مطبوعات آزاد دختران ورزشکار سال: CVU را کاترین Gilwee

نه بیش از حد طولانی پس از کاترین Gilwee متعهد به دانشگاه ورمونت بسکتبال زنان برنامه در ماه نوامبر گذشته دره چاپلین اتحادیه ستاره می تواند دیده می شود در صفحه اصلی کار بر روی مهارت های مختلف ورزشی.

ناظر? استن ویلیامز CVU دختران و مربی فوتبال که اتفاق می افتد به Gilwee را همسایه درب بعدی.

“من مانند ‘مقدس … انگار بچه که فقط متعهد به بازی D-I بسکتبال و او را در حیاط خلوت خود لگد زدن به توپ فوتبال در هوا و در حال کار بر روی حل و فصل آن و پخش آن را به جلو'” ویلیامز گفت. “که به نظر من نمونه کاترین.

“چیز او می کند زمانی که هیچ کس می گوید که او را به انجام آن هیچ کس در حال تماشای او. من فکر می کنم که کار رای است که قطعا آنچه جدا او را از بسیاری از دیگران است.”

آن را نشان داد در زمین و چوب جنگلی در وقت و زمان دوباره در طول 2019-20 سال تحصیلی.

محدود برای UVM در پاییز 2021, Gilwee نیست فقط اول تیم انتخاب در مطبوعات آزاد همه امور خارجه بسکتبال تیم دوم مستقیما زمستان اما 5-پا-8 کاربر همچنین گشت هافبک ویلیامز Redhawks درآمد BFP محترم-ذکر افتخارات در 38-0 اجرا در سراسر دو ورزش.

که ترکیبی از موفقیت تیم های ورزشی سوء استفاده و تزلزل تعیین شد مقدار زیادی از شواهد به نام Gilwee به عنوان این سال مطبوعات آزاد دختران ورزشکار سال افتخار در حال حاضر از یک دهه ،

“من شده است در اطراف به اندازه کافی بلند برای دیدن بسیاری از بازیکنان بزرگ و کاترین Gilwee یکی از این انواع از بچه ها گفت:” دیرین کولچستر دختران و مربی فوتبال جف پل. “من کابوس در مورد کاترین.”

پل دارای چشم انداز منحصر به فرد: او لیکرز را از دست داده اند در این بخش من به عنوان بازی در back-to-back سال به Redhawks با Gilwee به ثمر رساند هدف تنها در سال 2018 نهایی و سپس با اضافه کردن شمارش نهایی 4-1 پیروزی در پاییز گذشته به کلاه CVU سوم مستقیم فصل کامل.

بیشتر: 2018 D-I دختران مسابقات قهرمانی فوتبال: CVU لبه کولچستر برای تکرار تاج

بیشتر: 2019 D-I دختران مسابقات قهرمانی فوتبال: CVU بهترینها کولچستر به کلاه 3-ذغال سنگ نارس

“هنگامی که شما در یک سوپراستار بازیکن است که می تواند نمره توزیع و دفاع از او می توانید انجام دهید که” پل گفت. “او بسیار با استعداد بچه بسیار با استعداد برنامه. او یکی از آنهایی که خاص.”

Gilwee به پایان رسید 2019 با هفت گل و هفت پاس گل.

“من دوست دارم که چگونه خیلی از این اکشن می رود از طریق این مرکز در این زمینه است. من احساس می کنم مثل من درگیر تمام وقت” Gilwee گفت.

Gilwee بود و حتی بیشتر از تمرکز در بسکتبال یکی از نیمی از بی بدیل backcourt با Mekkena بوید اواز یا موسیقی دو نفری تأمین Redhawks به 21-0 مبارزات قبل از COVID-19 همه گیر تعطیل فصل خود را در آستانه نیمه نهایی.

اگر چه او به طور متوسط 9.6 امتیاز 4.5 کمک و 2.5 دزد یک بازی تیراندازی رکود نزدیک به غرق او همه ستاره مبارزات انتخاباتی.

Gilwee بیشتری را صرف ساعت در ورزشگاه, پیدا کردن زمان قبل و بعد از عمل به او کار میکنه. و CVU مربی یوت اتلی قرض داده Gilwee کتاب — کیر DeVenzio “فکر می کنم مثل یک قهرمان” — برای کمک به ضربه محکم و ناگهانی Gilwee از فانک.

“مورد علاقه من فصل از این کتاب به عنوان خوانده شده در مورد اعتماد به نفس, و من هنوز در کار است که در حال حاضر” نرم-صحبت Gilwee گفت. “آن نیست که حتی مهارت های من بودند آن بود فقط طرز فکر من نبود و من را در خودم.

“هنگامی که ذهن من معطوف به عقب در مسیر درست من قادر به خارج شدن از این رکود است.”

آن شب وارد CVU دوم دیدار با رقیب اسکس در ماه فوریه است. در اواخر سه ماهه سوم میزبان اورلئانز هجوم از دو رقم کسری بودجه به چه خواهد بود و تنها در نیمه دوم منجر برابر CVU تمام زمستان.

سپس Gilwee همراه با Boyd پرسیده CVU را به حمله وادار گردش ضربه زدن به پایین 3s به ثمر رساند و به سرعت در حال گذار. سه ماهه چهارم شد همه CVU به عنوان Gilwee به پایان رسید با یک مدرسه-رکورد 12 کمک به با 19 امتیاز و شش دزد.

“این یک عملکرد بهتر و لازم بود. آن حیاتی بود او بود که در یک بازی نزدیک,” اتلی گفت. “روانی سختی به گام در این وضعیت آن بود. آنها بسیاری از کودکان و نوجوانان که که توانایی آن را تا به سطح بازی که او انجام داد.”

پس از بازی Gilwee بازگشت کتاب به اتلی. در بازی بعدی در South Burlington او خشک پنج 3-اشاره گرها در سه ماهه اول در راه خود را به یک حرفه ای-بالا 21-نقطه تلاش است.

“من نیاز است که من مورد نیاز است که اسکس بازی به نزدیک” Gilwee گفت. “چیزی فقط کلیک در من — ما در حال از دست دادن این بازی. من احساس می کنم نیاز به انتخاب تیم ما نیاز به جلو و از طریق به عنوان یک تیم است.”

شش سال به عنوان همسایه با Gilwee خانواده ویلیامز می گوید: کاترین Gilwee است بیش از فقط یک ستاره ورزشکار.

“بدون شک کاترین مستحق ورزشکار از سال است. من, عشق, فرد, من فکر می کنم او فوق العاده است” ویلیامز گفت. “بدانید که او به عنوان یک بازیکن و یک همسایه به عنوان یک مدل نقش برای خود من هفتم-کلاس پدر — آن بوده است و خیلی باحال برای دیدن کاترین رشد و تبدیل شدن به شخص او است.”

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

دختران ورزشکار سال

2020: کاترین Gilwee, چاپلین دره

2019: لیزا مک نامارا برنج

2018: لیدیا Maitland, چاپلین دره

2017: Annika نیلسن, South Burlington

2016: Aggie Bisselle, با مته سوراخ کردن و برتون

2015: کاتلین جوان, Essex,

2014: پاییز ایستمن چاپلین دره

2013: Anne-Marie کشاورز جنوبی برلینگتون

2012: Mollie Gribbin جنوبی برلینگتون

2011: راشل خدمه جنوبی برلینگتون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>