سابق ساحل طولانی شهردار تام کلارک درگذشت 93

تام کلارک سابق ساحل طولانی شهردار و طولانی ترین خدمت های عمومی رسمی در شهر, تاریخ درگذشت, شنبه در سن 93 با توجه به ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا.

“شهر ما سوگوار عبور از تام کلارک مورد علاقه رهبر جامعه امروز” گارسیا گفت.

“او به عنوان شهردار و ساخته شده در تاریخ به عنوان ما طولانی ترین خدمت عضو شورای شهرستان و عضو بلند, ساحل, کالج شهر هیئت امنا گفت:” گارسیا. “او همچنین عمیقا مورد احترام مربی و پزشکی حرفه ای است.”

کلارک بود که طولانی ترین خدمت عضو بلند, ساحل, شورای شهر از 1965-1996. او در خدمت دو دوره به عنوان شهردار زمانی که شهردار منتخب اعضای شورای شهر. او نیز در خدمت 16 سال در لانگ بیچ شهر کالج هیئت امنا از 1998-2014.

کلارک کمک به شکل دادن به شهر به آنچه در آن است امروز. اثر انگشت او شد و در پروژه های بزرگ در شهر از جمله توسعه El Dorado پارک کوئین مری جایزه بزرگ و ساخت و ساز از مرکز مدنی.

کلارک همچنین در هیئت مدیره ملکه مری هنگامی که آن را وارد در لانگ بیچ در سال 1967.

“دوستی خود را خواهد بود به شدت از دست رفته اما میراث او همچنان با ما هر روز” گارسیا گفت. “افکار و دعاهای ما با خانواده اش.”

خدمات در حال انتظار.

این شکستن داستان; دیده بان برای به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>