چهار Vermonters را قطع Broderick اتهامات به بالا در روز 2 از جدید انگلستان تازه

کنکورد جرم است. – مسابقات-بهترین 5-تحت 65 روز چهارشنبه فرستاده جان Broderick به انفرادی منجر شود از طریق دو دور جدید انگلستان ،

برادریک در 3-زیر برای این مسابقات صاحب دو شات سرب در یک کوئینتت از گلف بازان با 36 سوراخ در کنکورد باشگاه کشور. 16 ساله از ولزلی ماساچوست در حال آمدن است یک پیروزی هفته گذشته در انگلستان و تاریخ باز است.

در دور اول شرکت-رهبران تیم Umphrey (ماساچوست) و کالیب مانوئل (مین) در میان پنج بازیکن در 1-زیر بعد از هر ارسال شده 73 در روز 2. آنها پیوست توسط ویلیام هوانگ (New Hampshire), جک Tegan (ماساچوست) و نیک Maccario (ماساچوست).

سابق آمریکا در اواسط تازه قهرمان مت Parziale (ماساچوست) یکی از دو بازیکن گره خورده است برای هفتم در حتی همتراز.

چهار Vermonters ساخته شده از برش تا پنج شنبه 36-سوراخ آخر.

بیشتر: Poirier آگهی Vermonters در روز 1 سال 2020 جدید انگلستان, تازه کار

Barre را Bryson ریچاردز (2-بیش از) صعود به 12th حتی پر 70. دانشگاه رود آیلند دوم-to-be صعود عقاب در اولین سوراخ و از آن ساخته شده اطراف پشت و نه در 1-تحت 34.

Rutland را Jared نلسون گره خورده است برای 13th در 3-بیش از بهبود جایگاه او با 71 در حالی که باشگاه mate Garren Poirier کاهش یافته و به یک کراوات برای 20th پس از 73 او را از چپ 4-بیش از برای قهرمانی.

حداکثر عمده نیز از Rutland باشگاه های کشور با استفاده از 72 روز چهارشنبه به دزدکی حرکت کردن در داخل cutline به یک کراوات برای 32 در 6-بیش از.

دفاع از قهرمان خاویر Marcoux ماساچوست فرود آمد در سمت راست خط برش (7-به بالا) برای رسیدن به فینال دو دوره از رقابت با یک شانس برای دفاع از تاج او.

ورمونت تازه پوشش:

► Garren Poirier غالب در استو برای دستیابی به موفقیت ورمونت تازه تاج

► بسیار گرم 64s از Poirier, Jozefiak نور تا روز 2 ورمونت, تازه کار در استو

► رویای دور میشود مورفی به روز 1 منجر شود در سال 2020 ورمونت, تازه کار در استو

► باز تاج و تخت در انتظار در سال 2020 ورمونت قهرمانی آماتور

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>