‘آینده مطمئن نیستید’ به صورت Barre تناسب اندام, کسب و کار blindsided توسط COVID-19 همه گیر

BARRE — سه درب گاراژ پوشش دیوار سبز کوه جامعه تناسب اندام هستند در این هوای گرم و مرطوب بعد از ظهر اجازه خارج به یک بزرگ ،

در چند ساعت یک گروه از کاربران را جمع آوری به ورزش در اینجا — اجتماعی فاصله شش فوت مربع ضبط کردن رنگ سبز در کف هر یک با خود بطری اسپری ضد عفونی کننده.

خوش آمدید به جهان از داخل ورزشگاه در سن coronavirus.

“این یک سقف 30 پا در اوج” گفت: نیک Petterssen زل زده تا در راس ورزش است. “شما احساس امن تر به دلیل آن را بیشتر شبیه به منزل از داخل خانه در اینجا.”

که امیدواریم به هر حال.

Petterssen صاحب کوه سبز جامعه تناسب اندام با همسرش کدی هارت-Petterssen. کسب و کار است که در مواجهه با یک تهدید وجودی به عنوان صاحبان آن سعی در فریب بازگشت اعضای که پر از سوراخ در خانه های خود با این بیماری همه گیر.

کنار همه گیر

Petterssen و همسرش زد بازی رایانه کسب و کار در باره 10 سال قبل راه اندازی شده سبز کوه جامعه تناسب اندام در ماه ژانویه است. آنها را به دست آورد ساختمان همراه با کسب و کار برای اولین بار در تناسب اندام است که عامل وجود دارد از سال 1976.

پیچ و خم مانند 63,000 فوت مربع ساختمان شامل زمین تنیس و یک استخر سرپوشیده, نادر در ورمونت مرکزی با توجه به Petterssen.

COVID-19 در ورمونت: هیچ coronavirus مرگ و میر در 30 روز

استخر, اما, دیده است بار بهتر است. خود بوش است رنگ آهن سپرده است که آن را نگاه کثیف. زنگ سرخی در امتداد لبه از اتاق و احساس ساختمان در کل خسته است و نادرست و غلط به جز در کسانی که در فضاهای که در آن Petterssen و هارت Petterssen و تیم خود را به روز رسانی با مواد جدید و رنگ های روشن.

“ما شاهد پتانسیل فضای کاربرانی که در حال حاضر در اینجا و ممکن است مانند شاخه ای از” Petterssen گفت. “ما احساس کردیم این محل نیاز به احیای. ما تا به حال جمعیت ورزشکاران در حال حاضر کار کردن در یک سبک ما اعتقاد داشتند. ما احساس مانند یک ادغام این دو چیز را برای ما.”

و آن را ممکن است اگر نه برای کوروناویروس. برای اولین بار در تناسب اندام تا به حال حدود 650 عضو دارد. زن و شوهر را بازی رایانه کسب و کار تا به حال حدود 250 اعضای مجموع حدود 900 عضو دارد. Petterssen گفت: آنها در حال اتمام دو ماه انتقال برای اولین بار در تناسب اندام و اعضای خود را به رایانه سیستم عضویت.

“همه چیز و در حال اجرا و شروع به صاف,” او گفت:. “عضویت داشت شروع به در آمده است.”

سپس همه گیر آمار در اواسط ماه مارس و به تازگی تشکیل شده سبز کوه جامعه تناسب اندام بلافاصله از دست داده و حدود 200 عضو پس از shut-down به دستور رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات به سرعت گسترش ویروس.

“این یک چالش بود” گفت: هارت-Petterssen.

از دست دادن اعضای نبود تنها چالش است. این زن و شوهر در حال صرف در مورد $500,000 جوانی ساختمان در بالای قیمت خرید که Petterssen کاهش یافته است به فاش کردن.

COVID-10: منچستر نتایج آزمایش آنتی ژن مرتبط با کشت مثبت کاذب

در مه 29, اسکات اعلام کرد که ورزشگاه می تواند باز در ژوئن 1. اما برای کوه سبز جامعه تناسب اندام, آسیب انجام شده بود.

“ما صرف مقدار زیادی از پول را در این مرکز آورده در یک تیم شگفت انگیز ساخته شده از برنامه های ما است اما در حال حاضر مردم نشان داده نمیشود تا آنجا که مردم می ترسند به بازگشت به ورزشگاه” Petterssen گفت.

