از درایو های موسیقی به جلوی خانه شکسپیر هنرمندان در حال پیدا کردن راه هایی برای انجام در فرد

در شنبه شب قبل از روز پدر ساکنان موریزویل درمان خواهد شد و به یک عملکرد است که بخشی راک, نشان می دهد بخشی رز رژه.

ورمونت گیتاریست چاد Hollister خواهد بود بر روی یک کامیون مسطح, بازی, برای, ساکنان از چمن خود را و رواقها به عنوان کامیون می رود. نشان می دهد ارائه شده توسط صنوبر قله مرکز هنرهای نمایشی نشان دهنده تدریجی رستاخیز ورمونت هنر جامعه که همه اما توقیف در اواسط ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید و هنرمندان رانده شدند در داخل خانه های خود را به livestream اجرای برنامه.

به آرامی و با دقت هنرمندان و هنر سازمان شروع به رول کردن رویدادها شما می توانید در فرد به جای فقط آنلاین. از درایو-توسط نوازندگان به جلوی خانه شکسپیر به باند بازی و اجتماعی-فاصله-اگر نه به طور کامل-حقوقی مجموعه در پارکینگ, هنرمندان همچنان به پیدا کردن محل خود را در یک COVID-19 جهان است.

هنر جهان چهره ‘بحران وجودی’

واقعیت این است که این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از هنر-و-سرگرمی جهان را برمی گرداند به یک اشاره از قبل از همه گیر ظاهر ، در کنگره ایالات متحده پیتر ولش D-Vt., برگزار شد livestream جلسه روز شنبه با بیش از یک دوجین ورمونت هنر سخنرانان به بحث در مورد آنچه آنها در مقابل.

الکس Crothers از بنیانگذاران بالاتر زمین محل برگزاری موسیقی در South Burlington به نام این لحظه “یک بحران وجودی” برای هنر ارائه. سالن که در آن جمعیت جمع آوری شد و برای اولین بار به تعطیل خواهد شد آخرین به بازگشایی پس از همه گیر عبور Crothers اشاره کرد.

بیشتر: زمین بالاتر زمین به توقف: چگونه ورمونت بزرگترین کنسرت پروموتر شناور باقی می ماند?

جودی سرخ شده, مدیر اجرایی Catamount هنر در شرق پادشاهی ذکر شده تخمین می زند که دو سوم از هنر-و-سرگرمی ارائه دهندگان نمی خواهد زنده ماندن بدون جدی اقتصادی کمک کند باید همه گیر گذشته فراتر از شش ماه.

“من قطعا وحشت زده است که ما در حال رفتن به تبدیل شدن به بخشی از آن که دو سوم آمار که جودی ذکر” جاناتان پاتر, مدیر اجرایی Latchis هنر است که نظارت Latchis تئاتر در برتلبرو گفت: در چهار جلسه.

“بدون کمک” گفت: PJ مچنری صاحب ArtsRiot محل برگزاری موسیقی/رستوران در برلینگتون “یک باشگاه کوچک مانند ArtsRiot رفتن است وجود داشته باشد بعد از این.” ناپدید هنر-و-مکانهای تفریحی خواهد رسید ورمونت اقتصاد; با توجه به ورمونت شورای هنر خلاق بخش فراهم می کند بیش از 40 ، 000 شغل در دولت, حسابداری برای 9.3 درصد از تمام اشتغال در ورمونت.

دولت شل شدن محدودیت در مجامع عمومی اعلام جمعه که کتابخانه ها, گالری ها, تئاتر و دیگر داخلی فرهنگ و سرگرمی سازمان می تواند باز با محدودیت از جمله تا 25 درصد از تایید آتش-ایمنی اشغال. Crothers گفت: با این حال هزینه آن را به عنوان در حال حاضر زیر ظرفیت نشان می دهد آن را به عنوان یک ظرفیت نشان می دهد.

“ما سالن های بسیار گران قیمت هستند به کار,” او گفت: “بنابراین عامل در 50% واقعا یک استراتژی برای بازگشایی.”

