سابق کریتوس شهردار جیم ادواردز می میرد از سرطان

جیم ادواردز, یک عضو شورای شهر و شهردار سابق کریتوس بود که در خدمت جامعه به عنوان یک معلم برای بیش از 30 سال از سرطان درگذشت بیش از آخر هفته دوستان و همکاران خود گفت: یکشنبه, مه 10. او 75.

ادواردز در خدمت یک مدت به عنوان شهردار بین سال های 2008 تا 2009 و یکی دیگر از 2012 به 2013. او یک عضو از کریتوس شورای شهر در زمان او درگذشت.

“این یک روز سخت برای من و برای شهرستان” کریتوس شهردار Pro Tem Chuong Vo گفت: در حالی که بکاهند طی یک تماس تلفنی در روز یکشنبه ، “شهر و شورا در عزاداری برای مردی که مشغول به کار در خدمت جامعه خود را تمام عمر خود را به عنوان یک معلم و عضو شورای.”

او تدریس در ریچارد Gahr دبیرستان برای 30 سال قبل از بازنشستگی از ABC (Artesia بلومفیلد و Carmenita) Unified School District, با توجه به, بیوگرافی, وب سایت شهرستان. او همچنین چهار سال را صرف کار با ویتنی جامعه مرکز آموزش مجازی و مشغول به کار به عنوان یک مربی پاره وقت در کریتوس ،

ادواردز حفظ کار تدریس خود را در حالی که خدمت به عنوان یک عضو فعال کریتوس پارک ها و تفریح و سرگرمی کمیسیون دوست خود و سابق شورای شهر و عضو شرمن Kappe گفت. او در توصیف او به عنوان یک انسان اختصاص داده شده است که زندگی خود را برای بهبود جامعه خود را.

“او نمی خواست آن را در مورد خود” Kappe گفت. “این در مورد مردم است.”

43-سال ساکن کریتوس بود عضو فعال کریتوس خوش که را افزایش می دهد بودجه برای جوانان برنامه های توسعه. او در هیئت مدیره برای فیشر خانه از جنوب کالیفرنیا در لانگ بیچ و بیمارستان ارائه می دهد که مسکن به خانواده جانبازان تحت درمان در مرکز. او همچنین قبلا عضو هیئت مدیره برای Los Cerritos, YMCA و کریتوس منطقه ای اتاق بازرگانی است.

حتی سرگرمی های خود قرار داده بودند به استفاده از خدمات خود را از جامعه Kappe گفت. ادواردز مشتاق عکاس که داوطلب به ساقه حوادث برای کریتوس شورای شهر و همچنین آتش سوزی, نجات, آموزش تمرینات و فارغ التحصیلی برای لس آنجلس آتش نشانی.

“او ممکن است از 1000 تصاویر حذف 990 و به نوبه خود در 10,” Kappe گفت: با خندیدن. “این مانند یک سرگرمی برای او. برخی از مردم می خواهم به گشت و گذار اما عشق او در تلاش برای بهبود این شهر است.”

Kappe آموخته ادواردز مرگ در طی یک تماس تلفنی صبح روز یکشنبه و بعد از دریافت یک ایمیل اطلاع رسانی به اعضای کریتوس خوش باشگاه سابق شهردار مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im