سابق شعله های آتش مربی لایحه پیترز استخدام KHL تیم

پیترز استخدام شد روز شنبه به عنوان سرمربی Avtomobilist در یکاترینبورگ روسیه است. با توجه به اعلام از لیگ او امضا یک قرارداد دو ساله با این باشگاه است.

لایحه پیترز که استعفا داد و به عنوان مربی Calgary Flames پس از تکان دهنده از اتهامات قبلی خود را متوقف خواهد شد و خود را به پشت یک نیمکت فصل آینده در KHL.

پیترز استخدام شد روز شنبه به عنوان سرمربی Avtomobilist در یکاترینبورگ روسیه است. با توجه به اعلام از لیگ او امضا یک قرارداد دو ساله با این باشگاه است.

“من فکر می کنم به عنوان زمان می رود در همه ما رشد و بهبود و تبدیل شدن به نسخه های بهتر از خودمان و من هیچ متفاوت از آن” پطرس گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران با توجه به آسوشیتد پرس. “شما یاد بگیرند که از همه تجربه است که شما در آن هستید و شما بهتر است.

“این هیچ تفاوتی در حال حاضر رفتن را از طریق یک زمان تلاش در حال حاضر در جهان با جهانی همه گیر و من معتقدم که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این و هنگامی که ما از این مردم می رویم به مردم بهتر و پرشور تر و مهربان نسبت به هر یک از دیگر و بیشتر بیمار است.”

پیترز’ روی لئامت دادن در Saddledome به پایان رسید در اواخر ماه نوامبر در مدت کوتاهی پس از Akim Aliu نشان داد که 54 ساله مربی تا به حال کارگردانی یک نژادی لکه دار کردن — “N-bomb” را به عنوان او آن را توصیف کرد — نسبت به او در طول فصل 2009-10 زمانی که هر دو با راکفورد آمریکا هاکی لیگ.

وجود دارد بیشتر در مواد منفجره اتهامات از Michal اردن که ادعا شده که پطرس بوده و جسمی سوء استفاده بر روی نیمکت در طول تصدی خود با Carolina Hurricanes, لگد زدن او و مشت زدن به helmeted سر یک بازیکن دیگر.

پیترز تا به حال ساخته شده است هر گونه نظرات عمومی پس تنها با انتشار یک شرمندگی نامه ای به شعله های آتش از طریق رسانه ها در طول این تیم به رهبری بررسی است.

“من پشیمان (Aliu) حادثه پس از آن اتفاق افتاد و من در حال حاضر نیز عذر خواهی به کسی منفی تحت تاثیر حرف های من” پطرس نوشت: در Nov. 27 نامه که خطاب به شعله های آتش مدیر کل براد Treliving. “من آگاه هستم که وجود دارد هیچ بهانه ای برای زبان که توهین آمیز است. من به معنای هیچ بی احترامی در آنچه من گفتم و آن را به هر کسی در خاص است. اما که مهم نیست; آن را مضر و بد است. من واقعا متاسفم.”

Avtomobilist ارسال شده 35-19-8 رکورد در 2019-20 قبل از از دست دادن در دور باز از KHL برگشتی. فهرست خود را در طول این فصل بود با عنوان سابق NHL ستاره پاول Datsyuk که می داند پیترز از روی لئامت دادن خود را به عنوان دستیار مربی Detroit Red Wings.

پیترز’ کارکنان از دستیاران با Avtomobilist شامل پری Pearn — با دو به علاوه دهه تجربه در NHL نیمکت — و سابق شعله های آتش رو به جلو آلمانی Titov.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>