مقابل ایوان جمعه با جانسون

دایان و ساحل جانسون به مدت طولانی استفاده می شود عبارت “به خانه خوش آمدید” به عنوان بخشی از کسب و کار خود ماموریت و شعار. مادر دختر تیم از روستای خواص ملکی پرشور در مورد کمک به مشتریان خود را کامل پیدا پناهگاه به خانه تماس بگیرید.

در طول زمان covid-19 گیر آنها brainstormed به آمده تا با یک هدیه ویژه که لبخند به چهره مشتریان خود را.

“ما می خواستیم برای ارائه به مشتریان خود چیزی برای نگاه به عقب به یاد داشته باشید این زمان در زندگی خود” توضیح داد Brianna “از ما کار می کرد تا از نزدیک با آنها برای پیدا کردن خانه های خود و در حال حاضر آنها بوده است تحت اقامت در خانه سفارش برای بیش از یک ماه خانه احساس بسیار مهم این روز است.”

دایان و Brianna تصمیم به همکاری با عکاس محلی مالوری کارلسون برای کمک به سند منحصر به فرد این دوره زمانی است. آنها با الهام از ایوان جلو پروژه در Instagram که در آن عکاسان مستند خانواده در سراسر کشور خود را در مقابل ایوان.

جانسون خود را دعوت مشتریان به گام بر روی خود را مقابل ایوان برای یک خانواده عکس. آنها مرتب ملاقات روز جمعه بعد از ظهر و لقب آن “ایوان جمعه.”

دایان, Brianna و مالوری سوار – در جدا کردن اتومبیل – از پایان غرب از Goleta به سن آنتونیو کریک در کوهپایه به بالای ماموریت دره عمیق و باریک از طریق سمرقند و بیش به مثا به بازدید از تمام خانواده. آنها تمرین های اجتماعی فاصله پروتکل در طول روز با پوشیدن ماسک و اقامت حداقل شش فوت از هم جدا. نگه داشتن فاصله تبدیل به سخت ترین بخشی از روز است. به عنوان دایان به اشتراک گذاشته شده “آن را مانند یک چالش برای اجرا نیست و همه آنها را به آغوش!”

جانسون تشویق خانواده ها شامل حیوانات خانگی خود را و به دریافت خلاق با غرفه های است که کمک خواهد کرد که این عکس ها ارائه اتصالات یادگاری منحصر به فرد این دوره زمانی برای سال آمده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد برجسته از تجربه خود Brianna مشترک “هر کس در روحیه خوبی برخوردار بوده و دلیلی برای خارج شدن از sweatpants و نگاهی به سفر به ایوان جلو. بهترین قسمت بود برای دیدن مشتریان و اتصال از راه دور.”

اگر شما می خواهم برای پیوستن به جلو ایوان جمعه, سرگرم کننده را به یک عکس از خودتان را در خود ایوان جلو و پس از آن با استفاده از هشتگ #frontporchfriday و برچسب دایان و ساحل در @welcomehomesb در Instagram به ببینید که چقدر سرگرم کننده می توانید بروید.

رسیدن به Brianna در 805.450.6078 یا دایان 805.455.6570 یا ایمیل [email protected] و یا بازدید از وب سایت خود را: WelcomeHomeSB.com. بازدید مالوری در سایت MalloryCarlsonPhoto.com.

REALTORS®: به اشتراک گذاری صنعت اطلاعات “املاک و مستغلات حرکت شبیه چمچه زنی.” ایمیل [email protected] برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im