گارسیا برنده شدن در لا-منطقه ایالات متحده در کاخ مسابقه جسارت خواهان

کالیفرنیا خواهان شده اند در انتظار برای یک نقطه عطف و برخی فکر می کنم آن را به سرانجام رسید.

حزب از رئیس جمهور ریچارد نیکسون و رونالد ریگان بوده است محو در کالیفرنیا برای سال: دموکرات کنترل هر ایالت منشی تسلط بر قوه مقننه و همه اما هشت نفر از دولت 53 ایالات متحده کرسی مجلس. ایران با کسری بودجه در رای دهندگان ثبت نام: متناوب 4.4 میلیون نفر است.

اما پیروزی هفته گذشته از یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از خلبان سابق نیروی دریایی آمریکا در یک رقابت ایالات متحده در کاخ نژاد در شمال لس آنجلس جسارت خواهان.

“من فکر می کنم ما تبدیل به یک گوشه? کاملا” جسیکا گفت: Millan پترسون که سران دولت حزب است.

ایران با آمار تحقیر آمیز کم در سال 2018 زمانی که دموکرات ها برداشت هفت جمهوریخواه کرسی مجلس در دولت حتی رانندگی جمهوری خواهان از یک بار محافظه کار قلعه اورنج کانتی. تار و مار کمک دموکرات ها در بازپس گرفتن خانه است.

پس از ضرر و زیان ملی حزب جمهوری خواه عضو کمیته شاون فولاد گفت: دولت تا به حال “به نقطه اوج ناامیدی” و “به طور کامل outmatched” توسط دولت دموکرات.

اما 10 نقطه پیروزی تازه وارد مایک گارسیا بیش دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت در 25 منطقه — نوع حومه منطقه نوسان هر دو طرف طمع به ایران یک لحظه نادر از جشن هر چند این اهمیت در ماه نوامبر به بحث باز است.

این اولین بار در بیش از دو دهه است که جمهوری دستگیر و دموکراتیک برگزار شد کنگره منطقه ای در کالیفرنیا است. او سوگند یاد کرد در روز سه شنبه.

آیا گارسیا برنده شد نشانه ای از تغییر سیاست و یا یک انحراف تست خواهد شد در اورنج کانتی که در آن جمهوری خواهان امید به گرفتن به عنوان بسیاری از چهار صندلی تمام یا بخشی از آن را در شهرستان از دست رفته در سال 2018 است.

هنگامی که یک پایه بلوک در مدرن محافظه کار جنبش و ظهور ریگان انقلاب شهرستان شده است یک مرکز برای فشار علیه لیبریا گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارشات با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus.

سه هفته پیش Newsom تعطیل کل اورنج کانتی خط ساحلی پس از یک موج گرما به خود جلب کرد جمعیت زیادی به سواحل در تخلف دولت از قوانین. یک روز بعد از معترضان در خیابان های, گشت و گذار مکه از هانتینگتون بیچ.

گارسیا برنده “خبر” برای ماه نوامبر انتخابات فولاد گفت.

جراحی و همسر میشل جراحی صندلی اورنج کانتی هیئت ناظران در انتخابات در ساحلی 48th منطقه که در آن او تلاش برای سرنگونی دانشجوی سال اول دموکرات در کنگره هارلی Rouda. او کشف و ضبط بر روی ساحل خاموش به انتقاد Rouda گفته او postured به جای در Newsom. سواحل شد و بعد از بازگشایی شد البته با محدودیت هایی از جمله بدون آفتاب گرفتن.

کنگره جمهوری خواه التون Gallegly که در خدمت 13 نظر قبل از بازنشستگی در سال 2013, توصیف گارسیا پیروزی به عنوان یک “دومینو” در ایران برگرد. “ما در حال رفتن برای دیدن دیگران سقوط” او پیش بینی کرد در شب انتخابات.

تشکر. مایک گارسیا, R-سانتا کلاریتا سمت چپ بود در میان دو عضو جدید آمریکا سوگند یاد کرد, در روز سه شنبه. (CSPAN)

استقبال از ثبت نام برای GOP: گارسیا به نظر می رسد به خوبی انجام با مستقل که حدود یک چهارم رای دهندگان در دولت و به طور معمول تکیه دموکراتیک است. و در حال اجرا به عنوان یک خارجی در برابر کالیفرنیا دموکراتیک رهبری گارسیا به احتمال زیاد بهره مند از بی قراری در میان بسیاری از رای دهندگان پس از نزدیک به دو ماه تحت دولت stay-at-home سفارشات.

