سابق UCLA ژیمناست Danusia فرانسیس متوقف نخواهد شد او در المپیک تلاش

شش سال Danusia فرانسیس نشسته در مقابل تلویزیون و خانواده اش را در کنیلوورث, انگلستان است. او مو قشنگ بالا و پایین به او زل زل نگاه کردن چسب بود به النا Zamolodchikova طبقه معمول.

او را تماشا مطالعه هر حرکت و هر مهارت ژیمناست روسی طلا-مدال معمول در بازی های المپیک 2000 سیدنی. فرانسیس قلاب های المپیک رویای ابتدا به فرم.

“من قصد دارم برای انجام این کار است,” او گفت ،

واندا Tebby لبخند زد. دختر او را به حال بزرگترین abimition. “چه اتفاقی می افتد اتفاقی می افتد” او اغلب به حال به او یادآوری می کنند.

نوزده سال و دو المپیک صلاحیت تلاش بعد فرانسیس برآورده که رویای دوران کودکی زمانی که او واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو به عنوان یک فرد برای تیم جامائیکا در ماه اکتبر.

او تا به حال همه چیز برنامه ریزی شده است. او را بازنشسته از ورزش پس از بازی های المپیک در ماه اوت صرف برخی از زمان سفر و پس از ازدواج در ماه ژوئن 2021 به نامزد الیوت.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی 2021, UCLA, ژیمناستیک, تنیس را به فشار برنامه های خود را پشت یک سال است.

یک سال بیشتر از آموزش است. یک سال دیگر از صرفه جویی در پول برای سفر به ملاقات. و تعداد زیادی از replanning و برنامه ریزی برای عروسی در حال حاضر برنامه ریزی برای 2022.

“این یک کمی دلهره آور به فکر کردن در مورد یک سال دیگر از آموزش در یک بدن است که در حال حاضر از طریق شده است به اندازه کافی” گفت: فرانسیس که وارد سال 21 ژیمناستیک. “ما می توانید تنظیم مجدد عروسی ما. که می تواند موکول اما من هرگز قادر به سعی کنید برای یکی دیگر از بازی های المپیک پس از این یکی.”

اما فرانسیس’ انگیزه ندارد کمی کمتر است.

او می داند که همه به خوبی زندگی اغلب رفتن نیست راه شما برنامه ریزی. او راه می رفت دور از ورزش تنها به تعجب خودش را در بازگشت به آن است. بنابراین او می داند که در انتظار یک سال فوق العاده را تنها او را در المپیک تجربه ای که خیلی معنی دار تر نه تنها برای خودش بلکه برای جهان ،

“این فقط رفتن به تجربه یک عمر” فرانسیس گفت. “بازی های المپیک در حال رفتن به علامت نه تنها بزرگترین ورزشکاران در جهان نشان دادن استعدادهای خود را, اما همچنین پایان coronavirus. من فکر می کنم که آن را بزرگ خواهد بود اگر آن را می تواند جهان را با هم.”

شور و شوق ارزش مبارزه

Tebby به یاد زمانی که دختر او تصمیم گرفت ژیمناستیک قرار بود به زندگی خود را و نه فقط یک سرگرمی است.

این بود که بارها او را مجبور به کشیدن فرانسیس خارج از ورزشگاه به منظور رفتن به خانه و نه در اواخر شب او می خواهم صرف تماشای فرانسیس مستقیم خواهر و برادر خود را در ایجاد تغییر عملکرد در اتاق نشیمن خود را.

لحظه ای Tebby می دانستم که او دختر بود و جدی در مورد این که او تا به حال ثبت نام او در زمانی که او 5 برای سوزاندن انرژی بود که او ساخته شده یک تغییر زندگی تصمیم گیری در سن 9.

خود محلی, ژیمناستیک, مرکز بسته شده بود به فرانسیس دو انتخاب است. او می تواند همچنان به انجام ژیمناستیک فقط برای تفریح و بدون رقابت و یا حرکت 100 مایل دورتر از خانه و پذیرش بورس تحصیلی برای پیوستن به هیترو ژیمناستیک باشگاه.

