برای کلگری هارون Crawford, PGA Tour اغاز شد ‘تجربه سورئال’

هارون کرافورد بود احساس راحتی و اعتماد به نفس او به عنوان teed آن را برای خود PGA Tour اولین هفته گذشته در 3M باز کردن در مینه سوتا اما گلف خدایان بلافاصله آن vibes مثبت به آزمون.

آن را دقیقا ایده آل خوش آمدید.

به نظر می رسید نوع اتصالات ،

کلگری هارون کرافورد بود احساس راحتی و اعتماد به نفس او به عنوان teed آن را برای خود PGA Tour اولین هفته گذشته در 3M باز کردن در مینه سوتا اما گلف خدایان بلافاصله آن vibes مثبت به آزمون.

“این نوع از ميانگين در واقع” کرافورد گفت: chuckling به عنوان او خاطرات خود را زنده لحظه ای. “من راست دست گلف باز و من آمار کمی محو و تنها باد من واقعا دوست ندارم یک به چپ-به-راست. و در Nos. 10-11 من دو سوراخ من PGA Tour شغلی آنها به سمت چپ-به-راست. و من به یاد داشته باشید تفکر’،’ و البته مشکل راست بر روی هر دو آنها است. گفتم شما می دانید چه ؟ این نوع از این مبالغ است.’

“این فقط گلف خدایان تلاش به پاره از هم جدا.”

کار نمی کند.

کرافورد نگه داشته و هر دو توپ را روی گوه توپ در شبکه کاردینگ یکی اوایل دیو اما در نهایت تخلیه چند مرغک putts در مسیر به یک 2-تحت 69 در دامان در TPC شهرهای دوقلو. شروع بدی نیست.

اگر چه او تلاش می کرد با سرعت از سبزی و نبود ترک خود را به نظر می رسد بزرگ با رویکرد عکس — در دور دوم و در نهایت از دست رفته برش 25 ساله به خانه بازگشت به کلگری با سر خود را بالا.

او در مورد پمپ پاره خود را از 8-تحت 63 در روز دوشنبه آخرین فرصت مقدماتی به اندازه کافی خوب برای به دست آوردن یکی از دو نهایی در این زمینه با عنوان توسط داستین جانسون بروکس Koepka و تامی Fleetwood. (در 1-بیش از 143, فلیتوود و کرافورد در واقع امضا برای دقیق همان نمره در حالی که Koepka شد یک زن و شوهر از عکس های بهتر و جانسون انصراف به دلیل مصدومیت.)

او با افتخار به زندگی یک رویا است.

“راستش آن فوق العاده بود چنین تجربه سورئال” گفت: کرافورد که اخذ شده است برخی از داخل روی طناب قرار گرفتن در معرض به عنوان یک پیشخدمت برای PGA Tour منظم مارتین مربی. “به محض این که من واجد شرایط من به نام پدر و مادر من (جیم و دنیس). آنها بوده ام بزرگ حامیان من از ساخت این کار. و پدرم رزرو پرواز به caddie پنج دقیقه بعد و او قادر به آن را به پایین و حلقه برای من.

“این واقعا برای من فقط راه رفتن در اطراف با برخی از بهترین بازیکنان در جهان با او در کیسه های گلف. که یک لحظه که من نگاه به جلو به برای مدت زمان طولانی در حال حاضر است.”

کرافورد که honed مهارت های خود را به عنوان یک تازه وارد در هر دو Springbank لینک کلیک کنید و Pinebrook و در حال حاضر کشور هیلز خود صفحه اصلی, باشگاه, حرفه ای تبدیل مستقیما از دبیرستان به فکر او می تواند صعود بر روی PGA Tour ظرف مدت سه سال. (“بدیهی است که بازی در برابر جهان بهترین گلف بازان است که این مورد نیست.”)

او اذعان می کند وجود دارد چند نمونه که کار سخت نیست که پاداش داده است که او به عنوان یک حرفه ای تغییر دهید, اما او در گیر شدن با آن است.

اثبات او می تواند رول سنگ, Crawford, برنده اصلی سری از قرار دادن عنوان در سال 2018 است.

او متصلب تا پنج پیروزی در این یاغی تور.

هفته گذشته او در رقابت با برخی از بزرگترین ستاره ها در ورزش است.

“من فکر می کنم آن را واقعا خوب ثبت نام من در مسیر حق — که مهم ترین غذای آماده” کرافورد گفت. “من تا به حال golfed مقدار که منجر به این رویداد منجر قبل از مقدماتی. من فکر می کنم چهار روز به کار بر روی این بازی قبل از این که قبل از مقدماتی. بنابراین به ساقه یک دیو-رایگان 4-تحت در آن و سپس به دنبال آن با یک 8-تحت 63, من فکر می کنم آن را واقعا نشان می دهد که چقدر من بالغ در طول سال به عنوان یک گلف باز است.

