برای مدت طولانی, ساحل, هنرهای نمایشی, گروه, تابستان, در حال حاضر در حال به سرقت رفته توسط coronavirus

زمانی که coronavirus درخواست مقامات دولت به ممنوعیت گردهمایی در اواسط ماه مارس آن را بسته و در پرده نقش سمفونی کنسرت ها و بیشتر.

مارس که فصل بالا برای هنرهای نمایشی و عملکرد هر گروه در این شهر تا به حال چیزی در برنامه.

هیچ کس دست پاچه. آنها فقط موکول برای معمولا ساکت تر ماه های تابستان.

اما این ممنوعیت در اصل برنامه ریزی شده بود برداشته 15 آوریل تمدید شده است مه 15. و نشانه این است که هر گونه کاهش خواهد بود تدریجی ترک توانایی ارائه نقش و کنسرت هر زمان به زودی مشکل ساز در بهترین حالت.

کفش دیگر شروع به سقوط و ضربه برای اولین بار در تئاتر موسیقی غرب ،

نجار مرکز هنرهای نمایشی در Cal State ساحل طولانی پردیس شده است یکی از ردیف بالا عملکرد سالن در شهرستان برای سال MTW شده اولیه آن خارج مستاجر.

مدیر اجرایی/تهیه کننده پل گرمن تا به حال به تعویق افتاد تولید “Mame” وجود دارد در بهار. سپس در آخرین پنج شنبه, مارس 16 گرمن ارسال ویدئو از طریق ایمیل به MTW مشترکین.

نجار مدیریت مرکز به تازگی اعلام کرد که این مرکز می ماند بسته تا Aug. 24 — اولین روز از ترم پاییز زمانی که این دانشگاه برنامه ریزی شده است برای بازگشایی شده است. که اعلام محو موکول “Mame” و تولید “جزیره گنج” برنامه ریزی شده در ماه اوت است.

این یک موضوع است که بخشی از این دانشگاه با توجه به مگان کلاین Crockett, نجار, مرکز, مدیر اجرایی.

“به عنوان یک بخش حیاتی از CSULB پردیس, جامعه, نجار مرکز پشتیبانی از تمام در حال انجام اقدامات لازم برای کاهش سرعت انتقال رمان coronavirus”Crockett در بیانیه ای گفت. “ما به ادامه کار با تیم پردیس در حمایت از رئیس جمهور Conoley تلاش برای اطمینان از سلامت و ایمنی در دانشگاه و اطراف آن جامعه است. ما مشتاقانه منتظر به قادر بودن به استقبال مخاطبان به ما محل هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

“ما هنوز در تلاش برای پیدا کردن برخی از در دسترس خرما” گرمن روز دوشنبه گفت:. “ما هنوز هم می خواهید به ارائه آن دسته از محصولات است.”

گرمن گفت: دارندگان بلیط های آویزان به بلیط هر دو به او فرصتی برای برنامه ریزی مجدد و چون دفتر جعبه بسته شده است به جدید نصب سیستم های فروش بلیط.

“ما فقط در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای ماندن در مقابل مردم در حال حاضر” گرمن گفت. “ما خواهد بود.”

همچنین در هفته گذشته, طولانی, ساحل, اپرا اعلام انصراف از بقیه از آن سال 2020 فصل است. تولید “فانوس دریایی” در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 21-29 در آکواریوم اقیانوس آرام در حال حاضر حرکت می کند 2021 فصل است. اجرای “بیلی بچه” ممکن است 3-10 و “فریدا” در ماه ژوئن 20-28 برگزار خواهد شد.

“یکی از مخرب ترین بخش از این وضعیت فعلی برای جامعه هنر بوده است و تلفات بسیاری را لغو گرفته اند در هنرمندان شده بود که میله میله برای آواز خواندن انجام, طراحی و مدیریت اجرای برنامه در سراسر کشور و جهان” LBO, مدیر اجرایی, جنی ریورا گفت: در یک نسخه.

ریورا گفت: LBO پرداخت خواهد شد و هنرمندان و 50 درصد از هزینه های خود را و ایجاد یک صندوق مردم می تواند به کمک مالی است که کمک خواهد کرد که پرداخت هنرمندان و دارندگان بلیط می توانید قیمت بلیط خود را به صندوق. بلیط همچنین می تواند برای رد و بدل گواهی هدیه خوب برای 2021 فصل است. تماس با دفتر جعبه را از طریق ایمیل در [email protected] و یا تماس بگیرید (562) 470-7464.

این Camerata خوانندگان نیز در حال جمع آوری کمک های مالی برای پرداخت حرفه ای در میان این گروه پس از لغو آن فصل است. این وب سایت است longbeachcameratasingers.org.

بین المللی تئاتر شهر به تعویق افتاد کالیفرنیا والاتر از “دیزی” اما مدیر هنری و تهیه کننده caryn دسای گفت که او انتظار دارد که قادر به برنامه ریزی مجدد آن است. بعدی بازی (“نزدیک کلید”) برنامه ریزی شده در بورلی اونیل تئاتر در ساحل طولانی مرکز هنرهای نمایشی باز می شود Aug. 26.

“همه چیز هنوز هم در هوا” دسای گفت. “این تغییرات روز به روز. آن سخت است برای به دست آوردن یک شرکت پاسخ دهد که قطعا قابل درک است.”

در تراس تئاتر و عرصه در مرکز هنرهای نمایشی ساحل طولانی سمفونی تا به حال به حرکت دو میآید! کنسرت و یک سری از حوادث (از جمله یک کنسرت کلاسیک) شامل ویولون امید — ابزار از هولوکاست. سمفونی رئیس جمهور و مدیر عامل کلی لوکرا همچنین با ارسال تصویری به مشترکین در هفته گذشته به بررسی و بحث در مورد این فصل است.

در حال حاضر یک کنسرت کلاسیک مجموعه 30 مه هنوز است در برنامه ریزی برای تراس و دو میآید! کنسرت ها موکول به 18 جولای و سپتامبر. 12. ویولن از امید اجرای برنامه خواهد شد در ماه فوریه 2021.

لوکرا نمی بحث در مورد بلیط و یا جمع آوری اعانه در آخرین تصویری بود اما بحث در مورد سمفونی حامیان.

“ما سپاسگزار برای ما قوی و وفادار پایگاه حمایت از concertgoers و اهدا کنندگان مانند شما” او گفت:. “من فقط می خواهم شما را به می دانم که چقدر مهم است که شما به ما.”

ناگفته اما وجود دارد برای همه رهبران شرکت ها انجام شد و امیدواریم که کسانی که هواداران باید صبر و دوباره زمانی که درب باز دوباره.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>