رایگان خواهد طالع بینی

برج حمل

(Mar. 21-May. 19): برج حمل هنرمند وینسنت ون گوگ آغاز کردم و در کار زندگی خود را نسبتا دیر است. در سنین 25 و 26 او تلاش شکست خورده به عنوان یک کشیش و خدمت به عنوان یک مبلغ. او نمی اندازی هنر خود را حرفه ای به صورت جدی تا زمانی که او در 27. در طول 10 سال آینده او ایجاد 860 نقاشی—به طور متوسط 1.7 در هر هفته—و همچنین بیش از 1200 اضافی آثار هنری. برای مقایسه این نقاش پرکار سالوادور دالی ساخته شده از 1500 نقاشی در 61 سال است. در طول 12 ماه آینده, برج حمل شما می تواند رسیدن به یک ون گوگ–مانند سطح از مولد خود را در زمینه انتخاب—به خصوص اگر شما غیر روحانی پایه در حال حاضر در طول اقامت ما در خانه فاز.

برج ثور

(May. 20-May 20): اکثر نویسندگان فراموش نوشتن خود را در حالی که نشسته در صندلی جلوی میز. اما مدتها قبل از وجود دارد میز ایستاده شاعر راینر ماریا ریلکه و کودکان نویسنده لوئیس کارول نوشت: کتاب های خود را در حالی که ایستاده. رمان هنری جیمز به حال هشت میز, اما به طور معمول ء بین آنها به او دیکته افکار خود را ، و پس از آن وجود داشته است weirdoes مانند شاعر رابرت لوول و رمان نویس ترومن کاپوتی. آنها با حضور به هنر و صنعت خود را به عنوان آنها دراز در بستر خود. من پیشنهاد می کنم شما الهام گرفتن از این دو در هفته های آینده. آن خواهید بود یک زمان مطلوب به انجام شاهکارهای کار و بازی در حالی که در موقعیت مستعد.

برج جوزا

(21 مه-ژوئن 20): در حالی که خواب بسیاری از ما بیش از یک هزار رویاهای هر سال است. بسیاری از آنها سخت به یاد داشته باشید و نه ارزش به خاطر سپردن. اما یک معشوق چند می تواند زندگی را تغییر دهند. آنها پتانسیل را دارند که باعث بصیرتهای که ما تبدیل نیازمندند بهتر است. در نجوم نظر شما در حال حاضر در یک مرحله زمانی که چنین رویاهای بیشتر از حد معمول است. همین دلیل است که من دعوت شما را به نگه داشتن یک قلم و نوت بوک توسط شما, تخت, بنابراین به عنوان به آنها را ضبط. برای الهام خواندن این شهادت را از جاسپر جانز که برخی از تماس های امریکا “مهمترین هنرمند زندگی”: “یک شب من در خواب دیدم که من نقاشی زیادی پرچم آمریکا و صبح روز بعد بیدار شدم و رفتم بیرون و خرید مواد برای شروع آن است.” (نقاشی پرچم در نهایت تبدیل به یکی از جانز تخصص.)

سرطان

(21 ژوئن-ژوئیه 22): Ford Madox Ford (1873-1939) یک نویسنده مشهور نوشت که سرباز خوب, یک رمان است که به نام “یکی از 100 رمان در تمام دوران است.” در عین حال یکی دیگر از بسیار معروف, نویسنده, هنری جیمز (1843-1916) بود و بسیار مشتاق برای فرار از حلق آویز کردن با فورد که او یک بار پنهان خود را پشت یک درخت تا که به دیده نمی شود. شما باید نجوم اجازه شرکت در مقایسه با استراتژی های در طول هفته های آینده. نمی توان آن را یک زمان هنگامی که شما باید خودتان را مجبور به تحمل و خسته کننده و بی معنی و بی فایده وظایف.

لئو

(جولای 23-Aug. 22): من امیدوارم که در طول coronavirus بحران شما شده اند و سرگرم کننده وحشی حقایق و تعمق liberations شما آغاز خواهد شد هنگامی که شرایط اضطراری را تصویب کرده است. من به شما اعتماد شده اند هل دادن تصورات خود را فراتر از مرزهای خود و سرگردان به گوشه و مخفیگاه از روح و روان خود را که شما قبلا مردد به اکتشاف. من درست در مفروضات لئو? آیا شما شده است سرگردان خارج از منطقه راحتی خود و کشف سرنخ در مورد چگونه, زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت, شما می توانید اضافه کردن ادویه و استعداد خود را به ریتم ؟

برج سنبله

(Aug. 23-سپتامبر. 22): من این نقل قول توسط نویسنده جیک رمینگتون: “سرنوشت زمزمه جنگجو, ‘شما نمی توانید مقاومت در برابر طوفان است.’ جنگجو, زمزمه بازگشت, ‘من طوفان است.'” اگر چه این پاساژ بیشتر ملودرام از لازم برای نیازهای خود را در هفته های آینده من فکر می کنم این ممکن است خوب پزشکی است که خواهد شد کمک به شما در غلبه بر اغتشاش از coronavirus بحران است. خودتان را به گرفتن یک طوفان مانند خلق و خوی می تواند شما را با قدرت شخصی لازم را به unflappable و معتبر. شما همچنین باید به یاد داشته باشید که یک طوفان است نه ذاتا بد است. آن ممکن است شبیه به یک تطهیر و یا ارگاسم است که تنش را تسکین می دهد و تخلیه هوا.