“او فقط به من نگاه کرد و گفت: برای تفریح ؟ من فکر نمی کنم'” Tebby به یاد می آورد. “من فکر نمی کنم آن را به او رخ داده است به [حرکت] اگر انتخاب شد تا ژیمناستیک. او تصمیم گرفت او یک ژیمناست به جای او ژیمناستیک.”

از طریق سال آموزش در هیترو فرانسیس سرآمد. او در بر داشت یک عشق برای تعادل پرتو در بر داشت و شور و شوق در رقابت در بالا-فشار مسابقات. او پرتو قهرمان در سال 2010 و 2011 بریتانیا شد.

در سال 2012 در سن 18 سالگی او تا به حال طعم اولین المپیک رویا. او کمک کرد تا بریتانیا واجد شرایط به عنوان یک تیم در سال 2011 در مسابقات قهرمانی جهان به دست آورده اما متناوب نقطه.

او نا امید شده بود در ابتدا به ویژه پس از بازی 2012 میزبانی در لندن است. اما تنها چند هفته قبل از مراسم افتتاحیه فرانسیس شکسته مچ دست. او را دیدم آن را به عنوان سرنوشت: حتی اگر او تا به حال ساخته شده به تیم المپیک او نمی توانست قادر به رقابت با توجه به این آسیب است.

که سقوط فرانسیس از نقل مکان به لس آنجلس و شروع به رقابت در UCLA. در چهار سال او شش بار همه آمریکایی به ثمر رساند و دو کامل-10s در پرتو.

آن را در وست وود در سال دوم او اجرا امضای او پرتو روال dismount: یک وری طرف هوایی با شروع از مرکز پرتو با پا عمود بر طول آن. این یک سری از مهارت های سابق UCLA مربی Valorie Kondos زمینه معتقد است سخت ترین دانشگاهی پرتو معمول او تا کنون دیده ام.

“یکی از چیزهایی که من نمی توانم استرس به اندازه کافی بود چگونه تحت تاثیر قرار من در او تعهد تزلزل ناپذیر به انجام است که پیاده کردن” Kondos زمینه گفت. “من می خواهم به او بگویم” هی Danusia شما لازم نیست برای انجام این کار است. شما می توانید خود را ب روال و شما می توانید ملی در پرتو قهرمان.’

“و او می گفت:” نه. دست وال هدیه من به ورزش ژیمناستیک آوردن مهارت های هنری منحصر به فرد. ورزش ما است که به نام هنری ژیمناستیک.’ آن را واقعا نمی هنرمندانه تر از او پرتو dismount.”

در 2015 قهرمانی جهان فرانسیس دوباره انجام یک المپیک-مقدماتی معمول است. نیمه Jamican نیمه لهستانی انگلستان بومی تا به حال به عضویت تیم جامائیکا در اوایل آن سال بود و هیجان زده برای کمک به راه اندازی جوان برنامه به آن اولین المپیک.

اما جامائیکا به مقدماتی نقطه به Toni-ان ویلیامز به جای فرانسیس — ساخت ویلیامز اولین جامائیکا ژیمناست به رقابت در بازی های المپیک است.

دوباره فرانسیس متوجه شدم این بود که در سرنوشت پایان. اگر او می توانست به جای انتخاب از ویلیامز او را از دست رفته لحظه از فصل ارشد در UCLA از جمله تبدیل شدن 2016 NCAA تعادل پرتو co-قهرمان.

“زمانی که من به عقب نگاه کنید و متوجه است که همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل” فرانسیس گفت. “من ارشد سال یک سال خوب بود و یکی از بهترین سال زندگی من است. بدیهی است در این زمان شما مانند: چرا جهان hate me?’ اما در واقع زمانی که شما به عقب نگاه شما مانند ‘OK آن را همه حس می کند.'”

