باغبانی: این باغ گیاه شناسی یک گوهر پنهان با پذیرش رایگان

شما می توانید تصور کنید رفتن به وست وود و پیدا کردن یک باغ گیاه شناسی که در آن پذیرش رایگان است ؟ من صحبت کردن در مورد میلدرد Mathias باغ گیاه شناسی در دانشگاه UCLA گوهر پنهان محلی باغبانی دلخوشیها.

تنها چیزی که بیشتر شگفت انگیز در مورد سفر خود را به وستوود خواهد بود که در دسترس بودن پارکینگ رایگان (2 ساعت در حد Hilgard جنوب Le Conte) از آنجا که دانشگاه تعطیل است و با توجه به Covid-19 و دانشجویان و کارکنان که به طور معمول در نظر گرفته شده اند خیابان جلوگیری از پارکینگ باید تمام خانه رفته است.

  • اسقف اعظم خوزه گومز led کریسمس جمعی برای کل جمعیت زندانیان در این زندان مرکزی در لس آنجلس, کالیفرنیا چهار شنبه, دسامبر. 25, 2019. برخی از زندانیان که با حضور جمعی بازدید شد در سلول های خود را با اسقف اعظم. (عکس توسط Trevor, تمبر, عکاس)

  • اسقف اعظم خوزه گومز led کریسمس جمعی برای کل جمعیت زندانیان در این زندان مرکزی در لس آنجلس, کالیفرنیا چهار شنبه, دسامبر. 25, 2019. برخی از زندانیان که با حضور جمعی بازدید شد در سلول های خود را با اسقف اعظم. (عکس توسط Trevor, تمبر, عکاس)

باغ گیاه شناسی به عموم مردم باز است و از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه. این ورودی در گوشه ای از Hilgard و Le Conte راه. این خروجی های بزرگ برای تمام خانواده با بسیاری از گیاهان عجیب و غریب به ogle به خصوص در کاکتوس و شاداب بخش است. وجود دارد نیمکت کنار یک حوض بزرگ که در آن شما می توانید نشستن و ناهار چند پا دور از چیزی است که احتمالا بزرگترین مداوم کنوانسیون لاک پشت — که خورشید خود را unabashedly در تالاب لبه – برای مایل در اطراف. شما حتی می توانید یک گروه و جمع آوری با مناسب اجتماعی فاصله در سالن آمفی تئاتر است که منزوی در باغ.

یکی از ویژگی های برجسته از باغ بزرگی است که شیب در نزدیکی برکه است که کاشته شده است به طور کامل با bromeliads. هفته گذشته من در مورد نوشت: یک گیاه من است که من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود (Puya chilensis) و من در مورد به انجام این کار دوباره. این گیاه در سوال این است که Quesnelia testudo یا لاک پشت-سر گیاه. آن جنس نام افتخارات گیاه اکسپلورر مارتین Quisnel و گونه های آن نام testudo به معنی لاک پشت در یک نام مورد توجه در حساب از راه گیاه پیازی را گل سر بیرون می آید از شاخ و برگ. چه مضحک است که باید آن را واقع فقط چند پا دور از لاک پشت کنوانسیون ذکر شده در بالا. آن می تواند در رشد یا خورشید یا سایه اما برگ های آن خاردار پس از پوشیدن دستکش هنگام دست زدن به آن.

در حقیقت آنچه ما تماس بگیرید گیاه گل واقعا یک مجموعه میشوند همان زائده که در واقع اصلاح شده برگ و رنگ به انواع گیاهان از poinsettias محتاطانه به bougainvilleas به Anthuriums کسانی که مدت طولانی در محیط داخلی و گیاهان که به شکل قلب پلاستیکی-بافت افقی قرمز میشوند محصور عمودی زرد گل خوشه شناخته شده به عنوان spadixes.

