامه ؟ باید رئیس جمهور ما به ما یک استراتژی و کلمات تشویق? ما نیاز به یک FDR و نه علم منکر. چگونه می تواند ما را تا کنون دریافت یک دسته در تغییر آب و هوا با این طرز فکر ؟ یک وضعیت بسیار موذی تر و احتمالا غیر قابل برگشت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>