رویا در رسیدن به

هنگامی که او برونز حرفه ای به پایان رسید فرانسیس آن را احساس بهترین ترک این ورزش است. او راه می رفت دور و بدون هر گونه قصد بازگشت.

او صرف زیر سال و نیم انجام مشاغل کوچک به عنوان یک شیرین کاری دو و مربیگری جوان ژیمناستیک در هیترو. اما بخشی از او شروع به احساس می کنید … چه می شود اگر ؟

دو بار او تا به حال شده است به طوری که نزدیک به دستیابی به او رویاهای المپیک. او هنوز هم در شکل و هنوز هم قادر به انجام امور روزمره. او در بر داشت خودش را وزن خطر بیش از پتانسیل پشیمانی. مانند او انجام می شود تمام زندگی او به مادر خود را برای مشاوره.

“شما هرگز حسرت آنچه که شما سعی” Tebby به خاطر گفتن فرانسیس. “مطمئن باشید از دلایل که چرا شما می خواهید به آن را انجام دهد و آن چیزی است که شما می خواهید انجام دهید بدون در نظر گرفتن اگر شما واجد شرایط. مقدماتی به گیلاس در کیک نمی کیک خود را.”

با هیچ چیز او را عقب نگه فرانسیس شروع به پریدن کرد به ورزش به عنوان اگر او تا به حال از دست رفته به ضرب و شتم. هنگامی که او را به 2019 قهرمانی جهان در پاییز گذشته او می دانست که او می تواند واجد شرایط. علاوه بر این با قانون جدید, تغییرات اگر او واجد شرایط او می خواهم واجد شرایط برای یک فرد نقطه نیست و یک تیم نقطه مانند در سال گذشته است.

و با اتمام نهم در میان 20 نفر در مرحله مقدماتی تیم فرانسیس بود که فقط.

“این فقط واقعا سورئال و من حتی نمی فکر می کنم آن را واقعا به طور کامل غرق در حتی به این روز و احتمالا تا زمانی که شاید حتی من انجام رقابت در بازی های المپیک و یا تا زمانی که من وجود دارد حداقل هر زمان که ممکن است,” او گفت:.

یک سال صبر کنید

فرانسیس کردم به رقابت تنها یک بار پس از مسابقات قهرمانی جهان در ماه اکتبر. بقیه از او برنامه ریزی شده مسابقات لغو شد با توجه به COVID-19. هنگامی که او آموزش بدنسازی در لندن بسته شد مارس 21, فرانسیس انتظار بازی های المپیک را نه به عنوان برنامه ریزی شده.

“این قطعا یک کمی خسته کننده اما در پایان همه که اتفاق می افتد این است که من باید به آموزش برای کمی طولانی تر,” او گفت:.

در حالی که حفظ قرنطینه و اجتماعی فاصله فرانسیس در ادامه به آموزش از طریق مجازی زوم جلسات با مربیان. او قطار تا دو ساعت و پنج روز در هفته با استفاده از محدود تجهیزات او در خانه و یا با استفاده از نامزد او را به تناسب اندام و سلامتی مرکز بدنسازی.

بر روی تلفن خود را, او دارای یک شمارش معکوس تا المپیک, مراسم افتتاحیه, در جولای 23, 2021. فرانسیس به عقب رانده عروسی خود را در ماه ژوئن 2022 که در آن نقطه آنها درگیر می شود تقریبا سه سال است.

بازی های المپیک را علامت پایان فرانسیس’ ژیمناستیک حرفه ای او به عنوان نگه می دارد به طرح او به بازنشستگی از ورزش پس از در نهایت تحقق رویای کودکی او.

برای Tebby, تماشای دخترش رقابت برای آخرین بار در توکیو در تابستان آینده خواهد بود یکی دیگر از یادآوری از جاه طلبی او 6 سال هرگز متوقف تعقیب.

“من خیلی خوشحالم برای او” Tebby گفت. “آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است. من فقط باید تحسین است چرا که در پایان روز او را نمی کند. من فقط خیلی به او افتخار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>