سابق سنت آلبنز افسر پلیس به اتهام حمله پس از مورد بازگشایی

ST. ALBANS, Vt. (AP) — سابق ورمونت افسر پلیس متهم شده است با حمله به او را متهم به استفاده از اسپری فلفل در یک مظنون بود که دستبند به دست و در یک سلول برگزاری در سنت آلبنز اداره پلیس در سال 2017 پس از دولت دادستان عمومی بازگشایی شد در این مورد.

شارژ همراه اعتراض در سراسر کشور و در ورمونت خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.

بیشتر: میان در سراسر کشور, تظاهرات, Montpelier, استخدام, سیاه, رئیس پلیس

جوئل Daugreilh التماس کرد گناه نیست به اتهام بزه ساده حمله در روز سه شنبه. او را متهم به استفاده از اسپری فلفل در ناتان Willey, سنت آلبنز در نوامبر. 26, 2017. Daugreilh شده و در مرخصی اداری پس از آن و پس از آن استعفا داد.

دفتر دادستان کل تصمیم گرفت به اتهام Daugreilh در ابتدا پس از خارج متخصص در استفاده از زور گفت: اقدامات مناسب دادستان کل T. J. داناون گفت. داناون بازگشایی این پرونده در ماه ژانویه سنت آلبنز مسنجر گزارش شده است.

“من اشتباه کردم اولین بار,” او گفت:, و اضافه کرد که در مورد “مشکل من در ابتدا.”

یک ایمیل ارسال به مدافع عمومی که نماینده Daugreilh بود بلافاصله جواب داد: چهار شنبه.

ویلی بود که 18 در آن زمان گفت که او “توهین” به افسران در حالی برگزار می شود اما نمی آنها را تهدید می کند با توجه به استشهاد توسط پلیس ایالتی ورمونت کارآگاه گروهبان. کارل گاردنر. ویلی بود که دستبند به یک نیمکت در سلول نیز مورد شکایت از تنگی خود دستبند که یک افسر پلیس چک و گفت: خوب بودند استشهاد گفت.

بیشتر: برلینگتون شهرستان شورای تصویب کاهش بودجه منعکس پلیس کاهش

Willey سپس شروع به لگد زدن به همراه درب آن باعث باز استشهاد گفت. ویلی گفت: Daugreilh به او گفت که او قرار بود به “مک او” رفت و سپس به سلول کشیده Willey دست دور از صورت خود را و اسپری با اسپری فلفل.

Daugreilh گفته گاردنر که Willey تا به حال سابقه تهاجمی با پلیس شد و مخل پس از یادگیری از اتهامات جدید علیه او.

او گفت: Willey رفتار تشدید بیش از یک ساعت و نیم است و او تصمیم به استفاده از اسپری فلفل پس از Willey نیست “نشان می دهد هیچ نشانه ای از آرام, به خصوص از آنجایی که او در حال حاضر می دانستم که او می تواند شکستن درب باز” استشهاد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>