سابق UVM هاکی مربی جیم عبور می میرد با توجه به COVID-19 عوارض

جیم صلیب که تبدیل دانشگاه ورمونت مردان هاکی تیم به یک بخش II قدرت و نظارت برنامه افزایش به بخش من درگذشت شنبه به دلیل عوارض مربوط به COVID-19 مدرسه اعلام کرد.

عبور از یک سال 1960 از دانشگاه بوستون فارغ التحصیل هدایت Catamounts به سه ECAC بخش دوم قهرمانی در 19 فصل به فصل بین 1965-1984. UVM نقل مکان کرد تا به D-من در سال 1974.

“جیم عبور سهم به دانشگاه و ما برنامه های ورزشی بسیار زیاد شد,” UVM کارگردان Jeff Schulman در بیانیه ای گفت. “جیم در زمان بیش از یک نوپای UVM هاکی برنامه و تبدیل آن به یک قدرت ملی بود که تعریف کلاس و صداقت و رقابتی تعالی. در انجام این کار, او و تیم او مشتعل شور و شوق برای UVM هاکی در دانشگاه و در جامعه باقی می ماند که در هسته اصلی برنامه های ما در این روز است.

“جیم احترام بود توسط خود بازیکنان و همکاران و همیشه یاد می شود در میان UVM بزرگترین و تاثیرگذار ترین مربیان است. همه ما ارسال ما عشق و آرزوهای خوب برای جیم همسر لورنا خود, خانواده, دوستان, و بازیکنان سابق” ادامه داد Schulman.

پس از یک standout حرفه ای برای توقیف کرد هاکی و بیس بال تیم های عبور از نقل مکان به برلینگتون در سال 1961 و به عنوان فیزیکی آموزش و پرورش مدیر در لیمان C. شکار مدرسه به مدت چهار سال. صلیب بود مربی موقت از Catamounts در طول 1965-66 فصل تقسیم زمان خود را با مسئولیت خود در شکار با توجه به آزادی مطبوعات سوابق قبل از او رسما به نام سر UVM برنامه در تاریخ 1 آوریل سال 1966.

مرتبط: چگونه UVM فرود آمد NHL مربی تاد Woodcroft برای مردان هاکی فرفره

صلیب’ Catamounts رفت 37-1 در کنفرانس پس از بازی خود را به عقب ECAC D-دوم عنوان اجرا می شود در سال 1973 و 1974. صلیب بود به نام D-دوم سرمربی تیم ملی فوتبال از سال در سال 1974.

در UVM سال اول در D-من زیر زمستان Catamounts افزایش یافت و به مقام سوم پایان در هر دو ECAC فصل به طور منظم و championshp حذفی.

صلیب رفت 280-251-9 او در دو دهه تصدی در UVM نیمکت. او اعلام بازنشستگی خود را قبل از شروع 1983-1984 کمپین اما باقی مانده را با دانشگاه های دیگر ظرفیت تا سال 1994.

او همچنین مربی گلف برای 10 سال و قرار شد مسئول تیم بیس بال به طور موقت برای یک فصل در سال 1968 زمانی که رالف Lapointe گذشت.

“هیچ کس به بیش از جیم صلیب” سابق UVM مدیر ورزشی دنیس لامبرت گفت: در انتشار اخبار در هنگام عبور القاء شد به UVM hall of fame در سال 1996. “او به شدت وفادار و ساخته شده بسیاری از فداکاری های شخصی خود را در طول مربیگری روز. عبور سخت بود چسبنده به قوانین و بازیکنان انجام می شود اما با صداقت.”

در سال 1975 دانشگاه بوستون افتخار صلیب با هری هوشمندانه فارغ التحصیلان جایزه ارائه شده به یک زاج سفید است که برجسته خود در زمینه مربیگری. در سال 2001 آمریکا هاکی مربیان کانون به نام عبور از آن جان MacInnes برنده جایزه و در سال گذشته Hobey بیکر یادبود جایزه بنیاد به نام عبور از آن 2019 “افسانه کالج هاکی” گیرنده.

صلیب را نیز پذیرفته شود به ورمونت ورزشی سالن از شهرت بعد از این سال.

بیشتر: Vermont ورزشی سالن از شهرت القای شام تا اکتبر به تعویق افتاد

بیشتر: Vermont ورزشی سالن از شهرت پرده inductees برای سال 2020

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>