مناسب و خوش بینانه

با وجود همه چیز آنها بوده ام از طریق Petterssen, 51, و هارت-Petterssen, 39, بیرون آمدن خوش بینی. هر دو به نظر می رسد بسیار مناسب است. در مورد سازه های ورزشگاه که شامل حلقه و میله و قرمز حلقه فلزی ثابت حدود 12 فوت بالاتر از سطح زمین هارت-Petterssen مگس به عمل است.

او کاغذ برداشته حلقه و شروع به انجام نرخهای حمایت کامل خود را وزن بدن است. بعد او میپرد تا برای گرفتن نوار بالای سر شروع می شود و انجام کشش یو پی اس. در نهایت او طول می کشد در یک بزرگ توپ پزشکی از نزدیک قفسه شروع می شود و جای خود غلت بزنید آن را به هوا برابر فلزی قرمز نقطه در بالای ساختار ابتلا به توپ در راه خود را.

“این است که ما پرتاب و گرفتن یک چمباتمه زدن و پرت کردن توپ” Petterssen توضیح می دهد. “این یکی از حداقل 100 حرکات ما در تمرین, ترکیب و مطابقت در ترکیب های مختلف.”

این بازی رایانه تمرین ترکیبی از وزن و هوازی است که جهان توسط طوفان در زمان تا زمانی که بنیانگذار گرگ Glassman ساخته شده التهابی اظهارات در مورد در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی شد و متهم به آزار و اذیت جنسی توسط کارمندان سابق. Glassman شدت پایین به عنوان مدیر عامل در ژوئن 9.

Petterssen و هارت Petterssen خود را کاهش وابستگی, با, بازی رایانه, اما هنوز هم آموزش تکنیک های.

“ما می توانید دقیقا آنچه که ما انجام داده ایم و بدون تماس با آن رایانه و زخم است که در کل با نام تجاری” Petterssen گفت.

مرکز جامعه با تناسب اندام در قلب

Petterssen راهنمای یک تور گسترده در, پیچیده تسهیلات است که علاوه بر استخر سرپوشیده شامل زمین تنیس و pickleball دادگاه.

Pickleball یک تامر نسخه تنیس است که در استخدام تعطیل و wiffle توپ کوچکتر دادگاه سریعترین رشد ورزش در کشور با توجه به Petterssen. رشد آن است که سوخت جمعیتی که درک سهولت از بازی نسبت به تنیس.

سقوط ورزش: امریکا شرق UVM این کنفرانس به تعویق انداختن سقوط ورزش در میان COVID-19

در اتاق بعد از اتاق Petterssen گاهی چشم انداز سبز کوه جامعه تناسب اندام که شامل فضا نه تنها برای تناسب اندام دیگر کسب و کار مانند مونپلیه, هنرهای رزمی بلکه برای جامعه فکر سازمان های غیر انتفاعی مانند کوه سبز ایران راه است که خود را از 1300 فوت مربع ستاد در ساختمان است.

“ما نه فقط در ساختن یک جامعه تناسب اندام, اما واقعا یک جامعه مرکز تناسب اندام در قلب آن” Petterssen گفت.

Petterssen و هارت Petterssen کاربردی برای 50000 دلار کمک مالی از دولت به عنوان بخشی از ورمونت بسته محرک اقتصادی برای غلبه بر اثرات COVID-19 که Petterssen به عنوان ضروری برای بقای خود.

“چیزهایی که خیلی دیره. کدی و من بسیار مثبت و خوش بین مردم, اما زمانی که ما به خانه در شب وجود دارد مقدار زیادی از استرس در شانه های ما,” او گفت:. “آینده بسیار مطمئن برای ما در حال حاضر است.”

روز دوشنبه زن و شوهر آموخته است که آنها دریافت یک کمک مالی, اما نه برای مقدار کامل آنها درخواست شده است. در یک ایمیل مدیر بازاریابی گیل Pevetti گفت: آنها احساس نمی راحت افشای مبلغ گرانت.

“آن مفید خواهد بود اما به هیچ وجه کافی به ما را از طریق بقیه همه گیر” Pivetti گفت.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>