بازی روز: شعله های آتش در مقابل جت (بازی در 1 دور مقدماتی)

شنبه

Calgary Flames مقابل Winnipeg Jets

8:30 p. m. MT راجرز محل Sportsnet, Sportsnet 960 فن

بزرگ بازی کردن

شعله های آتش RW الیاس Lindholm در مقابل جت G کانر Hellebuyck

عمیقا شرمنده از آنچه اتفاق افتاده است در بهار گذشته در پست-فصل الیاس Lindholm می داند که او چیزی را ثابت کند. این شروع می شود در این سری است. 25-سال-بالای خط جناح قطعا می توانست به ثمر رساند 30 اهداف این فصل اگر آن را به حال عادی کمپین ضربه 29 هدف علامت گذاری و 25 پاس گل در 70 بازی. اما به عنوان آنها می گویند آن را فقط مسائل مربوط به آنچه شما انجام در پلی آف. هیچ تست بهتر است در برابر این سال Vezina جایزه نامزد کانر Hellebuyck که نمی خواهد همه چیز را آسان برای هر یک از شعله های آتش.

سوال بزرگ

این همان شعله های آتش تیم بود که رییس از 2019 postseason با دم خود را جمع بین های خود را ؟ یا این جدید و بهبود یافته نسخه ؟ این سوال شده است که dogging این گروه قبل از COVID-19 مکث اتفاق افتاده و یکی که خواهد امد و شد زیاد آنها را حتی اگر آنها مورد ضرب و شتم توسط Winnipeg Jets در دور مقدماتی. آنها در مواجه با سختی در اطراف هر گوشه ای در طول فصل به طور منظم و به نظر می رسید به ظهور قوی تر است. البته این همه برای هیچ اگر آنها نمی تواند انجام برخی از آسیب در تابستان امسال — و اگر آن راه خود را رفتن نیست باید آن را به صورت جالب خارج از فصل است.


Calgary Flames جانی Gaudreau جنگ علیه جاش Morrissey از وینیپگ جتز در طول پیش فصل NHL هاکی در کلگری در روز سه شنبه 24 سپتامبر 2019. Al Charest / Postmedia

Al Charest / Al Charest/Calgary Sun

شعله های آتش X Factor

RW دیلون Dube

این ممکن است اولین نرم افزار در NHL پس از فصل, اما این بچه آماده شده است برای این نوع از لحظات تمام عمر خود را. پس از مشکوکی گم شده هفته اول از اردوگاه های آموزشی که 22 ساله به جلو نمی از دست ضرب و شتم و یکی از بهترین بازیکنان در طول خود را قبل از مسابقات scrimmages. محترم ذکر است? او linemate میلان Lucic که 114 حذفی بازی خواهد کرد که قطعا در مفید آمده است.

جت X Factor

D جاش Morrissey

با دفاعی در سپاه که تجربه کرده است و گردش مالی بسیار این می تواند Calgarian جاش Morrissey لحظه به درخشش. چندی پیش 25 ساله ریختن baby-faced rookie نام مورد است و در حال حاضر با اتکا به شدت به یک shut-down down blueliner. او خواهید دید تعداد زیادی از شعله های آتش’ خط بالا و خواهد بود وظیفه با ساخت مطمئن شوید که آنها نه زندگی را دشوار برای Hellebuyck.

شعله های آتش برنده خواهد شد اگر سری…

آنها می توانند سنگ Hellebuyck قایق. جت’ بزرگترین نقص خود را عدم دلربایی در دفاع و است که می تواند بازی را به متی Tkachuk بازی به خصوص اگر او مجموعه فروشگاه در جت های netminder ظروف سرباز یا مسافر سالن در مقابل چین.

جت برنده خواهد شد اگر سری…

اگر شعله های آتش’ خط بالا را نشان نمی دهد. همانطور که تاریخ نشان می دهد این است که بسیار ممکن است. جت بسیاری از سلاح های جلو — بسیار شبیه به کلرادو به جلو عمق تحت سلطه شعله های آتش در 2019 برگشتی — اگر آنها شروع به شلیک که می تواند یک بازی تعویض برای وینیپگ.

مربیان’ گوشه

به صداقت آن را مانند دوچرخه سواری است. من بسیار آرام است. من سمت راست جایی که من احساس می کنم من باید از لحاظ عاطفی از نظر من آماده است. آن را فقط به عنوان کسب و کار معمول … من آرام هستم, من آماده هستم ، ” — شعله های آتش سر مربی جف Ward, در آستانه NHL دور مقدماتی.

“اضافی است که اتفاق می افتد پس از سوت اتفاق می افتد که در بسیاری از بازی ها. آن را تنها یک موضوع اگر آن را تبدیل به یک مسئله … حذفی, هاکی, بازیکنان پس از تماس های گرفته شده به منظم بودن اما بودن سخت است. سبک او در این فصل به طور منظم تر می شود سبک که همه نقش در پلی آف” — جت سر مربی پل موریس در شعله های آتش رو به جلو متی Tkachuk.

او گفت: آن را

“او یک دروازه بان در لیگ بدون شک. او یکی از goalies در طول چند سال گذشته آن را نمی خواهم در این سال یک اتفاق … زمانی که ما عکس ما فقط نمی تواند پرتاب برخی از کلوچه از گوشه و ساخت آنها آسان برای صرفه جویی در او. ما باید برای به دست آوردن بچه ها به شبکه و دریافت, دوم, سوم, چهارم و پنجم شانس. بسیاری از زمان, شما در حال رفتن به ضرب و شتم این مرد با صفحه نمایش یا بدون ترافیک بنابراین شما باید برای رسیدن به خالص” — شعله های آتش رو به جلو متی Tkachuk در جت دروازه بان کانر Hellebuyck.


Oct 26, 2019; Regina, Saskatchewan, می تواند; Calgary Flames goaltender دیوید Rittich (33) در دفاع از یک شات توسط Winnipeg Jets در اولین دوره 2019 میراث کلاسیک هاکی بازی در موزاییک ورزشگاه. اجباری اعتبار: Anne-Marie Sorvin-ایالات متحده آمریکا امروز ورزش ORG

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

شعله های آتش’ پیش بینی صف

جلو

جانی Gaudreau — Sean موناهان — الیاس Lindholm

متی Tkachuk — Mikael Backlund — اندرو Mangiapane

میلان Lucic — Derek Ryan — دیلون Dube

سام بنت — علامت Jankowski — توبیاس Rieder

دفاع

علامت جوردانو — TJ برودی

نوح Hanifin — Rasmus اندرسون

درک Forbort — اریک Gustafsson

Goalies

مخفی تالبوت

دیوید Rittich

جت های پیش بینی شده صف

جلو

کایل کانر — علامت Scheifele — بلیک ویلر

Nikolaj اهلرز — کودی Eakin — Patrik Laine

اندرو Copp — آدم لوری — جک Roslovic

متیو Townsend — نیک ساحل — ماسون اپلتون

دفاع

جاش Morrissey — Dylan DeMelo

دیمیتری Kulikov — نیل Pionk

ناتان Beaulieu — تاکر Poolman

Goalies

کانر Hellebuyck

لوران Brossoit

— کریستن اندرسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de