چهار infographics که نشان از شیوع کروناویروس در ورمونت

به روز رسانی: مارس 23, وزارت بهداشت اعلام کرد که با توجه به افزایش تعداد موارد آنها دیگر نمی خواهد بود قادر به ارائه اطلاعات آماری به صورت روزانه. با توجه به گروه آنها به دنبال گزارش این اطلاعات به صورت دوره ای. مورد تعداد و مرگ و میر را ادامه خواهد داد به روز می شود در این داستان است.

این گرافیک به روز خواهد شد به عنوان دیگر موارد گزارش شده توسط ورمونت وزارت بهداشت. آخرین به روز رسانی: آوریل 11 در ساعت 10:00 صبح

این چهار infographics نشان می دهد گسترش coronavirus در ورمونت در طول زمان است. در زیر شما پیدا کردن اطلاعات در مورد تعداد موارد گزارش شده تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 که در آن موارد مثبت توزیع شده توسط شهرستان و چگونه بسیاری از آزمون های دولت انجام شده است.

اولین مورد از COVID-19 در دولت گزارش شده در 7 مارس سال 2020 است. کسانی که 65 ساله و مسن تر و/یا سیستم ایمنی بدن هستند بیشتر احتمال دارد به عوارض تهدید کننده زندگی از ویروس. برای خواندن همه آخرین به روز رسانی در مورد شیوع بیماری در کشور اینجا کلیک کنید.

تعداد موارد و مرگ و میر

این نمودار نشان می دهد که تعداد کل افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus در ورمونت, از جمله هر دو فعال موارد و کسانی که فوت کرده اند.

موارد و مرگ و میر در طول زمان

این نمودار نشان می دهد که تعداد موارد و مرگ و میر به عنوان رشد آنها در طول زمان. با توجه به افزایش صورت حساب وزارت بهداشت و درمان در 23 مارس متوقف شد ارائه اطلاعات دقیق در مورد موارد فردی است. نسخه قبلی این گرافیک شامل اطلاعات در مورد زمان بستری شدن در بیمارستان.

ورمونت موارد توسط شهرستان سن و جنس

این داشبورد به روز شده توسط وزارت بهداشت نشان می دهد که چگونه موارد مثبت در حال توزیع در سراسر کشور و همچنین اطلاعات در مورد تست سن و جنس است.

چگونه بسیاری از تست VT انجام شده است ؟

این نمودار نشان می دهد تعداد زیادی از مردم ورمونت را آزمایش کرده است برای COVID-19 در طول زمان است.

ایمیل اسحاق Fornarola در [email protected] او در توییتر دنبال: @isaacforn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>