رایگان coronavirus آزمون در حال حاضر در دسترس برای همه L. A. شهرستان Garcetti می گوید

هر لس آنجلس ساکن اینکه آیا یا نه آنها باید علائم خواهد بود قادر به ثبت نام برای COVID-19 آزمون با توجه به لس آنجلس شهردار اریک Garcetti.

“کسانی که با علائم خواهد شد البته باید در اولویت است اما ما باید از این ظرفیت به اعتقاد من به جلو حرکت کند با آن شروع امشب,” او گفت: “در طول جلسه توجیهی روزانه چهارشنبه.

در طول هفته گذشته Garcetti و مقامات شهر شده اند به تدریج باز کردن تست به دسته های مختلف از “ضروری کارگران” به عنوان مقامات بهداشت عمومی مطرح شده بیشتر نگرانی است که کسانی که بدون علائم ممکن است نقش کلیدی در گسترش رمان coronavirus.

آنلاین, Garcetti اعلام کرد که L. A. در حال حاضر عمده شهر در امریکا به ارائه رایگان COVID-19 تست.

Angelenos و ساکنان شهرستان می توانید برای ثبت نام در این آزمون اینجا.

بیش از 30 تست سایت های راه اندازی شده اند در اطراف شهرستان پس از 20 مارس زمانی که اولین محل برای تست اولین پاسخ دهندگان با توجه به Garcetti. تست سایت های که در شهر لس آنجلس خواهد بود و دست زدن به گسترش گروه از مردم که ممکن است برای ثبت نام در آزمون.

در ابتدا تست کرده و در دسترس مردم سن 65 سالگی و بیش و دیگر در خطر ابتلا به مردم با علائم.

تست شد و پس از آن گسترده تر شامل افراد در هر سنی با علائم — و سپس به کارگران ضروری.

این موضوع که آیا به گسترده تست در دسترس است و همچنین حاد تر در هفته های اخیر به عنوان مقامات دولتی ورود بیشتر و مرگ و میر بیشتر از افرادی که گرفتار COVID-19 در خانه سالمندان تنظیمات و بیشتر افراد بدون علامت در گروه دیگر تنظیمات تست مثبت است.

لس آنجلس مقامات نیز با هدف به ذخیره کردن پایه و اساس به طور بالقوه شل شدن تا stay-at-home سفارشات که ممکن است شامل بازگشایی کسب و کار و محل های کار است. به منظور کسانی که مراحل و مقامات دولتی گفته اند که گسترده تست و همچنین افزایش ظرفیت برای ردیابی تماس است که برای اولین بار مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>