کاشت شاخ روی یک شیب حس می کند به دو دلیل و هر دو باید با زهکشی. شما نمی خواهید به آب ایستاده در اطراف ریشه گیاه است که به طور معمول تنها برای پشتیبانی ساختاری از آنجا که این گیاهان را در آب از طریق فنجان تشکیل شده توسط خود را rosetted برگ. آب در شیب است که همیشه در حال حرکت به سمت پایین بکشید تا پوسیدگی ناشی از آب ایستاده بر روی زمین از جمله مسئله است. دلیل دیگر برای گیاه شیب کاشت است که حساسیت بسیاری از آنها را به سرد است. هوا سرد بود و آب تخلیه کردن یک شیب خیلی bromeliads خواهد شد کمتر احتمال دارد به توقف در یک مکان. در هر صورت Quesnelia یکی از سرما بیشتر تحمل bromeliads تحمل درجه حرارت تا 25 درجه فارنهایت است.

من آموخته اند که این کارخانه برجسته و دیگر Quesnelias در دسترس هستند از طریق فروشندگان در eBay. راه دیگر برای تهیه نادر bromeliads خواهد بود به تماس با اعضای دره سن فرناندو گیاه جامعه (sfvbromeliad.homestead.com) که با یک بار در ماه در انسینو و یا با لا Ballona دره گیاه جامعه (bsi.org) است که دارای جلسات ماهانه در غرب لس آنجلس اگر چه چنین جلسات عمومی احتمالا روز نگه دارید در حال حاضر.

این میلدرد Mathias باغ گیاه شناسی معروف است برای آن سحر ردوود (Metasequoia glyptostroboides) فکر می شود که بلندترین نماینده از گونه های آن در شمال امریکا است. آن را تنها در سال 1944 در بخشی از راه دور از جنوب مرکزی چین که برای اولین بار زندگی سحر redwoods شد کشف یک گونه شناخته شده از قبل به طور انحصاری از فسیل. که در منطقه کوهستانی چین است که تنها زیستگاه این درخت که آن هم تنها برگریز ردوود گونه است. یک نهال کاشته شد در این باغ در سال 1948 رشد خواهد کرد به یک صد فوت قد و ممکن است زندگی را برای بیش از یک هزار سال است.

یکی دیگر از arboreal زیبایی با عمر طولانی است که اژدها درخت (Dracaena draco) دو نمونه از آن در حال رشد در شرق لبه میلدرد Mathias باغ در یک بخش اختصاص داده شده به منطقه خشک گیاهان. بومی خود را در جزیره قناری زیستگاه اژدها درختان برای زندگی شناخته شده برای چند هزار سال است.

دو تا از گیاهان در این بخش به خصوص قابل توجه به دلیل شکوفه. یکی خورشید محبت بولیوی گیاه (Puya spathacea) با شگفت انگیز نارنجی-قرمز candelabra شاخه گل خوشه. از سوی دیگر استرالیا ابریشمی خالص-بوش (Calothamnus villosus); هر یک از آن گل است یک کرک شده scarlet سبیل.

نکته هفته: در میلدرد Mathias باغ یک گروه از گرمسیری vireya rhododendrons از مالزی به جمع در زمینی که خاک را به نظر می رسد تشکیل شده است صرفا از پيت ماس و پرليت. Vireya گل پر جنب و جوش هستند و زرد و نارنجی و صورتی و یا قرمز طولانی مدت و اغلب معطر است. سربار بالا شاخه های درختان بالغ در خدمت به حفاظت از این vireyas از نابسامانی از خورشید و باد. ما در آب و هوای خشک rhododendrons و azaleas – که عضو rhododendrons’ خانواده هسته ای — باید به رشد در سایه تحت پوشش درختان بلند که در آن تاول زد از خورشید و باد را نمی توان احساس و در عین حال که نور محیط خوب است و درجه حرارت تا حدودی بالاتر از در باز است. قرار دادن زیر درختان را نیز به دام یک اندازه گیری از حرارت است که ممکن است کمک به Vireyas زنده ماندن در برابر سرما از آنها حساس به سرما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im