چهار الکتریکی حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه را دولت در مجموع به 12 تا پایان سال 2022

چهار اضافی برقی حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه در حال انتظار برای حمل Vermonters به مقصد خود را.

“ما می تواند دستیابی به قابل توجه گازهای گلخانه ای کاهش با جایگزین کردن همسر دیزل اتوبوس با مدل الکتریکی و این آخرین سرمایه گذاری بیشتر خواهد شد کمک به این کاهش” وزیر حمل و نقل جو فلین نوشت: در انتشار اخبار.

حمل و نقل عمومی: راننده اتوبوس unfazed توسط شخصی خطر ابتلا به کروناویروس — اما تلاش برای محافظت از دیگران

دولت اعلام کرد که آن را دریافت خواهد کرد $793,420 در بودجه از دولت فدرال حمل و نقل از طریق کم و یا هیچ انتشار برنامه. ورمونت آژانس حمل و نقل انتظار برای استفاده از این بودجه برای خرید چهار وسایل نقلیه هر دو برای Bennington و Lyndonville.

چگونه خواهد ورمونت پرداخت برای خودروهای جدید?

حدود 80 درصد از هزینه خواهد شد تحت پوشش وجوه فدرال در حالی که $153,591 خواهد آمد از یک مشترک مطابقت با تعهد توسط دو ارائه دهندگان حمل و نقل سبز کوه بیان و روستایی جامعه حمل و نقل است. ورمونت آژانس حمل و نقل گفت: این کار با ارائه دهندگان به مطمئن شوید که آنها می تواند تعهدات مالی با توجه به تاثیر اقتصادی جوامع با آن مواجه شده اند در این بیماری همه گیر.

“همانطور که ما در ادامه کار ما در COVID-19 پاسخ و بازیابی ما همچنان متعهد به حمایت از حمل و نقل نیازهای جوامع روستایی به ویژه برای کارگران ضروری و خدمات” فرماندار اسکات در بیانیه ای گفت. “رشد دولت ناوگان برقی حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه حیاتی استراتژی در جلسه ما انرژی اهداف و خودرو کاهش تولید گازهای گلخانه ای.”

هنگامی که وسایل نقلیه آماده برای استفاده از?

Burlington, اولین, ورمونت, شهرستان برای دریافت برقی حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه. کوه سبز حمل و نقل اعزام دو اتوبوس بزرگ در ژانویه سال 2020 است. تا پایان سال 2022 دولت انتظار می رود که 12.

مونپلیه سبز کوه حمل و نقل است که انتظار می رود به رول دو بعدی با دو وسایل نقلیه حمل و نقل انتظار می رود تا پایان سال مالی 2021.

بحران آب و هوا: برلینگتون با هدف از بین بردن سوخت های فسیلی در میان ‘آب و هوا اضطراری’

در 2021-2022 سال مالی چهار بیشتر برنامه ریزی کرده اند استقرار. White River Junction پیشرفت حمل و نقل است به یکی بزرگ و دو کوچک وسایل نقلیه حمل و نقل و سنگ مرمر و دره های منطقه ای حمل و نقل منطقه در Rutland برنامه ای برای دریافت یک وسیله نقلیه بزرگ.

Lyndonville روستایی جامعه حمل و نقل و Bennington سبز کوه بیان هر دو انتظار برای دریافت دو کوچک, وسایل نقلیه حمل و نقل در طول سال 2022 سال مالی.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net