بنابراین در این میان — به عنوان هنر سالن سعی کنید به ماندن شناور هنرمندان با هدف ماندن حیاتی و هنردوستان تشنگی برای خلاقیت است که تغذیه روح خود را — مجریان در حال فکر کردن خارج از جعبه سیاه برای پیدا کردن راه برای آوردن هنر به مردم تا مردم می تواند بازگشت به هنر.

درایو های کنسرت

صنوبر قله مرکز هنرهای نمایشی نمی توانید دعوت concertgoers به آن 420-صندلی تئاتر در استو رفت و آمد مکرر کوه بنابراین این سازمان است که شروع آن “درایو های سری کنسرت” با Hollister عملکرد ژوئن 20. این سازمان در حال کار بر روی نشان می دهد مشابه برای 27 ژوئن در Waterbury مرکز و بعد از آن در هاید پارک و جانسون.

صنوبر اوج ارائه شده هفتگی آنلاین اجرای برنامه برای یک زن و شوهر از ماه اما متوقف در اواخر ماه مه. “از آن زمان به سعی کنید چیزی جدید” گفت: امیدوارم که سالیوان مدیر اجرایی مرکز هنرهای نمایشی.

سوخت شرکت بورن انرژی اهدای کامیون مسطح یک راننده و یک ژنراتور برای نوازندگان در طول کنسرت سری. سالیوان در حال تلاش برای جمع آوری پول برای پرداخت Hollister و صندوق livestream برای طرفداران که نمی زندگی می کنند در نزدیکی درایو های کنسرت مسیرهای.

موریزویل رهبران در حال کار بر روی راه برای مطمئن شوید که جمعیت نمی فرود بر مسیر که به معنای تهیه کردن به ساکنان محلی است. تدارکات مطرح چالش های جدید است.

“آنچه که مناسب آهسته رول ،” کامیون سالیوان پرسید. “آیا این دایره چند بار ؟ اینها فقط دیوانه سوالات.”

‘یک شکسپیر telegram’

سارا با بی نظمی در زمان مجازی جلسه هیئت مدیره که در آن ورمونت شکسپیر جشنواره تصمیم به لغو آن, هوای آزاد, اجرای “مبارک همسران ویندزور” برنامه ریزی برای تابستان امسال است.

“من فقط از نوع نشستن با این همه و تفکر ‘نمی شود آن را سرگرم کننده را به نشان می دهد تا بر کسی جلو چمن و فواره زدن اب کردن شکسپیر مونولوگ?'” گفت: Mell از وینوسکی که انجام شده است در جشنواره تولیدات “رومئو و ژولیت” و “رام کردن از پتیاره.”

در جلسه بعدی Mell پیشنهاد “شکسپیر تلگراف” که در آن هنرمندان راه اندازی در خارج از خانه کسی به تلاوت بارد کلمات. است که به “شکسپیر به شما” یک نوع برد-on-the-run عملکرد.

“تئاتر پایان نیست فقط چون ما خواسته به امن و احترام از یکدیگر از نظر فاصله” Mell گفت.

ورمونت شکسپیر جشنواره “شکسپیر برای شما” اجازه می دهد تا طرفداران را انتخاب کنید از یک فروشگاه آنلاین از یک دوجین شکسپیر آثار هنرمندان را تلاوت در خارج از خانه های مردم نیست. جشنواره نورد مفهوم درست قبل از روز یادبود و Mell گفت: درخواست آمده اند برای تولد و سالگرد و روز پدر. (اجرای برنامه نیز ارائه آنلاین رایگان با کمکهای مالی خوش آمدید.)

آثار ذکر شده در این سایت طیف وسیعی از هملت است “بودن یا نبودن” گفتگو با خود به شکسپیر “باید من مقایسه تو به یک روز تابستان?” عشق و غزل. سریع اجرای برنامه ممکن است به ویژه برای کسانی که در حال مشاهده آنها بلکه به معنای زیادی به هنرمندان Mell گفت: حتی اگر این بازیگران نیست همیشه فوق العاده-آشنا با کلمات آنها در حال خواندن.

