کهکشان محتضر چالش MLS برگشت مسابقات در اورلاندو

کهکشان از چند روز از ورود “حباب” در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو برای شروع از هفته آینده به MLS برگشت مسابقات است.

باشگاه برنامه ریزی شده است برای رسیدن به دوشنبه اما همه چشم و گوش هستند در اورلاندو و افزایش مثبت COVID-19 موارد است.

“همه می بیند و اخبار ما به وضوح هشدار توسط (COVID-19) مواردی که باید بیرون می آیند” کهکشان مدیر کل دنیس te Kloese گفت. “ما در حال تلاش برای انجام همه چیز را به بهداشتی به عنوان امکان پذیر است.”

کهکشان هنوز به یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19.

که یک تفاوت بزرگ از FC Dallas که نمی هر گونه مثبت آزمایشات قبل از ترک است اما تا به حال نه بازیکن و یک مربی تست مثبت پس از ورود شنبه در اورلاندو است.

“ما تصمیم به ماندن در بازار محلی ما (دیگر)” te Kloese گفت. “ما تصریح کرد: ما به بازیکنان و کارکنان است که این مهم را به انجام تنها چیزی است که لازم و اجتماعی را حفظ فاصله شستن دست های خود و پوشیدن ماسک خود را. ما در حال تلاش برای کنترل آنچه که ما می توانید کنترل کنید.”

“این یک چالش بوده است اما MLS به انجام یک کار خوب در برقراری ارتباط. به چالش کشیدن بخش این است که ایالات متحده در این کشور است به طوری …در کشور من (هلند) نخست وزیر باعث می شود یک تصمیم و هر کس به شرح زیر است.”

صبح روز پنج شنبه گزارش شد توسط رسانه های مختلف که یک بازیکن از Columbus Crew تا به حال آزمایش مثبت است. کلمبوس وارد سهشنبه در اورلاندو است.

پنج تیم بودند می رسند شنبه با مسابقات هنوز شروع به چهارشنبه. کهکشان اولین بازی است که برای جولای 13 برابر Portland Timbers.

“ما واقعا در تلاش برای امن به عنوان ما می توانیم” مینه سوتا, ایالات FC دروازه بان تایلر میلر گفت: ESPN استفانو Fusaro. “اما در همان زمان ما می دانیم که ما در یک منزوی محیط زیست که قرار است به امن برای ما, اما در حال حاضر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از موارد در اینجا وجود دارد و تنها شش یا هفت تیم است.

“بنابراین ما مطمئن نیستید از آنچه اتفاق می افتد زمانی که همه 26 تیم در اینجا و هر کس از MLS است که در اینجا.”

با توجه به te Kloese گلکسی تست شد پنج شنبه صبح و تست خواهد شد دوباره جمعه است.

کهکشان تست شده و با داد و بیداد

کهکشان تقسیم فهرستی برای 60 دقیقه ای داد و بیداد پنج شنبه. گوردون وحشی (پنالتی) و Cristian Pavon به ثمر رساند و منجر به خاکستری تیم را 2-0 برنده بیش از این تیم آبی.

“به داد و بیداد بود و بیشتر در مورد اجراهای فردی,” کهکشان مربی Guillermo بررس Schelotto گفت.

خاویر “Chicharito” هرناندز نشسته نیمه دوم پس از مصرف ناپاک از Giancarlo گونزالس. Schelotto فکر نمی کنم این یک آسیب جدی است و هرناندز می تواند در آموزش های جمعه و یا زمانی که تیم می رسد در اورلاندو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de