سابق فرمانداری نامزد کریستین Hallquist سهام داستان نبرد در برابر COVID-19

کریستین Hallquist جهت دریافت به سر خم کردن در نیویورک پس از او آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل ماه آوریل.

Hallquist یک فرمانداری نامزد ورمونت در سال 2018 اعلام کرد از طریق توییتر است که او موفق به دریافت یک تست مثبت برای COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

Hallquist عناوین ساخته شده چند سال پیش زمانی که او اولین فرد تراجنسیتی در ایالات متحده برای تضمین عمده-حزب نامزدی برای فرماندار. او تا به حال سفر به نیویورک برای مراقبت از او 88 ساله که او گفت: آلزایمر است و در حال مرگ از سرطان است.

بیشتر: کریستین Hallquist: فراگیر نامزد و یک “سیاست wonk’

بیشتر: Hallquist تمایلی LGBTQ مدل نقش می آفریند مشخصات ترانس هویت

“طنز است و من در واقع آن را در بازنشستگی اش, جامعه,” او گفت:.

Hallquist تجربه علائم نسبت به پایان ماه مارس گفت که آن را نمی رخ می دهد به او که او ممکن است coronavirus تا آوریل 4 است که زمانی که او به نام Onondaga County Health Department در نیویورک است. او آزمایش روز بعد در یک درایو-از طریق سایت.

او می دانست که او تا به حال به آن اشاره کرد او نمی تواند خارج شدن از تخت و به سختی می تواند آن را به حمام در خواهر او سیراکیوز آپارتمان. او دمای هوا به بیش از 101 درجه است. ریه ها او را احساس آنها در آتش است.

در زمان او نتیجه مثبت آمد در آوریل 10, او شروع به احساس بهتر است.

“اگر نتایج آزمایش منفی بود,” او گفت: “پس از آن من شده اند با رفتن به بیمارستان.”

او اعلام نتیجه به منظور شفاف با دیگران است که او می گوید: آثار به انتقال و تلاش برای زنده باز و صادقانه زندگی است. Hallquist دریافت ابراز حمایت از دیگران و از جمله همسایگان حذف کردن مواد غذایی است.

در حال حاضر او آماده است برای بازگشت به برنامه.

“امروز من آن را در زمان دو ساعت به یک ساعت ورزش منظم,” او گفت:.

او استفاده می شود به در حال اجرا بیش از چهار مایل در روز است. در همان زمان او می داند که او نمی تواند گودی کمر بلافاصله به دلیل نتیجه مثبت است.

اما همه چیز به دنبال برای او: او پیشی گرفته و او سه روز که تب رایگان و درخواست یک آسانسور از انزوا منظور در مارس 14.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>