Garcetti دستور منع رفت و آمد به مرکز شهر لس آنجلس در میان ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید

یک شبه حکومت نظامی را به اثر در مرکز شهر لس آنجلس در 8 p. m. روز شنبه, مارس 30 میان جریان تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که پس از یک افسر kneeled در گردن او در مینه سوتا در اوایل این هفته.

شهردار اریک Garcetti دستور داد مقررات منع رفت و آمد خواهد شد که تا 5 صبح یکشنبه در تلاش برای فرونشاندن خشم آب پز که در طول جمعه شب در مرکز شهر تظاهرات منجر به غیر قانونی مجمع به منظور ساختمان و وارد شدن آسیب دیده و شکسته را به پلیس وسایل نقلیه در حال تخریب و بیش از 500 نفر دستگیر — یکی به ظن اقدام به قتل است.

Garcetti اعلام حکومت نظامی در طول یک بعد از ظهر شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در تالار شهر به عنوان معترضان در Fairfax منطقه در سراسر شهر درگیر در تنش و کشمکش با پلیس; افسران گلوله های لاستیکی در جمعیت به عنوان برخی از تظاهرکنندگان روشن پلیس وسایل نقلیه در آتش و خاموش کردن تقاطع ها.

“ما دیده ایم کسانی که سایه ها در گذشته نمی آنها را به عقب” Garcetti گفت: با اشاره به سال 1992 در لس آنجلس شورش است که به دنبال تبرئه چهار افسران پلیس لس آنجلس متهم بیش از حد از زور و حمله در دستگیری رادنی کینگ. “ما با استفاده از قانون به ایجاد دوباره آزادی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند اما ما نمی تواند انجام دهد که مردمی که در حال روشن کردن آتش و تیراندازی افسران ما پرتاب پرتابه و افزایش چیز است.”

حکومت نظامی را در محیط مشخص شده است توسط 110 آزادراه, Alameda خیابان و 10 و 101 بزرگراه; سنگین حضور لس آنجلس افسران پلیس را اجرای مقررات منع رفت و آمد, Garcetti گفت.

همان محیط تنظیم شده بود جمعه شب به صورت غیر قانونی مجمع سفارش که به عنوان معترضان شروع به صدمه زدن و غارت کسب و کار.

به علت فقر و نگرانی های امنیت عمومی این شهرستان نیز بسته تمام آن COVID-19 مراکز تست در روز شنبه. Garcetti هشدار داد در برابر فقدان اجتماعی فاصله در این تظاهرات که می تواند کمک به گسترش این کوروناویروس.

Garcetti همچنین التماس با جمعیت در فیرفاکس برای رفتن به خانه و گفت که هیچ بیشتر نقطه می تواند ساخته شده با تنظیم آتش سوزی.

“اگر شما عاشق این شهرستان,” او گفت: “برو خانه و به عقب می آیند و ما می توانیم مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

در اوایل این هفته, Floyd 46 ساله مینیاپولیس ساکن فوت کرد زمانی که یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از آگاهی او از دست داده. روز جمعه که افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

فلوید مرگ موجب تظاهرات در سراسر کشور تظاهرکنندگان انتقاد از اجرای قانون پلیس از جوامع از رنگ.

لس آنجلس که در تاریخ روابط پر تنش بین پلیس و سیاه پوست و لاتین در جوامع بدون استثنا است.

Garcetti اذعان اشتباهات لس آنجلس پلیس ساخته شده در طول تاریخ این شهر بارها و بارها اشاره رادنی کینگ بازداشت اما گفت: این شهرستان دارای تغییر از سال 1992.

او گفت که کارهای زیادی هنوز باید انجام شود به ترمیم نابرابری در شهرستان. اما Garcetti افزود: خشونت و آسیب رساندن به اموال نیست, یک راه برای پاسخ.

“هیچ کدام از آن بهانه ای برای سوزاندن یک شهر پایین” Garcetti گفت. “ما نیاز به تنفس گام به عقب و انجام این کار سخت فردا.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im