ترازو

(Sept. 23-Oct. 22): Libran خواننده رپ و فعال طالب بیش از حد ، می گوید: “شما باید بدانید که برای متکبر می شود. شما باید بدانید که زمانی که به فروتن باشد. شما باید بدانید که زمانی که به سخت و شما باید بدانید که زمانی که نرم باشد.” شما Librans تمایل به ماهر در این حیله گر رویکرد به زندگی: فعال کردن و استفاده مناسب و نگرش لازم برای هر وضعیت. و من خوشحال به گزارش که ظرفیت خود را برای داشتن فقط با لمس سمت راست در زمان مناسب خواهد بود یک دارایی مهم در هفته های آینده. اعتماد به شهود خود را به شما از طریق هر تغییر نامحسوس از تاکید است.

عقرب

(Oct. 23-Nov. 21): عقرب هنرمند ماری Laurencin (1883-1956) لذت می برد رنگارنگ سرنوشت. یکی از چند زن Cubist نقاشان او یکی از چهره های برجسته در پاریس آوانگارد. او همچنین الهه شعر و موسیقی و شریک رمانتیک مشهور شاعر Guillaume Apollinaire. اما وجود آمد یک نقطه عطف زمانی که او رها شده و رابطه او با Apollinaire. “من بیست و پنج و او خواب بود با همه زنان” او گفت:, “و در بیست و پنج شما نمی شوی که حتی از یک شاعر است.” وجود دارد قابل مقایسه با وضعیت در زندگی شما, برج عقرب است ؟ نقش شما لذت بردن از اما که همچنین طول می کشد تلفات? در حال حاضر زمان مناسب برای ارزیابی مجدد آن است. من به شما می گویم آنچه شما باید تصمیم بگیرید که تنها است که شما باید به فکر می کنم سخت در مورد آن.

صورت فلکی قوس

(Nov. 22-Dec. 21): Sagittarian مجسمه ساز و معمار Gian Lorenzo Bernini (1596-1680) بود شگرف مبتکر و خالق است. یک محقق نوشت: “آنچه شکسپیر است که به, درام, Bernini ممکن است به مجسمه سازی.” او طراحی و ساخته شده است عمومی میادین چشمه و ساختمان های بسیاری در رم که تجسم خود را از مهارت های بزرگ خود را به عنوان مجسمه ساز و معمار. بر خلاف بسیاری از درخشان هنرمندان امروز زنده Bernini بود عمیقا مذهبی است. هر شب به مدت 40 سال او راه می رفت از خانه خود را به پرداخت مذهبی مراجعه به کلیسای عیسی. با توجه به خواندن من از نجوم عوامل در حال حاضر خواهد بود زمان بسیار عالی برای شما به تعامل محترمانه مراسم مانند آن—اما بدون ترک خانه خود را ، با استفاده از این اجتماعی-فاصله زمان قرعه کشی reinvigoration از اماکن مقدس در درون شما و یا در حافظه خود را.

برج جدی

(Dec. 22-Jan. 19): به عنوان من درک می کنم فصل جاری از خود داستان زندگی شما شده اند انجام unspectacular اما يومان کار شارژ معنوی خود را از باتری. اگر چه شما ممکن است در ظاهر به نظر می رسد آرام و هنوز هم شما در واقع شده اند تولید و ذخیره سازی متمرکز ذخایر قدرت درونی است. به دلیل coronavirus بحران آن را هنوز هم به شیر را به آن چشمگیر ذخایر و شروع به هدایت آنها را به یک سری از پویا اقدامات عملی است. اما از آن زمان به تدوین اقدامات عملی شما را در زمانی که اورژانس را تصویب کرده است.

برج دلو

(Jan. 20-Feb. 18): Aquarian شاعر Jacques Prévert ارائه تنوع در معروف مسیحی دعا شناخته شده به عنوان خداوند نماز است. نسخه اصلی آغاز می شود: “ای پدر ما که هنر در بهشت نام تو مقدس باد.” اما Prévert را تنوع می گوید: “ای پدر ما که در آسمان هنر: اقامت وجود دارد.” به عنوان یک بیخدا, او تا به حال هیچ نیاز به کمک و حمایت از پدری الوهیت. من درک احساس خود را. من تمایل به نفع الهه خودم. اما برای شما Aquarians در حال حاضر حتی اگر شما آلرژی به صحبت از حضور الهی من به شما توصیه می کنیم که شما به دنبال سخاوتمندانه و الهام بخش مردانه را تحت تاثیر قرار. با توجه به خواندن من از نجوم پیشگویی شما را از بهره مند تحت تاثیر قرار است که شبیه خوب موجد.

برج حوت

(Feb. 19-Mar. 20): چگونه مهارت شما در بیان آنچه شما می خواهید ؟ صبر کنید. اجازه دهید من به عقب و reformulate که. چگونه مهارت شما در دانستن آنچه شما می خواهید و بیان حقیقت در مورد آنچه شما می خواهید برای افرادی که در نهایت ممکن است قادر به آن را به شما بدهد و یا کمک به شما آن را دریافت ؟ این مهم ترین سوال برای شما به تفکر در هفته های آینده. اگر شما پیدا کردن که شما در حال فازی در مورد آنچه شما می خواهید و یا مبهم در مورد درخواست برای آنچه شما می خواهید اصلاح مشکلات.


مشق شب: برای سه روز خود را رعایت بالاترین ایده آل در هر راه شما می توانید تصور کنید. گزارش نتایج در FreeWillAstrology.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>