برای داجرز’ حداکثر Muncy جدید مرکز زمینه و پس زمینه است دردناک تنظیم

لس آنجلس داجرز ساخته شده و حدود 100 میلیون دلار در بازسازی به ورزشگاه طفره زن پس از 2019 فصل به پایان رسید. هسته یک نام تجاری جدید مرکز میدان پلازا که نیاز به یک کل teardown از پس زمینه سیاه و سفید رو صفحه اصلی.

جدید پس زمینه است که فقط به عنوان سیاه و سفید, اما آن را همراه با برخی از خصلت های. منحصر به فرد برج از سخنرانان فقط فراتر از مرده-مرکز بین رفته است جایگزین با یک جفت از برج به سمت چپ و راست. از فیلمبرداران خوب است گسترده تر است. نیز وجود دارد یک منطقه عابر پیاده در پشت بلندگو برج بخشی از گردشگاه جدید که گرداگرد ورزشگاه.

هیچ یک از این نمیفهمد به اخبار در جولای 7. برای چند طفره زن بازیکنان بود که در اولین روز از آنها ایستاده بود در جعبه خمیر را رو به مرکز جدید زمینه پس زمینه. آنها تنها چند هفته به تنظیم قبل از روز افتتاحیه.

برای حداکثر Muncy تنظیم آمد با یک هزینه: اولین baseman شد برخورد با زمین بر روی دست چپ خود را در داجرز’ intrasquad بازی سه شنبه.

“من واقعا نمی توانست توپ را ببینید,” Muncy گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “من در تلاش برای تنظیم به برخی از تغییرات وجود دارد. (توپ) آمد و بر من و به من ضربه در انگشت.”

آسیب در نظر گرفته نشده است جدی. Muncy گفت: او را متوقف نوسانی یک بت در حالی که انگشت خود بهبود می یابد اما او انتظار دارد که به صورت آماده در ژوئیه 23 برای روز افتتاحیه در برابر غول.

همانطور که برای چه جدید مرکز زمینه پس زمینه ممکن است او را ناشی از مشکل Muncy گفت: “من نمی دانم اگر من نظر بیش از حد بر روی آن است. این چیزی است که من باید برای دریافت استفاده می شود. آن را متفاوت از آنچه که ما در حال استفاده می شود. کوزه خیلی خوشحال در مورد خمیر چشم وجود دارد.”

ورزشگاه طفره زن ندارد درهای خود را به طرفداران در سال 2020 به دلیل عمومی-جمع آوری محدودیت باعث رمان شیوع کروناویروس. ورزشگاه ممکن است میزبان طرفداران در تمام این سال حتی اگر این تیم به پلی آف پس از 60 بازی فصل به طور منظم. پس از اتمام آن مرکز جدید منطقه درست بدست نسبتا چند تا از نزدیک به نظر می رسد.

در ماه دسامبر داجرز’ معاون ارشد رئیس جمهور از برنامه ریزی و توسعه جنت ماری اسمیت در توصیف ویژگی های جدید به SportsNet لا.

“خمیر چشم دیگر خواهد بود tarp و داربست تمام این نوع دیوانه معجون از مسائل” اسمیت گفت: “اما یک ساختار است که باید یک نگاه بسیار تمیز مکان برای دوربین های قرار داده شود که نمی تلو تلو خوردن و یک نوار در بالای خمیر چشم است که می تواند از بازیکنان مشاهده اما آن را می تواند یک مکان افسانه برای کسانی از ما که همیشه حسود از آنچه را که دوربین می بیند را به لذت بردن از این بازی که راه بیش از حد.”

آنچه که برای hitters? آن را زود اما Muncy تجربه به عنوان یک احتیاط.

“شما نمی خواهید یک بازیکن قادر به دیدن برای قرار دادن او در راه آسیب است. برای حداکثر می گویند او نمی تواند توپ را ببینید چون از پس زمینه است که کمی نگران کننده” گفت: داجرز مدیر دیو رابرتز.

همچنین

بلیک Treinen دنیس سانتانا, آدم Kolarek و دیلن فلورو هر تن به تن به هم تیمی در داجرز’ intrasquad بازی شنبه شب. … Edwin ریوس ضربه اجرا خانه به سمت چپ میدان در برابر Treinen حسابداری به صورت تنها اجرا در این بازی است. … هر نیم دور به پایان رسید و پس از استراحتی یا زمانی که پارچ رسیده و از حد خود را برای ورود هر کدام اول آمد. … رابرتز گفت که پارچ A. J. راموس انداخت اولین اغل گاو یا حشم جلسه حدود 30 رزین در سه شنبه. او و 2020 پیش نویس انتخاب کلیتون Beeter بودند اخیر اضافه شده به داجرز’ 60-man بازیکن که در حال حاضر نه خالی. … داجرز قرار می گیرد جزئی leaguers ژاک Reks کودی توماس و ادوین Uceta در 10 روز مجروح لیست پنج شنبه. هیچ صدمه ذکر شده برای هر یک از این سه بازیکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>