“اگر شما باید این اسکریپت را در دست خود آن را پایان جهان” Mell گفت. “نکته این است که اتصال و نگه داشتن بارد زنده ماندن ما فاصله گرفته.”

که ارتباط مهم است با توجه به صنوبر قله سالیوان.

“هنگامی که بار سخت و دشوار بسیاری از مردم به نوبه خود به هنر برای آرامش, برای, استحکام, الهام بخش” سالیوان گفت. “آن را به صورت مجازی کار می کند برای چند مردمی اما وجود دارد هیچ چیز مانند قدرت دیدن زنده گذاشت. آن را کاملا به نظر می رسد مهم است که ما به شکل یک راه برای نگه داشتن آن بخشی از تار و پود زندگی روزمره است.”

در شخص موسیقی و رقص و هنرهای تجسمی

سالن که در خدمت مواد غذایی مانند دو E در اسکس و Moogs مشترک در Johnson, شروع ارائه, اجتماعی-فاصله اجرای موسیقی با لحاظ اجتماعی فاصله وعده های غذایی. همکاری رقص در اریحا ارائه شده است 45 دقیقه ای جلوی خانه کلاس های رقص.

هنرمندان تجسمی در حال وارد شدن به قانون ، پرفروشترین نویسنده حوا O. Schaub و هنرمند/عکاس استفان Shaub در حال ارائه درایو-توسط viewings از “به یاد ماندنی مقیاس آثار هنری با متن نوشته شده” خود را در نزدیکی جنوب ورمونت در Pawlet.

نوازندگان نیست و در عین حال راحت با این ایده از جمعیت حداقل با هم برای حیاط خلوت اجرای برنامه با جفت باند. “من نه موسیقی برای این مدت طولانی از آنجایی که من 15” گفت: باس بازیکن Alex Budney, 38, که با انجام اعمال از جمله شیث Yacovone گروه است.

او همراه با اعضای یکی از گروههای القاعده را بگیرید و یاد دهید خود را در حیاط در Fayston برای اخیر livestream کنسرت که به ارمغان می آورد پویایی هر چه بیشتر از اغلب مقهور عملکرد انفرادی بسیاری از نوازندگان در حال دادن آنلاین. مخاطبان Budney گفت: شامل همسران و دوست دختر از اعضای گروه به عنوان به خوبی به عنوان برخی متوقف شده که به طور خلاصه در حالی که رانندگی برای گوش دادن از اتومبیل های خود را.

لایحه Mullins’ گروه Barbacoa در زمان اجرای زنده یک گام بیشتر, مارس 23 در برلینگتون. گشت و گذار-تاب, چهار نفری ایستاده بود به خوبی جدا از هر یک از دیگر در حالی که بازی یک pop-up در یک پارکینگ در شمال پایان در حالی که مخاطبان رقصید یا نشسته احترام فاصله از یکدیگر.

نشان بود و نه از لحاظ فنی و قانونی و در عین حال واقعی روح سرکش of rock ‘n’ roll. برلینگتون پلیس — با احترام با توجه به Mullins — بسته مجموعه را پس از حدود 45 دقیقه به دلیل Barbacoa شهرستان فاقد مجوز به بازی تقویت موسیقی.

هنوز عملکرد انجام آنچه گیتاریست مجموعه ای را به انجام در یک زمان بنابراین بسیاری از مردم در حال از دست رفته ارتباط از طریق هنر. “این فقط یک تجربه مثبت قادر به برقراری ارتباط و رسیدن به مردم با موسیقی” با توجه به Mullins.

او در حال حاضر تصور بیشتر پاپ آپ را نشان می دهد. “من به دنبال انجام آن را به زمان آینده” Mullins گفت: “و تلاش برای آن را کمی بالاتر از هیئت مدیره.”

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im