در واقع جمهوری خواهان در حال اجرا برای کرسی مجلس این سقوط هستند و موقعیت خود را به عنوان رقبا به وضع موجود. آنها بوده ام, حمله دموکراتیک امتیازهای به عنوان sellouts زد که دو سال پیش به عنوان میانه رو تنها به سقوط در خط زير مجلس نانسی پلوسی رهبری است.

سیاست چرخش در چرخه با تغییر معمولا باعث برخی از نوع از بحران است. جمهوری خواهان امیدوارند فعلی محیط زیست در دموکراتیک کنترل کالیفرنیا پخش به نفع خود و با بسیاری از ساکنان ناراضی با اقامت در خانه در طول شیوع کروناویروس اقتصاد غرق شدن, کاهش بودجه شدید در ساکرامنتو و یک لیست طولانی از مشکلات مداوم از بی خانمانی به کمبود مسکن است.

چالش های همه گیر “ایجاد یک ابری, عکس برای ماه نوامبر گفت:” دموکراتیک مشاور اندرو Acosta. “بله تهمت خواهد بود در انتخابات. اما آنچه که در بقیه روایت, به ویژه هنگامی که شما عامل در کاهش بودجه و بحث بر سر مالیات؟”

اما نیز وجود دارد که عوامل است که می تواند ایران با خوش بینی نابجا.

گارسیا برنده شد و تحت شرایط غیر معمول: ویژه انتخابات در اواسط ماه مه با اکثر ساکنان تحت اقامت در خانه سفارشات و سنتی مبارزه متوقف شد. پیروزی خود را مجهز شد قابل اعتماد همسر اوباما رای دهندگان در حالی که به نظر می رسد جوانتر بیشتر بی ثبات دموکرات دور ماندند.

و در ماه نوامبر رای دهندگان خواهد بود بسیار متفاوت است.

انتخابات ریاست جمهوری به طور معمول در قرعه کشی بزرگ دموکراتیک مشارکت در کالیفرنیا است که می تواند به تقویت این سال توسط گسترده در مخالفت با رئیس جمهور در یک دولت شناخته شده به عنوان صفحه اصلی از به اصطلاح برگ برنده مقاومت است.

کالیفرنیا تغییر دموکراتیک به تسلط رانده شد جمعیتی را تغییر دهید. کالیفرنیا یک بار اعتماد دولت جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری اما افزایش مهاجرت تبدیل شده و دولت آن رای گیری الگوهای در حالی که بسیاری از افراد طبقه متوسط و خانواده نقل مکان کرد.

که آن را سخت تر برای ایران — بسیاری از کسانی که جوان تر و متنوع رای دهندگان ادا و اصول در حزب جمهوری خواه با نام تجاری. رای دهندگان که فرستاده نیکسون و ریگان به چند دهه پیش هستند و تا حد زیادی کاهش در تعداد. شما می خواهم برای رفتن به یک نسل به پیدا کردن یک جمهوری خواه که انجام شده دولت در انتخابات ریاست جمهوری: George H. W. Bush در سال 1988.

“دموکرات ها همواره برداشت تا کرسی های بیشتری در سراسر کشور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروزی و یک شکست موقتی است که به تغییر است که گفت:” لس آنجلس حزب دموکرات صندلی مارک گونزالس با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد 25 منطقه در سال 2016.

اما سام Oh است که در حال اجرا مبارزات انتخاباتی جمهوریخواه مجلس مدعی فولاد و جوان کیم در جنوب کالیفرنیا می بیند گارسیا برنده به عنوان تایید است که رای دهندگان به دنبال یک مسیر جدید است.

“در ماه نوامبر خواهد آمد را به کدام سمت در حال رفتن به قادر به متقاعد کردن رای دهندگان آنها در حال رفتن به قادر به تغییر همه چیز” آه گفت. “مردم در حال تغذیه با وضعیت موجود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im