“من استفاده می شود برای رفتن به مکنزی تور حوادث و من به یاد داشته باشید فقط آسیاب دور در محدوده شب قبل چون من فقط در تلاش بود برای پیدا کردن یک نوسان است که رفتن به کار می کنند. در حال حاضر من باید اعتماد به نفس فقط بیرون رفتن وجود دارد و اعتماد به آنچه من انجام می دهند و می دانیم که آنچه که من انجام دهید این است که به اندازه کافی خوب به رقابت در برابر برخی از بهترین در جهان است.”

بسیاری از ما هرگز نمی خواهد می دانم که احساس اما یکی از کرافورد عمده سود — با کمک از کلگری مبتنی بر مربی تاد Halpen — است که تحقق آن نیز به کسانی که هرگز اعتصاب یک شات در تور PGA.

“من فکر می کنم من آموخته ام در این سال بیش از هر زمان دیگری است که آن را لزوما به 1,000 توپ گلف به شکل از چگونه به آن ضربه خوب” کرافورد گفت. “نیمی از آن است که فقط باور را در خودتان. بیرون رفتن وجود دارد و فقط گفت: “شما به خوبی در گلف” و اعتقاد به آن را از طریق و از طریق آن می کند شگفتی برای شما. منظورم این است که شما آن را ببینید with amateurs تمام وقت گفت: چقدر بد هستند و که آنها در حال رفتن به از دست دادن پنج-بالا و پایین صفحه و یا آن را تکه تکه O. B. این لزوما به این معنا نیست آن را به اتفاق می افتد, اما من فکر می کنم شانس رفتن را از طریق سقف در موقعیت های شبیه به آن.

“و از آن می رود راه دیگر بیش از حد. اگر شما اعتماد به نفس در خودتان و شما سعی می کنید به آمار بهترین شات ممکن است تمام وقت خود را در صد از آنها مشغول به کار در حال رفتن به یک کمی بالاتر از هر کس دیگری. و این هدف در پایان روز است که فقط به یک لبه در هر کس دیگری. چرا که همه آن طول می کشد.”

کرافورد hustled خانه به کلگری پس از 3M باز خود را آغاز اجباری 14 روز در قرنطینه. او بعد از رقابت در کانادا زندگی سری یک مدار از چهار حوادث — دو در جزیره ونکوور در منطقه تورنتو — که ارائه $50,000, کیف پول و پاداش نقطه بالا و گیرنده با معافیت به PGA Tour 2021 RBC کانادا باز است.

عکس های تراشه

مایکل Valk زندگی فقط بلوک دور از طب کلاه گلف & باشگاه کشور. نه بیش از حد به حمل یک جایزه. Valk پیروزی هفته گذشته در سال 2020 آلبرتا, مردان, از, قهرمانی, مطابق, البته سابقه با 6 زیر 65 در دور نهایی. “این احساس من احتمالا هرگز دوباره گفت:” 21 ساله Valk یک عضو از UBC Thunderbirds گلف تیم ملی. “به معنای واقعی کلمه می تواند یک زن و شوهر خیابان آمدند و از خواب بیدار در تخت خود را من پایین آمدن در اینجا و پیروزی آن را کاملا احساس.” کلگری هانتر تامسون هنوز سوار حرکت از یک پیروزی در آلبرتا Junior, به پایان رسید به عنوان نفر دوم با سه روز نمره 4-تحت — پنج سکته مغزی بازگشت از Valk — و گلنک clubmate یاکوب Chicoyne سزاوار فریاد پس از 65 خود را در روز پایانی … آلبرتا باز است در شیر در این هفته بر روی این لینک کلیک کنید البته در Wolf Creek. اندرو هریسون از Camrose می رسد به عنوان قهرمان دفاع اما کلگری وس Heffernan — دیرین تور pro و در حال حاضر مالک/اپراتور از پویا حرکت گلف عملکرد است که همیشه مورد علاقه. وضعیت خود را به عنوان یک شش بار برنده اطمینان را می دهد که … Al راس (کلگری, G&CC) کار می کرد کمی از وقت اضافه به پیروزی در کلگری انجمن گلف شهر ارشد, شکست Senan فولی (آرنج چشمه) در دومین حذفی سوراخ. هر دو به پایان رسید و دو روز مسابقات در Priddis سبزی با تطبیق نمرات 2-تحت … کشور هیلز سر pro Kurtis Foote و صاف-نوسانی کوین معبد تیمی به پیروزی PGA از آلبرتا مسابقات قهرمان در گلندیل در ادمونتون.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im